This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

02. Januariveiling 2010

Auction on Friday, January 8, 2010 from 00:00

Completed | Default auction

3 Chinese bordjes
Result: 70 EUR

3 Chinese bordjes, 18e eeuw met bladmotief, 1 met haarscheur

blauwe wandplaquette
Result: 70 EUR

Blauw hand beschilderde aardewerk wandplaquette. voorstelling van van een man en vrouw op boerenwagen met paard. ca 1960-1970. 40x57cm.

Imari schaaltje
Result: 70 EUR

Ovaal Imari schaaltje, ø17 cm.

Chinees bord 8 kantig
Result: 70 EUR

Chinees 8-kantig bord met bloemmotief ca. 1760 2xØ21,5cm.

Glazen schaal
Result: 60 EUR

Glazen schaal met gietijzeren hengsel 1e helft 20e eeuw. 25x52cm. Cond.: G

2 Koektrommels
Result: 60 EUR

1 Jugendstil koektrommel met vertinde houder, 1 art deco koektrommel met messing houder. Begin 20e eeuw.

Serviesje satsuma
Result: 60 EUR

Serviesje satsuma ca. 1920 bestaande uit; 1x koffiekan, melk-&suikerpotje, 4 kop en schotels. Cond.: G

3x Kop en schotel
Result: 60 EUR

3x Kop en schotel China 18e eeuws Chien Lung. Blauw met bloemenmotieven, minimale bschadigingen. Schotels: Ø13cm. Kopjes: 5xØ8cm.

2 schotels en 6 kopjes Imari
Result: 60 EUR

Imari porselein 18e eeuws. 2 schotels en 6 kopjes, mooie kwaliteit kleine beschadigingen. Cond.: R

Japans serviesje
Result: 60 EUR

Japans handbeschilderd poreseleinen serviesje, minimale beschadiging. mooie kwaliteit begin 20e eeuw. Cond.: G

4 Kopjes en schotels
Result: 60 EUR

4 Kopjes en schotels China 18e eeuws met motieven van figuren en landschappen. Chien Lung. Schotels: Ø11,5cm. Kopjes: Ø7cm.

Handbeschilderde schaal met dekselpot
Result: 60 EUR

Porseleinen handbeschilderde schaal met dekselpot. gesig. A de Kuyper. NL. 26x17x10cm. Cond.: U

Dekseldoosje
Result: 60 EUR

Dekseldoosje met clown(Art-Deco). Porselein Duitsland. 13,5xØ10,5cm. Cond.: G

Thee servies
Result: 60 EUR

Thee servies 6 persoons Thuringer porselein omstreeks 1920

2 Japanse borden
Result: 60 EUR

2 Japanse borden ca. 1900 met vlinders en vogels(Kantonees). 2,5xØ24cm.

Japanse schaal
Result: 60 EUR

Japanse schaal met gecontourneerde rand ca. 1910. 25,5x15,5x6cm

Imari bordje
Result: 60 EUR

Imari bordje 18de eeuws met bloem-decor, ø21 cm.

Chinese vrouw
Result: 60 EUR

Chinese vrouw, aardewerk, bijzonder fijn bewerkt , zittend, H 30cm.

4 chinese kommen
Result: 50 EUR

4 Chinese kommen

Juskom
Result: 50 EUR

Blauw Chinees aardewerken juskom ca. 1880-1900. oortje is gerepareerd. 6x22x11cm.

Imari schotel
Result: 50 EUR

Grote Imari schotel ca. 1900 met div. bloemdecoren Ø40cm. Gaaf.

Figuur
Result: 50 EUR

Porseleinen clown, beschadigd(gemerkt L met kroontje). Gelijmd. 26x11cm.

3x Petrus Regout
Result: 50 EUR

3 Petrus Regout geschenkborden, ovaal model. geel met opschrift: NOF. 32x23 cm. opschrift achterkant:aangeboden door oliefabrieken Calve Delft

4 delen Delfts Bont
Result: 50 EUR

4 delen Delfts Bont, 2x pot, 2x vaas