2x 1:18 schaalmodellen auto's. 1x Signature series 1956 Continental Mark II(kleine krasjes op dak). 1x Road Signature series 1949 Cadillac Coup de Ville.
Olieverf op paneel, fruitstilleven, ongesign. Cond.U, 20x25cm, dient als sleutelkastje,48x44 cm.
Rood aardewerken graap met oor. Utrechts 16e eeuws, H15cm.,ø20cm
Eiken likeurkeldertje met inhoud van vier orig. karafjes met stoppen en likeurglaasje Hollands ca. 1840,21x18x18
Geelkoperen blaker met fraai gedreven voorstelling Hollands ca. 1880.,21.5x22.5x5cm.
Tinnen bokaal met zeer fraaie Jugendstil voorstellingen, Duits gedateerd 1400-1900,H15x ø8.5cm
Diverse koperen gebruiksvoorwerpen w.o: een olielampje, schenkkan, lepel en strijkijzer van ijzer
Miniatuur dekseldoosje cloisonné met emaille beschilderd (bloemen en figuren). 4,5xØ5cm.
Bronzen neo-gotische kandelaar op drie leeuwenpootjes. Vlaams 19e eeuws ,H21cmxø12cm.
Fraai bewerkte tinnen cachepot Hollands. gemerkt 19e eeuw,H16cm.xø24cm.
Antiek schilpad beursje met zilveren monuren en voorstelling van driemaster zeilschip. Engeland 19e eeuws.7.5x5.5cm.
Antiek schildpad poederdoos met koperen biesjes ingelegd. ca. 1930,ø7.5cm.
Barnsteen sigarettenpijpje met gouden randmontuurtje in origineel opbergfoudraal. Duits 19e eeuw.L 7.5cm.
Geelkoperen ajourgezaagde wandkandelaber Holl. 19e eeuw.45x35x22cm.
Ingelijste plaat met goudkleurige lijst, voorstellend grote fruitschaal met fruit. Zeer decoratief. 100x75cm.