2 Lladro poseleinen figuren, ganzen, en 1 wedgwood bisquit poseleinen dekseldoos, 20e eeuw (bij 1 gans chipje v.d. staarrt af) 6-12 cm., Cond.:R/G
Moderne keramieken design koe, handbeschilderd (spaarpot) 18x27x8 cm., Cond.:G
Oude porseleinen vaas 20e eeuw met bloemendecor (modern of Chinees?) 22xø19cm. Cond.: G
Porseleinen figuur in de vorm van een koets met figuren ca. 1980 vermoedelijk Duitsland 15x20x11cm. Cond.: G
3-Delig porseleinen koffieservies ca. 1900 met parelmoer en gouddecor in zeer goede staat (ongemerkt) 13-28cm. Cond.: G
Glazen fruitschaal met plated rand en 1 grote cappucino kop met schotel 20e eeuw. Gemerkt Adams England 9xø22cm. en 11xø20cm. Cond.: G
Oud beschilderd limoges porseleinen ei ø4,5cm. en een Steinbock-emaille beschilderd schaaltje (Austria) 20e eeuw 2xø5,5cm. Cond.: G
Grote Engels keramieken presenteerschaal gemerkt Johnson Bros England Old Britain Castles 20e eeuw 34x29cm. Cond.: G
Spaans porseleinen figuur van een meisje, gemerkt Miguel Requena Valencia 20e eeuw in goede staat 16x11x10cm. Cond.: G