This website uses cookies

02. Januariveiling 2010

Auction on Friday, January 8, 2010 from 00:00

Completed | Default auction

Bokaal
Result: 30 EUR

Kristallen bokaal met deksel

Klein bord
Result: 30 EUR

Chinees bord Chien Lung 2e helft 18e eeuw met bloemdecor., kleine randschade

Imari schotel
Result: 30 EUR

grote Imari schotel ø40cm. Eind 20e eeuw

doos tegeltje
Result: 30 EUR

Doos met diverse tegeltjes

2 borden
Result: 27 EUR

2 Chinese borden Kang Si 1e helft 18e eeuw met bloemdecor

2 Imari pijpvaasjes
Result: 25 EUR

2 Imari pijpvaasjes

3 delen Imari
Result: 25 EUR

3 Selen imari handbeschilderd met bloemdecor. 1x grote kom 14xØ26cm. 1x vierkante vaas 12x12x28cm. 1x grote bloempot 20xØ23cm.

Groen flesje met zilvertin
Result: 25 EUR

Groen flesje met zilvertin begin 20e eeuw. 20x8,5x8,5cm z.g.n. knijpfles

Doosje van been
Result: 25 EUR

Doosje van been, 2e helft 20e eeuw. 15x7x5cm. Cond.: G

Doosje met 8 messenleggers
Result: 25 EUR

Doosje met 8 messenleggers. Aardewerk met monogram HA. begin 1900. 6,5x1,5x1cm. Cond.: G

5 keramische vazen
Result: 25 EUR

5 Keramische vazen 30-er en 50-er jaren, 1 Mobach beschadigd. div. afm. Cond.: G

schaaltje meissen
Result: 22 EUR

Meissen schaaltje met bloemdecor nr. 53605. begin 20e eeuw. 12x9cm.

3 Delig kaststel
Result: 22 EUR

9 delen aardewerk
Result: 20 EUR

9 delen aardewerk waarvan 8 keer schenkkannen.

Bordje
Result: 20 EUR

Imari bordje ø 15cm

Aardewerken borden 3x
Result: 20 EUR

Aardewerken borden,3x Maastricht, Chasse au Lion

Petrus Regout bord
Result: 20 EUR

Petrus Regout bord, man zit unox worst te eten

Mokkaservies
Result: 20 EUR

Mokkaservies 6 delig, Knester Thuringen

Kavel diversen
Result: 20 EUR

Servies Kaiser Thuringen
Result: 15 EUR

7 delig porselein, 2 kandelaars, 2 vazen, 1 klomp, dekseldoos en cashpot
Result: 15 EUR

kavel diversen
Result: 15 EUR

2 Imari borden
Result: 15 EUR

2 Imari borden handbeschilderd met bloemdecor eind 20e eeuw Ø20cm.

Kavel diversen
Result: 15 EUR