This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

14. Oktoberveiling 2012

Auction on Friday, October 12, 2012 from 02:00

Completed | Default auction

Walzen-speeldoos
Result: 1.200 EUR

Grote antieke speeldoos met wals en bellen, 6 melodieën. Fabrique De Geneve, ca. 1880. Doos heeft inlegwerk (intarsia), In zeer goede staat. 22x48x25cm.

Hollandse bakbarometer
Result: 575 EUR

Hollandse antieke bakbarometer, 1e helft 20e eeuw, naar barok voorbeeld anno 1726, gemerkt D.G.Fahrenheit L.118x20cm.

Antieke Colt + kist
Result: 450 EUR

Antieke Amerikaanse Colt, in origineel houten kist met accesoires (defect), diverse nummer ingestanst. 8x30x18cm., Cond.:R/G

2 Bronzen kandelaars 1870
Result: 400 EUR

Twee grote massief bronzen staande empire stijl kaarskandelaars, ca. 1870, 5 -lichts in zeer goede staat. H.62 cm.

Plafoniere
Result: 330 EUR

Grote oude messing met kristallen plafoniere, 6-lichts, ca.1920, in goede originele staat. 24xø 60 cm., Cond.:G

Cello
Result: 310 EUR

Prachtige cello met standaard, gemerkt Blessing, 2e helft 20e eeuw,. In goede originele staat 112x37x20cm. Cond.: G

Grote kandelaar
Result: 300 EUR

Prachtige grote bewerkte bronzen kaarskandelaar 2e helft 19e eeuw met engel en zwaard. In zeer goede originele staat 71x35x35cm.

Messing lamp met tafel
Result: 300 EUR

Grote antieke messing tafel met petroleump, ca.1880, Historisme, met groen onyx blad. Lamp is geëlektrificeerd. 179x37x38cm., Cond.:G

Bronzen dolk, 15e eeuw
Result: 275 EUR

Zeldzame middeleeuwse dolk ca. 1500 (of ouder) met bronzen heft (2-delig). Smeedijzerem lemmet met originele patina. Klein kruijse in de knop van het heft 38x5cm. Cond.: G

Gietijzeren kapstok
Result: 220 EUR

Zeldzame gietijzeren Grunderzeit kleding/paraplu standaard ca. 1880 met lekbak. In goede originele staat 157x58x29cm. Cond.: G

Degen, 18e eeuw
Result: 220 EUR

Rapier 17e-18e eeuw met gravering en restvergulding. Stukje metaal van het heft mist L.: 93cm. Cond.: R

Jugendstil lamp + kap
Result: 220 EUR

Tiffany stijl tafellamp, gemonteerd op bronzen Jugendstil voet ca. 1900 (bloemmotief). In zeer goede staat 50xø42cm. Cond.: G

Bronzen kandelaar 17e eeuw
Result: 200 EUR

Bronzen kandelaar 17e eeuw, vermodelijk Spanje, in goede originele staat 23x12x12cm. Cond.: G

3 Onderscheidingen
Result: 175 EUR

Drie 19e eeuwse onderscheidingen gemaakt van zilver, 1x Wilhelmina voor trouwen dienst (zilver) en 2x Wilhelmina Indonesië Soerabaja , zilver met gouden W. Ø3.7 en 6.5x4cm.

Mes
Result: 160 EUR

Oude Spaanse dolk 19e eeuw met gegraveerd lemmet, heft en schede. Fabrica de Toledo (lichte oxidatie). In goede originele staat 34cm. Cond.: G

Grammofoon, messing hoorn
Result: 150 EUR

Oude "His Masters Voice" grammofoon met messing trechter. Functies niet getest 67x42x44cm. Cond.: G

2 Zwaardvis tanden
Result: 150 EUR

Twee zwaardvistanden gemonteerd op voet 74cm. en 83cm. Cond.: G

Tiffany lamp, bronzen voet
Result: 150 EUR

Tiffany stijl tafellamp met bronzen Chinese vaas als voet ca. 1900. Bewerkt met vogels en draak in zeer goede staat 56xø45cm. Cond.: G

Bronzen dekseldoos
Result: 140 EUR

19e Eeuwse bronzen dekseldoos met ivoor beschildering op het deksel, voorstelling walvisvaart met walvis schip en sloep met figuren. 3xø8cm., Cond.:G

2 Petroleumlampen
Result: 130 EUR

Twee prachtige antieke compositie metalen olielampen, ca.1880, in amphora vor, metoriginele melk glazen kappen. 50x18x13.5cm.

Tiffany lamp
Result: 115 EUR

Tiffany stijl staande tafellamp met voet in de stijl van een boomstam en brons gepatineerd. Kap is wit en met druivetrossen gedecoreerd, eind 20e-21e eeuw 60xø41cm. Cond.: G

Staand tafellampje
Result: 110 EUR

Oude smeedijzeren tafellamp 2e helft 20e eeuw in goede staat 44xø16cm. Cond.: G

Plafondlamp
Result: 110 EUR

Plafonniere, eind 20e eeuw, met messing rand met bloemdecor, kap is van persglas, 19xØ33cm., Cond.:G

Biedermeier theestoof
Result: 100 EUR

Grote 19e eeuwse Biedermeier theestoof met originele binnenbak en kan in zeer goede staat, gemaakt van diverse houtsoorten 52xø27cm. Cond.: G