Kawol Gasiricia (Poolse kunstenares), bronzen sculptuur van een vrouwengezicht op houten sokkel. 20e eeuw, mooie patina. 30x19x10cm.
Bronzen sculpture, voorstellend moeder met kind op schoot bij een gans. 21e eeuws 25x16x13cm. Cond.: G
Massief bronzen Indische olifant met versiering 20e eeuw 20x25x15cm. Cond.: U
Nijlpaard van Anthony Chauke '94 van groen natuursteen 20e eeuw 10x22x8cm. Cond.: U
Masker van de Vivi stam uit Gabon. Het masker is ongeveer 45 jaar oud 40x24cm.
Grote messing kraanvogel op eikenhouten voet 20e eeuw, mooi uitgewerkt 81x52x15cm. Cond.: U
Bronzen buste van een jongen op marmeren sokkel 21e eeuw 35x12x18cm. Cond.: U
Zeldzaam Igbo masker uit Nigeria. het masker is ongeveer 45 jaar oud 31,5x18cm.
Bronzen figuur (Griekse god) 21e eeuw op metalen sokkel 41x11x9cm. Cond.: U
6 Religieuze houtsnijwerken, kerkelijk 20e eeuw. Naar voorbeeld van 17e en 18e eeuw, sommige delen beschadigd
Houtsnijwerk Duitsland 18e eeuw (vroeg barok) van een heilige figuur in kleed 21x17x7cm. Cond.: G
Keramiek vrouwentorso, "gebakken klei geglazuurd", mooi gepatineerd op sokkel. 55x19x14cm. Cond.: U
Houten beeld van een Balinese vrouwelijke boedha 20e eeuw,aan de onderkant gesigneerd I M D Sarwaedi Mas Bali, mooie kwaliteit 32x18x9cm. Cond.: U
Antoinette Ruiter bronzen beeld. Twentse boerin bij het binden van het koren 13cm. Cond.: U
Mooi gebruikt meer dan 40 jaar oude masker van de Igbo stam uit Nigeria 37x20cm.
Groot Indonesisch houtsnijwerk 20e eeuw, prachtig houtsnijwerk met 5 figuren. Licht beschadigd 52x20x12cm. Cond.: G
Terracotta beeldengroep 20e eeuw met brons patina. Voorstellend man met vrouw in kledendracht. genummerd en onduidelijk gemerkt 24x23x13cm. Cond.: U