This website uses cookies

02. Januariveiling 2010

Auction on Friday, January 8, 2010 from 00:00

Completed | Default auction

7 delig porselein, 2 kandelaars, 2 vazen, 1 klomp, dekseldoos en cashpot
Result: 15 EUR

kavel diversen
Result: 15 EUR

2 Imari borden
Result: 15 EUR

2 Imari borden handbeschilderd met bloemdecor eind 20e eeuw Ø20cm.

Kavel diversen
Result: 15 EUR

4 aardewerken potten
Result: 15 EUR

4 diverse blauwe aardewerken potten

2 borden
Result: 15 EUR

2 blauwe borden, paard en wagen (Petrus Regout en Delft)

Kat van kunstglas
Result: 15 EUR

Kat van kunstglas, van binnen bewerkt met rode bloemen. 12x20cm.

5 Delen kristal en glas
Result: 15 EUR

5 Delen kristal en glas

servies
Result: 15 EUR

Serviesje Weimar porselein, koffiekan,suiker en melk blauw

Prent van een meisje met hoed
Result: 14 EUR

Prent van een meisje met hoed, 30-er jaren, 24x34cm. Cond.: G

Stoel
Result: 14 EUR

Eikenhouten getorste hoekstoel met biezen mat, 0,70x0,40x0,40cm.

4 diverse bloempotten
Result: 11 EUR

4 Diverse bloempotten,gemerkt:Alcobaca Portugal

Roomstelletje
Result: 10 EUR

eierlepel
Result: 10 EUR

eierlepel

Italiaanse aquarel op papier, verliefd paar
Result: 10 EUR

Ond. gesig. Italiaanse aquarel op papier 19e eeuw, verliefd paar 17x13cm. Cond.: U

Suzie Norburg
Result: 10 EUR

Gesig. Suzie Norburg 1910, olieverf op linnen. 15x20cm. Cond.: G

Herman Stap
Result: 10 EUR

Herman Stap, aquarel op papier, Jugendstil portret van een vrouw, 25x25cm. Cond.: G

Boerenhoeve
Result: 10 EUR

Ongesig. olieverf op paneel, boerenhoeve, 29x23cm. Cond.: G

Jiwa 30-er jaren
Result: 10 EUR

Gesig. Jiwa 30-er jaren, aquarel op papier.

cloisonné
Result: 10 EUR

Cloisonné dekselpot en 6 tinnen lepels

2 Wandborden + 2 kruiken
Result: 10 EUR

2 Wandborden, 2 kruiken en een pan

Diversen
Result: 10 EUR

Diversen,w.o. glaswerk,bordjes,lamp,en houten doosje

Divers porselein
Result: 10 EUR

Divers porselein,borden, kop en schotels, theepot, enz

Kolenkit + 2 strijkijzers
Result: 10 EUR

Kolenkit en 2 strijkijzers