Kunstwerk van S. Petrolini gemaakt op brons/blik. Afbeelding van een fantasievogel met bloemen 20e eeuw 33,5x45cm. Cond.: G
Grote Noord Afrikaanse houten sierschotel. Hout is compleet geometrisch ingelegd met been en diverse houtsoorten ø44cm. Cond.: G
Groot dekselblik van de firma Kaffee-Schilling Bremen 20e eeuw. Blik is gedecoreerd met figuren en engelen 34x26x20,5cm. Cond.: G
Sierschotel midden 20e eeuw van ijzer met brons patina. Bord is gedecoreerd met rozen. Bodem bevat onduidelijk merkteken ø25cm. Cond.: G
Waaier eind 19e eeuw gemaakt van been met florale motieven 20cm. Cond.: R-G
Staande Art Deco lamp 1e helft 20e eeuw, electrisch met 1 fitting. Voet is van zwart gelakt gietijzer, kap is van melkglas H.: 140cm. Cond.: G
Beeld van een meisje te paard met een hond, gesigneerd F. Lucchesi nr. 2013. gemaakt van een soort gips met een kunststof laag 39x52x13cm. Beeld is op meerdere plaatsen gelijmd Cond.: S
Geweven wandkleed Chinees 20e eeuw met afbeelding van de Chinese muur 66x100cm. Cond.: G
Antiek 17e eeuwse smeedijzeren lanspunt met wapen. Waarschijnlijk Poolse trabantengarde 48x18cm. Cond.: U
19e Eeuwse 4-delige haardset van gietijzer met messing handgrepen, voorstellend putti met fruit boven het hoofd 70-125cm. Cond.: G
Decoratief wandschild met 2 gekruisde zwaarden aan de achterzijde 20e eeuw. Schild is bewerkt met diverse strijdscenes in de stijl van de 16e eeuw. Schild: 63x45cm. Zwaard: 73,5cm.
Grote hoorn des overvloeds met vuurvergulde bronzen voet en ornamentuur 19e eeuw. 57x58x28cm. In goede staat
Vier glas-in-lood ramen, 3x ge(brand)schilderd en 1x koud beschilderd (1 raam met barst) 20e eeuw 17-27cm. Cond.: R
Oude Friese kerfsnede kist ca. 1920 met origineel slot in goede staat 13x37x25cm. Cond.: G
Oude spiegel ca. 1920 met facetgeslepen glas en eiken omlijsting 64x68cm. Cond.: G