Olieverfschilderij op linnen in lijst, stilleven met globe,cond.goed, 40x50cm.
5 stuks Aziatische aquarellen op papier, waaronder Soewardja, cond: Uitstekend, div. afm.
Olieverf op linnen, H. Weijers, bloemstilleven cond.Goed, 40x50cm
Olieverf op linnen , voorstellend Dorpsstraatje, gesign. H.van Leeuwen, 30x40cm.
Linosnede cafe interieur gesign.Rene Coler '63, cond: uitstekend, 22x16 cm
middellandse zee , olieverf op linnen ond. sign., cond: goed, 24x30 cm
Olieverf op paneel. Pianist en zangeres achter de piano. Cond.: G. 88x58cm