Art Deco bronzen presse papier. Circa 1925. Ontwerp Johannes Bosma. 1879 - 1960. Uiltje knappen. Afmeting: 13 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws bronzen beeld. Arc de Triompfe. Afmeting: 30 x 36 x 25 cm. In goede staat.
Antieke bronzen boeddha op lotusbloem. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.
Antiek beeld. Napoleon Bonaparte. Circa 1900. Compositie metaal met marmer. Afmeting: 12 cm. In goede staat.
Duitse bronzen discuswerper op marmeren basement. Circa 1930 - 1940. Tekst: Rom Discuswerfer Myron. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Oude Chinese messing drakenschildpad zittend op muntgeld. Afmeting: 10 x 18 x 13 cm. In goede staat.
19e Eeuwse compositie metalen uil met glazen ogen. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
18e Eeuws houtgestoken hoofd van een Heilige. Op standaard. Barok. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Twee dansers. Gemerkt A.A. 2002. Afmeting: 37 x 32 x 10 cm. In goede staat.
Bewerkte bronzen schedel op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Twee antieke metalen figuren. Paard en edelhert. Compositie metaal. Afmeting: 11 - 18 cm. In goede staat.
Bronzen paard op zwart marmeren basement. Naar Degas. 21e Eeuw. Afmeting: 25 x 29 x 10 cm. In goede staat.
Oud/antiek bronzen Oosters figuur. Danseres. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke houtgesneden Afrikaanse voorouders beelden. Afmeting: H 24 - 28 cm. In goede staat.
19e Eeuws verguld bronzen figuur. Biddend meisje op kussen. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Negen maal metalen/messing deco-windhonden. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 13 - 31 cm. In goede staat.
Moderne bronzen figuur op zwart marmeren sokkel. Dikke vrouw. 21e Eeuw. Gesigneerd Milo. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Oude Chinese bronzen lachende boeddha + bodemmerk. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Oude Chinese lachende boeddha. 21e Eeuw. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Oude Chinese bronzen Foo-hond. Verguld, plated. 20e Eeuw. Afmeting: 7,5 x 6 x 10 cm. In goede staat.
Antieke Chinese bronzen godheid met verso vijf medaillon gravures en symbolen. 19e Eeuw. Afmeting: 23,3 cm. In goede staat.
Twee oude Indonesische houtgestoken figuren. 20e Eeuw. Eén maal buste van Indonesische man. Eén maal Indonesische danseres op draak. Afmeting: 25 - 29 cm. In goede staat.
Bronzen tuinbeeld. Halfnaakte vrouw met kruik als waterloop. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 x 45 x 55 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Herdersjongen met stok. Circa 1920. Oskar Gladenbeck. 1850 - 1921. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Twee oude houtgestoken figuren. 20e Eeuw. Eén maal monnik met bierpul, circa 1930. Eén maal danseres, circa 1950. Afmeting: 35 - 36 cm. In goede staat.
Groot antiek Frans compositie metalen beeld. Jeune Fille aux puits par Henry Plé. Circa 1900. Afmeting: 75 cm. In goede staat.
Moderne bronzen sculptuur op marmeren basement. Naakte dikke dame. 21e Eeuw. In de stijl van Botero. Afmeting: 33 x 35 x 18 cm. In goede staat.
Antieke bronzen salamander op marmeren basement. Circa 1980. Afmeting: 5 x 21 x 14 cm. In goede staat.
Groot antiek eikenhouten gesneden figuur. Visser met net. Circa 1900. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse Chinees houtgesneden polychrome figuur met originele polychromie en relikwiehouder in rug. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
Bronzen kalkoen op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Francois Pompon. Afmeting: 37 x 26 x 20 cm. In goede staat.
Bronzen leeuw met slang. Op marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 25 x 29 x 17 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Ganzenhoedster. Tweede helft 20e eeuw. Gesigneerd R. Valton. Koud beschilderd. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Oude bronzen figuur. Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Op marmeren basement. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Antiek beeld Napoleon Bonaparte. Gepatineerd gips. Circa 1900. Afmeting: 44 x 47 x 20 cm. In goede staat.
Bronzen Art Deco-stijl eekhoorn met marmer. 21e Eeuw. Gesigneerd A. Weinmann. Afmeting: 39 x 22 x 12 cm. In goede staat.
Groot 18e eeuws houtgestoken kerkelijk figuur. Heilige. Overgeschilderd. Afmeting: H 132 cm. In redelijke staat.
Antiek compositie metalen figuur. Dichter Milton. Circa 1880. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Bronzen boekensteun met marmeren uil. 21e Eeuw. Gesigneerd Christiaan Marochetti. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. Gebonden man. 21e Eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Modern bronzen figuur. Haas op zwart marmeren sokkel. 21e Eeuw. Chip marmer. Afmeting: 33 x 30 x 10 cm. In redelijk/goede staat.
18e - 19e Eeuwse brons gegoten heilige Josef. Basement mist. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Bronzen vrouwelijke adelijke op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. 19e Eeuwse stijl. Afmeting: 39 x 33 x 19 cm. In goede staat.
Twee oude figuren. 20e Eeuw. Eén maal natuursteen, Chinese dame, met goud decor. Eén maal houtgesneden dame. Afmeting: 23 - 27 cm. In goede staat.
Bronzen duif op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Francois Pompon. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Coustou. 19e Eeuw. Bronzen figuur. Paard met menner. Gesigneerd Coustou. Afmeting: 19 x 17 x 7,5 cm. In goede staat.
Bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Modigliani. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse houtgesneden Heilige figuren met restpolychromie. Heilige monnik en Maria met kindje Jezus. Afmeting: 42 cm. In redelijk/goede staat.