Gedeeltelijk aan binnezijde verguld zilv. hengselmandje in deco-stijl. Russisch gek. ca. 1920, 194 gr 10x Ø10cm.
12 Zilveren petit-four schaaltjes buitenl. gek. (900) ca. 1920 met kabelrand.442 gr. Ø10cm.
Zilveren 835/000. roomkannetje met zwart gekleurd handvat ca. 1920 , 100 gr., H 8 xØ6cm.
Zilverpleet ajourbewerkt hengselmandje Hollands ca. 1900, Ø20 x 7cm.
Gedeeltelijk verguld zilv. wandelstokknop versierd met libelle's en bloemen. Ond. gek. 19e eeuw 55 gr., 8x Ø4.5 cm..
Zilveren wandelstokknop versierd met boeddhafiguren ca. 1900, 22gr., Ø 3cm.
Zilveren parasolhandvat met fraai gedreven voorstelling. Adres: E. Brahny - Croonenberghs / Luik (B) ca. 1880, 90 gr., 20 cm.lang
Zilveren sierlepel met Rembrandtieke voorstellingen Holl. gek. 1912.L 15cm., 30 gr.
Verzilverd roomstelletje met 2 lepeltjes en een verzilverde coupe. Midden 20e eeuw
Zilveren lepeltje met zeilschip. Holl. gek. (met dolkje) ca. 1950.14 gr., L 13cm.
6 Zilveren lepels en 1 zilveren vorkje in casette van Hoeker & Zoon juweliers Amsterdam. Bewerkt met engelenkopje 255gr.
2 Delig zilveren couvert (kinderbestek) Holl. gek. 1918, 70gr., L17cm.
Ajour zilveren Hollands knottenmandje met parelrand. A.Presburg, Haarlem 1966,113gr.,ø10cm,h 6cm.