Marmeren gesigneerd beeld door Lorenzo Dal Torrione. Nr. 1002. Schrijvende jongen. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Zeldzame 17e eeuwse heilige pietra met originele polychromie en gedetailleerd haar, prachtig gezicht en met messing kroon. Armen missen. Afmeting: 44 cm. In goede staat.