Grote vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule ca. 1840 in zeer goede originele staat met mooie vergulding en 8-daags uurwerk 45x31x11cm. Cond.: G
Prachtig 3-delige pendulestel ca. 1870 Frankrijk. Wortelnoten met massief bronzen ornamentuur. Compleet en in zeer goede staat met functionerend 8-daags uurwerk 44x24x14cm. en 27x20x11cm.
Zeer grote majolica klok ca. 1950 met fazanten en herten. Polychroom glazuur (geweien gelijmd), uurwerk met batterij-functie 96x60x35cm. Cond.: R