This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

02. Januariveiling 2010

Auction on Friday, January 8, 2010 from 00:00

Completed | Default auction

Rijlaarsdam
Result: 3.100 EUR

Jan Rijlaarsdam(1911-2007 Hilversum), olieverf op linnen, winters stadsgezicht met figuren. 40x50cm. Cond.: U

klok
Result: 3.000 EUR

Kapitale Bouille-klok, Louis-XIV stijl op console, zwart-bruin schildpad met messing gefineerd en rijkelijk versierd met bronzen ornamenten Bronzen wijzerplaat met emaille cartouches gesigneerd:Costa...

Kabouter 30-er jaren
Result: 1.900 EUR

Onduid. gesig, olieverf op linnen, kabouter 30-er jaren. 34x21cm. Cond.: G

Chinees blauw bord
Result: 1.900 EUR

17e Eeuws Chinees blauw bord met afbeelding van een haas ca.1680. Rand gerestaureerd +scheurtje. 6xØ31cm. Cond.: R

beeld meisjes
Result: 1.400 EUR

Demeter H. Chiparus(1888-1950 Roemenie-Frankrijk), meisjes op een bank. Groen gepatineerde composiet met goud opgehoogd. 26x41x11cm. Cond.: G

Dienblad
Result: 1.200 EUR

Zilveren dienblad met handgrepen, Empire-stijl. 925/000, 2370 gr. 46x36cm

Joop Stierhout
Result: 920 EUR

Joop Stierhout (Arnhem 1911-Amsterdam), olieverf op linnen 50x70cm. Cond.: U

Arnold Marc Gorter
Result: 900 EUR

Arnold Marc Gorter (Almelo 1866- Amsterdam 1933), aquarel op papier, koeien langs de Vordense beek 53x42cm. Cond.: G

Schilderij Hulk
Result: 800 EUR

H. Hulk(1842-1937), olieverf op paneel, zeilboot op woeste zee 18x24cm. Cond.: G

Bronzen beeldje met ivoor
Result: 800 EUR

Rene-Paul Marquet. 1875 Frankrijk. Hollands meisje brons met ivoren handen en gezicht. 17x10x9cm. Bijzonder mooi stuk

Pendule
Result: 750 EUR

Vuurvergulde Empirependule Frankrijk 1810-1820. Voorstellend rustende vrouw leunend op een bloemenmand.

Engelse boekenkast
Result: 750 EUR

Engelse boekenkast Werdicke systeem. 222x40x183cm.

4 knopstoelen
Result: 700 EUR

4 knopstoelen beschilderd met de 4 jaargetijden,beschilderd door Gerard Huttinga

tegel met dodovogel
Result: 700 EUR

Delftsblauw/polychroom aardewerk tegel met dodovogel Holland. begin 17e eeuw.13x13cm

Zilveren servies
Result: 600 EUR

Zilveren servies 0,835 w.o; 1x koffiekan,H17, 1x melkkannetje H 7.5 en 1x suikerpot H 8 cm.ca. 1910 Empire stijl in goede staat, 750gr.,

Vaas
Result: 600 EUR

Plateel vaas (3446 Unique metallique) K.P.Z. 23,5xØ16cm. Cond.: U

Evert Moll
Result: 550 EUR

Evert Moll (1878-1955 Den Haag), vrouw in boot (jeugdwerk), 34x18cm. Cond.: U

kast
Result: 550 EUR

Renesaince 1-deurs kast, 19e eeuw

Vuurvergulde pendule
Result: 550 EUR

Vuurvergulde pendule Frankrijk 1860 met ridderfiguur. Frontdecor met schild en diverse steekwapens.

Briljant ring PL 950/000
Result: 540 EUR

Ring PL 950/000 en GG 750/000 met een briljant 0.36 ct TW/VSI,Ø53, 6.1 gr.

B. Genzmer
Result: 540 EUR

B. Genzmer(1858-1927 Duitsland). oliever op linnen(stukjes verf af), portret van een meisje. 64x47cm. Cond.: R

Aardewerken bord
Result: 520 EUR

Groot aardewerken bord eind 19e eeuw. 9xØ48cm.

Ring bi col.
Result: 500 EUR

14krt. bi-colour gouden rozetring bezet met smaragd en briljanten 2,5gr. Ø51mm.

Hanger PL aan ketting
Result: 500 EUR

Hanger PL 950/000 en GG 750/000 met diamantcarree 0.40 ct W/VSI en briljanten 0.15 ct W/VSI aan een ketting GG 750/000 L 42 cm, 10.5 gr.