This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

02. Januariveiling 2010

Auction on Friday, January 8, 2010 from 00:00

Completed | Default auction

Ch. Boussard 3x
No reserve price

3x Ch. Boussard mideen 20e eeuw(was lid van de Cercle d'Art d'Anderlecht). 1x vrouwelijk naakt 34x52cm. 1x stadsgezicht 26x35cm. 1x landschap met boerderij 44,5x35,5cm. Cond.: G

J.C. Braakensiek
No reserve price

Johan Coenraad Braakensiek 1879. (1858 - 1940 Amsterdam), tekening op papier, Amsterdams interieur met diverse figuren 37x26cm. Cond.: U

4 schoolplaten
No reserve price

4 Schoolplaten w.o. 2 van J.B. Wolters. div. afm. Cond.: G

vossenjacht
Starting price 30 EUR

Olieverf op paneel, onduid. gesig. Vossenjacht. cond.: goed, 30x40cm.

vossenjacht klein
Starting price 30 EUR

Olieverf op paneel. Onduid. gesig. C. Hagen. vossenjacht. cond.: goed, 30x40cm.

bootjes op meer
Starting price 20 EUR

Olieverf op paneel, onduid. gesig. bootjes op zee. cond.: goed, 25x20cm

landschap
Starting price 20 EUR

Olieverf op paneel, onduid. gesig. polderlandschap. cond.: uitstekend, 24x30cm

Jan van Delft
No reserve price

Jan van Delft, vetkrijt. voorstellend een boom.95x66cm

3 Engelse prenten
No reserve price

Drie ingelijste Engelse prenten 18x24cm.

7 Etsen Anton Reuvers
Result: 25 EUR

7 Etsen Anton Reuvers(Enschede), div. voorstellingen, cond: Uitstekend, div. afmetingen

5 staaldrukken
No reserve price

5 staaldrukken van Arnhem, cond: goed, div. afm.

Schilderij Kross
Starting price 150 EUR

Olieverf op linnnen , Jezus aan kruis, A. Kross, 1955. cond.goed, 60x80cm.

Arthur Bernard
Starting price 80 EUR

Zeefdruk, Arthur Bernhard, voorstellend: twee abstracte naakten. Cond.: uitstekend, 32x 43cm.

Schilderij Nico Zwiers
No reserve price

Nico Zwiers, olieverf op linnen, landschap, 50x60cm

Gisela Sedatis-Grosser
Starting price 300 EUR

Gesig. G.S. Gisela Sedatis-Grosser,Berlijn 1935-2007, voorstellend: luchtballonnen,lak op hout. cond.: U met lijst 40x53

Schilderij
Starting price 100 EUR

Ond. gesig. olieverf op paneel, rivieraangezicht met molen,44.5x29cm

Boerenlandschap
No reserve price

Olieverf op linnen, boerenlandschap ond. gesig.50x60cm

Jan te Wierik drieluik
Starting price 11.000 EUR

Jan te Wierik (1954-2002), Acryl op paneel, drieluik met fantasiefiguren (er zijn waarschijnlijk slechts twee drieluiken geproduceerd direct geschilderd op paneel). 55x125cm. Cond.: U. Galerieprijs: €...

Art Deco damesportret
No reserve price

Art Deco damesportret, aquarel op papier, 22x30cm. Cond.: G

gesig. Wetering- de Rooy
Result: 100 EUR

Olieverf op linnen, gesig. Wetering- de Rooy, voorstellend: landschap, cond: goed, 30x40cm.

Schilderij
No reserve price

Schilderij

Bijbel
Result: 90 EUR

Grote altaarbijbel uit 1929 met Latijns schrift en gezangen. zgn. Missale Romanum met lederen omslag in goede staat.