This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

02. Januariveiling 2010

Auction on Friday, January 8, 2010 from 00:00

Completed | Default auction

3 Imari bordjes
Result: 200 EUR

3 Goud imari bordjes 18de eeuws met bloem-decor,ø22 cm.

Bronzen portret
Starting price 120 EUR

Bronzen portret, buste van een vrouwfiguur op houten sokkeltje. Frankrijk ca. 1880 H17cm x Ø7cm

Imari bordje
Starting price 40 EUR

Imari bordje ø21 cm., met geschulpte rand

Bronzen beeld, manfiguur
Starting price 1.100 EUR

Bronzen beeld van manfiguur voorstellende "Lorenzo de medici" gem. Rolland a Paris 19e eeuw, 30x11x13cm

3 delig kaststel
No reserve price

Groot 3 delig kaststel van Petrus Regout Maastricht H. 30cm.

Houten beeld Christus
Starting price 275 EUR

Eieknhouten beeld van Jezus Christus (Heilig Hart beeld), gesig. J. Sys ca. 1900, 50x18x12 cm

3 Delig kaststel
No reserve price

3 Delig kaststel Delfts Blauw met boten decor

Dekselvaas A.K.
Starting price 300 EUR

Delfts polychroom aardewerk dekselvaas gemerkt A.K. 19e eeuw.H 43x Ø23cm

Wedgwood
Result: 360 EUR

Wedgwood eetservies ca. 1960. 4x soepkommen, 4x ontbijtborden, 4x grote borden, vlees- en aardappelschaal, juskom en asbak. Allen gedecoreerd met draken en vruchten.

Vaas en sierobject
Starting price 150 EUR

Glazen vaas en sierobject Kosta Boda

Schaal
Starting price 40 EUR

Glazen kunstschaal Rogila. met blauwe glasstenen

Schaal
Starting price 80 EUR

Blauw glazen schaal Kosta Boda

2 Vazen
Starting price 130 EUR

2 Glazen vazen blauw kunstglas Kosta Boda

Diversen kristal
No reserve price

3 Kristallen karaffen , 12 messenleggers van kristal. begin 20e eeuw en een vaas (midden 20e eeuw)

2 Karaffen
Result: 45 EUR

2 kristallen karaffen met zilveren hals. incl. stolp.

Wijnproever glas
No reserve price

Speciaal wijnproeverglas. 50-er jaren

G.Cardinale
No reserve price

Zeer fraaie mondgeblazen vaas van glasblazerij Gerardo Cardinale 1995. Verkozen tot glasblazer van Europa (cert. aanwezig)

9 x Petrus Regout
Starting price 70 EUR

9 Petrus Regout bordjes, van het model" Castello"

2 Houders en onderzetters
Result: 10 EUR

2 Houders met glazen onderzetters. Eenmaal met 12 stuks, eenmaal met 10 stuks. Midden 20e eeuw

Divers glaswerk
Result: 10 EUR

5 Glazen , vaasjes en 6 onderzetters

5 Delen kristal en glas
Result: 15 EUR

5 Delen kristal en glas

3 vaasjes
No reserve price

3 Chinese vaasjes, blauw 20e eeuws, 1 met schade

4 schalen
Starting price 60 EUR

4 Japanse rijstschalen

2 Karaffen
Starting price 30 EUR

2 Karaffen van kristal, de stolp iets beschadigd