Glazen schaal met gietijzeren hengsel 1e helft 20e eeuw. 25x52cm. Cond.: G
1 Jugendstil koektrommel met vertinde houder, 1 art deco koektrommel met messing houder. Begin 20e eeuw.
3x Kop en schotel China 18e eeuws Chien Lung. Blauw met bloemenmotieven, minimale bschadigingen. Schotels: Ø13cm. Kopjes: 5xØ8cm.
Imari porselein 18e eeuws. 2 schotels en 6 kopjes, mooie kwaliteit kleine beschadigingen. Cond.: R
Japans handbeschilderd poreseleinen serviesje, minimale beschadiging. mooie kwaliteit begin 20e eeuw. Cond.: G
4 Kopjes en schotels China 18e eeuws met motieven van figuren en landschappen. Chien Lung. Schotels: Ø11,5cm. Kopjes: Ø7cm.
Dekseldoosje met clown(Art-Deco). Porselein Duitsland. 13,5xØ10,5cm. Cond.: G
2 Japanse borden ca. 1900 met vlinders en vogels(Kantonees). 2,5xØ24cm.