This website uses cookies

Find

Koperen plaquette 5048
Koperen plaquette
Starting price 40 EUR
Beeld, Daphne 5049
Beeld, Daphne
Starting price 900 EUR
Terracotta vaas 5050
Terracotta vaas
Starting price 140 EUR
Bronzen schotel (Just Andersen) 5051
Bronzen schotel (Just Andersen)
Starting price 60 EUR
Madonna beeld (brons) 5052
Madonna beeld (brons)
Starting price 50 EUR
2x Weens brons, 1900 5053
2x Weens brons, 1900
Starting price 400 EUR
Antiek bronzen figuur, Smid met aambeeld 5054
Antiek bronzen figuur, Smid met aambeeld
Starting price 300 EUR
Discuswerper 5055
Discuswerper
Starting price 40 EUR
Bronzen figuur, Danseres 5056
Bronzen figuur, Danseres
Starting price 90 EUR
Antiek beeld met wereldbol, 1900 5057
Antiek beeld met wereldbol, 1900
Starting price 160 EUR
Ridder te paard 5058
Ridder te paard
Starting price 100 EUR
Bronzen beeld, Corpulente dame 5059
Bronzen beeld, Corpulente dame
Starting price 4.750 EUR
Figurengroep, Jongen met geit 5060
Figurengroep, Jongen met geit
Starting price 50 EUR
Twee delen brons 5061
Twee delen brons
Starting price 100 EUR
Lorina, Bronzen meeuw 5062
Lorina, Bronzen meeuw
Starting price 200 EUR
Bronzen jockey 5063
Bronzen jockey
Starting price 100 EUR
Antieke terracotta tijger, 1900 5064
Antieke terracotta tijger, 1900
Starting price 100 EUR
Kiny Copinga bronzen beeld 5065
Kiny Copinga bronzen beeld
Starting price 1.500 EUR
2x Beeld, Mozart + Beethoven 5066
2x Beeld, Mozart + Beethoven
Starting price 50 EUR
Bronzen schaal, E. Picault 5067
Bronzen schaal, E. Picault
Starting price 120 EUR
Beeld van putti met bloem 5068
Beeld van putti met bloem
Starting price 80 EUR
Gestoken figuur, Liggende koe 5069
Gestoken figuur, Liggende koe
Starting price 80 EUR
Afrikaans hoofd, H 35 cm. 5070
Afrikaans hoofd, H 35 cm.
Starting price 60 EUR
Bronzen figuur, 1900 5071
Bronzen figuur, 1900
Starting price 100 EUR