Bronzen figuur 21e eeuw voorstellende twee hazen op marmeren voet gesigneerd Nivk, in goede staat. 24x13x7cm
Bronzen figuur 1e helft 20e eeuw, gemerkt G.M. 25, voorstellend twee duwende mannen 25x5x16cm. Cond.: G
Bronzen kaarskandelaar in de vorm van een engel, op marmeren voet 25cm Cond:G
Figuur 19e eeuw met restvergulding, voorstellend een man met degen 18cm. Cond.: R-G
Grote houtgesneden Chinees figuur 20e eeuw, voorstellend een hoogwaardigheidsbekleder 62cm.