This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

02. Januariveiling 2010

Auction on Friday, January 8, 2010 from 00:00

Completed | Default auction

Bronzen beeldje met ivoor
Result: 800 EUR

Rene-Paul Marquet. 1875 Frankrijk. Hollands meisje brons met ivoren handen en gezicht. 17x10x9cm. Bijzonder mooi stuk

Bronzen lamp
Result: 390 EUR

Groen gepatineerde zwaar bronzen lamp met kinderen en paddestoelen(fijn gedecoreerd). gesig. Wever. 38xØ23cm. Cond.: U

ivoren groepje
Result: 332 EUR

Chinees antiek ivoren groep, zeldzaam (mooie kwaliteit), diverse kleine voorwerpen. 11x10x7cm. Cond.: U

Bronzen Boedha
Result: 125 EUR

Antieke bronzen Aziatische boedha. 20x7x11cm. Cond.: U

Plaquette
Result: 100 EUR

Antieke Chineese plaquette. Bijzonder mooi uitgewerkt natuursteen. 26x20cm.

Bronzen haan
Result: 100 EUR

Bronzen sculptuur van een haan op marmeren sokkel eind 20e eeuw. 20x14x33cm.

Bloemenmeisje compositie
Result: 80 EUR

Art Deco bloemenmeisje compositie, met druiven in een korf. Met sokkel (sokkel licht beschadigd). 29x20cm.

cloisonné
Result: 80 EUR

2 cloisonné vazen Asien ca. 1960 op houten voet gedecoreerd met vlinders en bloemen, 24x28xø14 cm.

laaf op blad
Result: 80 EUR

bronzen sculpture, voorstellend: laaf op blad

2 cl. vazen
Result: 65 EUR

2 cloisonne vazen met sokkel. Rozendecor 27xØ15cm.

2 houten beeldjes
Result: 60 EUR

2 Aziatische figuren van tropisch hout. 1x waterbuffel 1x danser. Cond.: G

Houten beeld
Result: 60 EUR

Tropisch houten Aziatisch beeld van een danseres. H:50cm. Cond.: G

Houten beeld
Result: 60 EUR

Aziaitisch tropisch houten beeld, voorstellend 2 figuren. Cond.: G

dame met eenden
Result: 60 EUR

Bronzen sculpture, voorstellend: dame met eenden, op marmeren sokkel

meisje op tak
Result: 60 EUR

Bronzen sculpture, voorstellend: meisje zit op tak, op maremeren sokkel. Eind 20e eeuw

Bronzen hond
Result: 50 EUR

Bronzen sculptuur met marmeren sokkel van een hond staande op een waterbak. Eind 20e eeuw 20x15x25cm.

3 figuren
Result: 50 EUR

Bronzen kunstwerk in de vorm van 3 figuren samen gesmolten, staand op een voet voorstellend een zonnewijzer, groen gepatineerd. ø10 cm H21 cm.

Moeder en kind met zwaan
Result: 50 EUR

Bronzen sculpture, voorstellend: moeder en kind met zwaan op een marmeren sokkel

2 houten beelden
Result: 40 EUR

2 Tropisch houten Aziatische danseressen.

Beeld
Result: 40 EUR

Samak buste van een vrouw

Bronzen beeld
Result: 40 EUR

Bronzen sculpture voorstellend moeder en kind,21e eeuw

7 Religieuze beeldjes
Result: 30 EUR

7 Religieuze beeldjes ca. 1900, metaal compositie. ca. 5cm. Cond.: G

Beeldje van een vrouw
Result: 30 EUR

Bronsachtig beeldje van een vrouw ca. 1900. (metaal met bronspatina) 10x5x5. Cond.: G

Bronzen Maria met kind
Result: 30 EUR

Bronzen Maria met kind ca. 1900 5x3x2cm. Cond.: G