This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

02. Januariveiling 2010

Auction on Friday, January 8, 2010 from 00:00

Completed | Default auction

Art Deco lamp
Result: 140 EUR

Art Deco lamp, voorstellend naakte dansende dame. Brons-platina compositie. Cond.: G

Meissen servies
Result: 140 EUR

20-er Jaren Art Deco servies gem. Meissen. Theepot, suikerpot en koektrommel, en 6 kop en schotels. Cond.: G

2 Imari borden
Result: 120 EUR

2 Imari borden

Porseleinen buste van een vrouw
Result: 110 EUR

Porseleinen buste van een vrouw begin 19e eeuw. Duits gemerkt. kleine beschadiging. 12,5x7x6cm.

Imari schotel
Result: 108 EUR

Japanse Imari schotel, met gecontouneerde rand, ø26cm.

2 Kastvazen
Result: 100 EUR

Twee Delftsblauwe kastvazen gemerkt v. Duijn (schade). Rond 1860. Vogel beschadigd

Satsuma porseleinen lamp.
Result: 100 EUR

Chinese Satsuma porseleinen lamp begin 20e eeuw. Incl originele kap en fitting. 45xØ25cm. Cond.: G

Clown
Result: 100 EUR

Porseleinen Pierrot Art-Deco Duitsland (6084). 15,5x12x8cm. Cond.: G

2 chinese schotels
Result: 100 EUR

2 chinese schotels

Vaas
Result: 100 EUR

Een blauw Chinees porseleinen vaas, 60 cm met schade

2 Imari borden
Result: 90 EUR

2 Imari borden

Pors. figuur
Result: 90 EUR

Porseleinen figuur Thuringen begin 20e eeuw, gesig. Renard.

3 kop en schotels
Result: 90 EUR

3 Capucijner chinese kop en schotels 18e eeuws. Kop: 4xØ7,5cm. Schotels: 2xØ9,5cm.

6 Theekopjes
Result: 80 EUR

6 Theekopjes China 18e eeuws. ca. 1750. Beschilderd met landschapsdecor. 3,5xØ6cm.

Chinees bord
Result: 80 EUR

18e Eeuw chinees bord met bloemdecor Cheng Long. Ø23cm. Cond.: G

3 antieke vazen glas/zilver
Result: 80 EUR

3 Antieke vazen met glas en zilver. alledrie met beschadigingen (Jugendstil). 2 maal 23xØ7,5cm. 1maal 14xØ11cm. Cond.: S,
(Overlay)

Chinese druipschotel
Result: 80 EUR

Chinese druipschotel, 19de eeuws, ø40cm. Begin 20e eeuw

2 Jugendstil vaasjes
Result: 80 EUR

2 Jugendstil porseleinen vazen gemerkt A.F. 21xØ12cm. Cond.: U

2 spreukborden
Result: 80 EUR

Twee blauw aardewerk spreukborden gemerkt Makkum 28 cm.

4 deel ivoren bestek
Result: 80 EUR

4 Delen antiek ivoren bestek o.a; saladebestek en 2 messen ca. 1890. L:35cm.

Imari schaaltje
Result: 80 EUR

Ovaal Imari schaaltje, omstreeks 1900, lengte 20cm.

3 borden 8-kantig
Result: 80 EUR

3 chinese borden Chien Lung ca. 1780 met landschapsdecor. 1x randschade, 2x chip kleine randschade.

Keramiek vaasje
Result: 80 EUR

Arnhems plateel vaasje begin 20e eeuw(afgebeeld een haan + B.S. 1020). H14cm.x Ø10cm

Serviesje
Result: 75 EUR

Mokka servies ca. 1900 naar Weens voorbeeld van 1800. Gedecoreerd met bloemendames en vergulde greepjes. Melkkannetje gerestaureerd.