Eikenhouten Mechelse eethoek met snijwerk ca. 1880 waarbij 6 stoelen met biezen zitting en rugleuning in goede originele staat 78x98x127cm. en 106x40x42cm. Cond.: G
Eikenhouten gestoken Mechelse buffetkast met zuilen ca. 1880 in goede originele staat met origineel beslag. 1 Krimpnaad aan de zijkant en 1 rekje mist 225x120x52cm. Cond.: G
Prachtig antiek eikenhouten Jugendstil buffet ca. 1890 met veel snijwerk op de deuren en lijsten. Okerkleurig marmeren blad met facetgeslepen glas in bovendeuren en spiegel. In zeer goede staat 210x13...
Empire stijl halve maantafel met groen marmeren blad en goudkleurige beschildering, 2e helft 20e eeuw. 85x123x51. Cond.:G
Prachtige mahoniehout fineer vitrinekast ca. 1920 met intarsia. Voorkant en 2 zijdes met glas. Spiegel in de rugwand. geheel staand op hoge poten met etage in zeer goede staat. Woonkamer klaar 183x90x...
Eikenhouten Engelse Davenport schrijfbureau met acht lades aan de zijkant ca. 1900. Bovenop een klep voor brieven en inktset. Schuin schrijfblad met kelder en 3 lades daarin. Geheel in goede originele...
Retro vintage eethoek. Schitterende set van 6x jaren '50 stoelen, massief notenhout en nieuw bekleed in topstaat. 2x Armleunstoelen en tafel 88x56x60cm. Cond.: U
Prachtige oude notenhouten bureau draai/armleunstoel met bruin lederen bekleding 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat. Mooie kwaliteit 85x59x62cm. Cond.: G
Vroege Engelse Gateleg eikenhouten tafel 1e helft 18e eeuw in goede originele staat (lade misy) 70x102x106cm. Cond.: G
Antieke Franse notenhouten fineer 1-deurs spiegelkast met lade en met kroon in roccoco stijl. In zeer goede staat 235x92x47cm.
Grote 19e eeuwse vergulde Empire spiegel in zeer goede originele staat 158x107cm.
Duitse notenhout fineer Grunderzeit 2-deurs kast met lade ca. 1880. Prachtige gestoken panelen, lichte fineerschade 197x120x58cm. Cond.: G
Notenhouten Henri Deux buffet ca. 1880, in goede originele staat met zuilen, snijwerk en origineel beslag 230x140x54cm. Cond.: G
Hollandse wortelnoten glasvitrine opzetkast in Louis Quinze stijl 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat. Origineel bronzen beslag en zijkanten met glas 205x130x52cm. Cond.: G
Hollandse wortelnoten Louis Quinze stijl vitrineopzet 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat met origineel bronzen beslag. Zijkanten met glas 200x130x48cm. Cond.: G
Massief Duits eiken Grunderzeit buffet ca. 1880 in zeer goede staat. Zwaar uitgevoerd 98x57x130cm. Cond.: G
Prachtig mooie grote sidetable,eind 20e eeuw, gemaakt naar oud Engels voorbeeld. Meubel heeft een mooie warme donker bruine kleur. Sidetable heeft 3 grote lades met daaronder over de gehele breedte e...
Antieke mahoniehout fineer biedermeier naaitafel, ca. 1830, zonder binnenwerk met getorste poten. In goede originele staat. 80x51x35cm.
Oude Hollandse wortelnoten fineer Louis Quinze stijlsecretaire, 2e helft 20e eeuw, met mooi binnenleven. In zeer goede originele staat. 106x85x53cm.
Engels wortelnoten fineer speeltafel met bewerkte vierspant poot en geschulpt blad in goede originele staat 74xø89cm. Cond.: G
Oude mahoniehouten lectuurbak 2e helft 20e eeuw met bamboe effect en snijwerk in zeer goede staat 85x89x39cm. Cond.: G
Antieke Franse eikenhouten buffetkast ca.1880,met hele en halve zuilen, snijwerk, facet geslepen glas, origineel beslag, sloten en sleutels. In goede originele staat. 227x132x55 cm. Cond.:G
Eikenhouten Franse handgestoken schrijftafel met 3 lades en getorste verbinding ca. 1880 in goede originele staat 80x133x74cm. Cond.: G
Oosterse mahoniehouten gestoken tafel met rond blad in zeer goede staat met roodbruin marmer in het blad 20e eeuw 47xø46cm. Cond.: G