Compositie metalen figuur ca. 1880, voorstellend een jager met geweer in de aanslag 47cm. Cond.: G
Compositie metalen figuur ca. 1880, voorstellend een fluitspeelster, gesigneerd Ferrand 34cm. Cond.: G
Erotische bronzen figuur op zwart marmeren sokkel, voorstellend een naakte vrouw in badkuip 21e eeuw 18x32x19cm. Cond.: G
Bronzen steigerend paard ca. 1920 met monogram (onduidelijk) en gesigneerd Farbel 35x29x10cm. Cond.: G
Afrikaans natuurstenen gebeeldhouwd beeld 2e helft 20e eeuw 33cm. Cond.: G
Oude Chinees bronzen krijger 20e eeuw met losse lans (afneembaar) 49cm. Cond.: G
Bronzen soldaat op origineel marmeren voet, voorstellend een WO I reservist met reservistenpijp 15x4x4cm. Cond.: G
Oude Oosterse terracotta boedha, vermoedelijk ca. 1910 in goede staat 32x18x16cm.
Bronzen figuur ca. 1920, vermoedelijk Duitsland (zonder sokkel), voorstellend een meisje met kom 28cm. Cond.: G
Oud bronzen figuur op marmeren voet, buste van een man met hoed, gesigneerd Hofer in goede staat 15x14x8,5cm.
Albasten figuur ca. 1900 van danseres op zuil in goede staat (1 chip) 31,5cm.
Bronzen plaquette ca. 1900, vermoedelijk Duitsland "der Alte Fritz" in goede staat 19,5x21cm.
Antieke alabasten buste ca. 1900, voorstellend een jongen met muts 16cm. Cond.: G
Antiek spekstenen buste van de componist Robert Schumann (1810-1856) ca. 1900 Duitsland met stempel "Original Kochendorfer München 1891" 23x17x11cm. Cond.: G
Oud Duits bronzen figuur 20e eeuw (toegeschreven aan Karl Fulle Steinbech), voorstellend mannelijk naakt 31,5cm. Cond.: G
Prachtige grote oude Chinese houtgesneden figuur op losse voet, voorstellend een Karbau met 2 kinderen op zijn rug ca. 1930 (kop aangelijmd) 22x38x18cm. Cond.: R-G
Moderne wit met zwart marmeren sculptuur (vermoedelijk Russische School), gemonogrammeerd 2e helft 20e eeuw (chip van voet af) 34x15x10cm. Cond.: G
Moderne marmeren sculptuur, gesigneerd Archipenko ca. 1960 (Russische School), 2x gelijmd 45cm. Cond.: R
Oud bronzen jongens hoofd met hoed op marmeren voet ca. 1930-1950 ongesigneerd 37x20x20cm. Cond.: G
Oud Oosters houtgesneden figuur, voorstellend een man met muziekinstrument 1e helft 20e eeuw (1 arm mist) 47cm. Cond.: G
Oud bronzen figuur, voorstellend een circusact met hond en hoepel 2e helft 20e eeuw in goede staat, gesigneerd L. Steiner, H.: 38cm. Cond.: G
Groot bronzen figuur 2e helft 20e eeuw, voorstellend een musicerend paar (ongesigneerd) in goede staat 50x37x21cm.
Bronzen steigerend paard met negeroïde man ca. 1870 staand op marmeren sokkel en getiteld "Afrika" (marmer met chips) 10x19x9cm. Cond.: G
Bronzen haan ca. 1900, onduidelijk gesigneerd in goede staat 14,5x10x5cm.
Duits bronzen figuur, voorstellend een smid. Letter Z, gegründed 1708, 10,5cm. Cond.: G
Bronzen beeldje van een amazone ca. 1920, onduidelijk gesigneerd (H. Lang?) op albasten sokkel 11x4,5x3,5cm. Cond.: G
Groot Frans figuur ca. 1880 van compositie metaal, voorstellend een wereldbol-dragende figuur en kind op piedestal, getiteld "Le Monde" 61cm. Cond.: G
Antieke bronzen plated jongleuse/danseres ca. 1930 met bronzen voet, vermoedelijk Duits (ongesigneerd) 24cm. Cond.: G
Bronzen spiesbok op houten sokkel 2e helft 20e eeuw in goede staat 24x20x12cm.
Grote moderne bronzen figuur (naar Botero) 21e eeuw op zwart marmeren voet in goede staat 51x31x11cm.
Bronzen golfspeler 21e eeuw op zwart marmeren voet, onduidelijk gesigneerd in goede staat 21cm.
Erotische bronzen figuur 21e eeuw op zwart marmeren sokkel in goede staat 15x30x16cm.
Oud bronzen meisje met varkentje door Marianne Kievits,( Rotterdam 1944-Breda 2006,) monogram M.K. 2e helft 20e eeuw 19cm. Cond.: G
Groot Indonesisch houtgestoken beeld met originele polychromering en afneembare vleugels ca. 1900-1930. In goede originele staat 84cm.
Notenhout gesneden 17e eeuws mariabeeld. Vingers af, verder in goede staat 23cm.
Bronzen figuur van Maarten (Martin) Stolk, voorstellend een trombone spelende man 27cm. Cond.: G
Oude Oosterse bronzen figuur voorstellend een krijger te paard in goede staat 16cm.
Bronzen figuur 21e eeuw op marmeren voet, voorstellend een erotische naakte dame 23x28x18cm. Cond.: G