Olieverfschilderij op paneel in vergulde lijst, boerderij met rivier, gesign. v. Hatteveld Cond.: G 28x22cm.
Gesig. Renaeld, olieverf op papier, interieur met man en kind 41x51cm. Cond.: G
E. Rabbers (1875-1967), olieverf op doek, koeien in weiland 32,5x22cm. Cond.: U
Gesig. Renaeld '97, olieverf op paneel, vrouw met hoed 48x38cm. Cond.: G
Olieverfschilderij op paneel in vergulde lijst, wintergezicht. Gesign. C.Morijier, cond.redelijk, 15x18cm.
E. Rabbers (1875-1967), olieverf op doek, koeien in stal 24,5x34cm. Cond.: U
Jan Rijlaarsdam (1911 Nieuwkoop - 2007), olieverf op papier, stadsgezicht Parijs 53x75cm. Cond.: U
Willem van Nieuwenhoven (Rotterdam 1879 - Laren), olieverf op linnen, De Apotheker 30x39cm. Cond.: U
Salvador Dali, litho op papier met goudopdruk, paard met naakte vrouw 35x50cm. Cond.: U
Olieverf schilderij, Gesig. W.H.Unger, kermis Munchen,cond.uitstekend, 40x50cm.
Renaeld, olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren 56x44cm. Cond.: U
E. Rabbers (1875-1967), olieverf op doek, boerenerf 34x26cm. Cond.: U
Johannes Hermanus Barend Koekkoek (Amsterdam 1840 - 1912 Hilversum), olieverf op paneel, dorpsgezicht met vesting 33x50cm. Cond.: G
Albert Jurardus van Prooyen (Groningen 1834 - 1898 Amsterdam), olieverf op paneel, romatisch landschap met figuren. 31x20cm. Cond.: U
E. Rabbers (1875-1967), olieverf op doek, stilleven 17x23cm. Cond.: U
E. Rabbers (1875-1967), olieverf op doek, kanaal met brug 24,5x34cm. Cond.: U
Onduid. gesig. (verm. Duits), gouache op papier, voorstellend steenhouwers 60x82cm. Cond.: U
Onduid. gesig. (verm. Duits), gouache op papier, stilleven met kruiken 60x82cm. Cond.: U
Omgeving Jan Vonck en Matthijs Bloem (gekeurd door het Dordts museum, zie bijlage), olieverf op linnen(oude bedoeking en inschilderingen), stilleven met dode reiger. 77x99cm. Cond.: G
C. Benedek(Hongaarse schildersnaam), aquarel op papier, passagiersschip vaart tegen vikingschip 16x22cm. Cond.: U
2 antieke gravures 17-18e eeuws. 1x Michael Sorello Sculp Raph.inv. 37x27cm. Cond.: G. 1x Franco Borsi Sculp, Pagni da orfan Michelo Raphael Pinse 30x40cm. Cond.: G