2 Zilveren olifanten, moeder en kind. Moederolifant: zilver 835/000 gekeurd,L.37 cm. H.20 cm ca.2045 gr, een slagtand deels afgebroken. Kind: zilver 835/000 gekeurd, L.18cm. H.9 cm., ca.343 gr. mist ...
Ring WG 750/000, entourage ,met grote ovaal gefac. Saffier 13,10 crt met 26 Briljanten totaal 1,25 crt. Met zware band. ø 52, 11,8 gr.
Ikoon van Michael met zes uitverkoren heiligen (Katharina, Alexandra, profetes Anna, Viktor en Maria), Rusland ca. 1900. Olie op levkas op paneel 36x31cm.
Groot bronzen figuur, gesigneerd P.J.Méne, waarschijnlijk Pierre Jules Méne 1810-1879 Frankrijk, voorstellende een Arabische ruiter met valk te paard. 71x63x25cm., Cond.:G
Klaas Bernink 1984 (1913 - 1996), olieverf op papier, landschap met boerderij aan het water 59x38cm. Cond.: G
Zakhorloge GG 585/000, Chronometre repetition met centrale secondewijzer en slagwerk. ø 53, ca. 90 gr.
Zeldzame antieke Franse pendule met Indische olifant en tijger. Gemaakt voor de Indische markt met emaille cartouches en 8-daags uurwerk. In zeer goede originele staat met mooie originele patina 40x32...
Grote antieke speeldoos met wals en bellen, 6 melodieën. Fabrique De Geneve, ca. 1880. Doos heeft inlegwerk (intarsia), In zeer goede staat. 22x48x25cm.
Antiek eikenhouten Engels staand horloge, ca.1800, J.Smith Pittenweem, 8-daags uurwerk, mooie beschilderde wijzerplaat met rozen-en aardbeienmotief. Seconden en dag aanduiding. De klok bevindt zich in...
Drents eiken kabinet ca. 1820 in uitstekende staat. Brons beslag en volle zuilen met messing capitellen. Fruitkorf met guirlandes in de gebogen kap 247x177x58cm. Cond.: U
Twee monumentale antieke Oosterse bronzen pronkvazen, ca.1890, met rijk figuraal decor (dieren). In goede originele staat. 60x20x19cm.
Grote antieke bronzen figuur, gesigneerd:E.Marioton Eugene Marioton 1854-1933 Frankrijk. Slangenbezweerder Fascinator, mooie patina. 53x19x25cm., Cond.:G
Corneille 96 (origineel) ( 1922 - 2010 Beverloo), gemengde techniek op papier, "a Diana" 28x20cm. Cond.: G
Prachtig groot Drents eikenhouten kabinet in perfecte staat in meekrab kleur ca. 1820. Messing beslag en bovenin prachtig snijwerk met guirlandes, krimpnaad 274x190x55cm. Cond.: U
Chatelaine bestaande uit een 4 rij-ig GG 585/000 jasseroncollier met in het midden een deel van een bijbelslot, uit een hoger gehalte goud.ca. 44 gr.
Jan van Vuuren (Molenaarsgraaf 1871 - 1941 Ermelo), olieverf op linnen, bosgezicht met zonlicht 75x95cm. Cond.: G
Prachtige notenhout fineer vitrinekast met intarsia ca. 1910 met geslepen glas en volle zuilen. Zeer mooie kwaliteit, binnenzijde ook gefineerd. Geheel staand op hoge spitse poten met messing 177x100x...
Prachtige 1e gehalte zilveren Cibori met vergulde binnenzijde. Geheel bewerkt met cartouches en acanthusranken in Renaissance stijl. Eind 1800 voet ø11cm., deksel ø13cm., Totale hoogte 36 cm., Cond.:U
Grote houtgestoken Schwarzwald beren-kapstok 2e helft 20e eeuw 195x55x42cm. Cond.: G
Antieke 18e eeuwse Hollandse orgelgebogen wortelnoten barok secretaire met origineel bronzen beslag. In originele ongerestaureerde staat. Secretaire heeft een mooi binnenwerk met lades en kelder. 110x...
J.J.H. van Leeuwen, Den Haag, olieverf op linnen, strandgezicht met vele figuren. 100x100 cm., Cond.:U
Zeldzame grote antieke bronzen pendule, ca.1870, voorstellende Archimedes met passer, driehoek en perkament, 8-daags uurwerk. Brons met zwart marmer, in zeer goede staat. 40x58x19 cm.
Grote oude (of antieke) Zaanse klok met wekker. Prachtig bronzen uurwerk (lijkt 18e eeuws), grote bel en atlas. 4-Gewichten 75x27x21cm. COnd.: G
Groot polychroom tegeltableau ca. 1900 voorstellend twee driemasters met sloep. 5 Tegels beschadigd 55x71cm. Cond.: M