Grote antieke Franse duivel met aap. Door Faure de Brousse. Vincent Desire Faure de Bousse, 1876 - 1908. Mooie patina. Afmeting: H 66 cm. In goede staat.
Gesigneerd bronzen beeld van R. Clark. 20e Eeuw. Prachtig groot gepatineerd beeld van een cowboy met drie paarden. Geplaatst op een houten basement. Afmeting (zonder basement): 70 x 160 x 36 cm. In go...
Emile Picault. 1833 - 1915. Groot antiek Frans bronzen figuur. Jugendstil. Circa 1910. Titel: Memoria. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
17e Eeuwse gotische eikenhouten gestoken heilig figuur. Anna te Drieën. Met originele restpolychromie. Afmeting: 30 x 25 x 11 cm. In goede staat.
Groot 17e eeuws verguld kerkelijk houtgesneden figuur. Maria met kindje Jezus. Oude wormbeval en beschadigingen. Afmeting: H 85 cm. In redelijk/goede staat.
Groot, vroeg 18e eeuws verguld/plated houtgesneden kerkelijk Barok figuur met originele polychromie. Afmeting: H 74 cm. In zeer goede staat.
Cobra stijl tweezijdige sculpture gesigneerd corneille. Handbeschilderd met vogeldecor en andere kant een kat. 2e helft 20e eeuw. in goede staat 38x40x15cm
Grote antieke bronzen buste door Spilliart. Frans boeren meisje. Circa 1900. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
Oude/antieke? marmeren buste (Napeleon) op zwart marmeren basement. Gesigneerd Lecomte '82. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Antieke bronzen pendulefiguur. Vrouw in boot. Afmeting: basement 23 x 10 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen Marly Horses naar G. Cousteau. Circa 1900. Afmeting: 38 x 36 x 14 cm. In goede staat.
Antiek verguld bronzen figuur met ivoren gezicht op marmeren basement. Circa 1900. Jongen met boek op klompen. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Zeer groot 19e eeuws gesigneerd terracotta figuur. Alfond de Bombay? Minimale restauratie. Afmeting: H 104 cm. In redelijk/goede staat.
Twee originele Franse bronzen Art Deco boekensteunen met marmeren basement. Door Fayral. 1892 - 1962. Eén arm ooit gerestaureerd. Afmeting: 16 x 11 x 7 cm. In goede staat.
19e Eeuws houten beeld, voorstellend een jonge heilige met mantel. 124cm hoog in goede staat.
Grote antieke notenhouten putti met schilderspalet. Italië? Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse bronzen wandplaquette. Titel: A. Massart, L. Massart. Door A. Trocmé Becker 1896. F. Barbedienne Fondeur. Afmeting: 49 cm. In goede staat.
Groot Houten beeld van Jos Wong Lung Hing 1928- beeld getiteld Dansende Shiva gemaakt van naaldhout. beeld is geheel demontabel voor vervoer 240 cm hoog en 255cm breed. in redelijke goede staat stukj...
Antiek bronzen Jugendstil figuur. Dame in beweging. Circa 1900. Mist iets in handen. Afmeting: H 51 cm. In redelijk/goede staat.
Grote zware gietijzeren Napoleon Bonaparte te paard. 19e Eeuw. Breuk in been. Afmeting: 61 x 58 x 20 cm. In redelijk/goede staat.
Twee zware antieke compositie metalen beelden. Musicerende Italiaanse figuren in 17e eeuwse klederdracht. Circa 1900. Afmeting: H 46 - 47 cm. In goede staat.
Bronzen (hang) engel met luit. 20e Eeuw. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
Groot Afrikaans bronzen figuur van een medicijnman. 20e Eeuw. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
Antieke Franse bronzen buste. 19e Eeuw. F. Barbedienne Fondeur. Reduction mecanique. Oude heer. Kardinaal? Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse twee-kleurige bronzen bloempot met draken/vogels en floraal decor. Afmeting: H 38 x Ø 31 cm. In goede staat.
Art Deco figuur. Circa 1920. Bronzen koud beschilderde dame met duif. Gemonteerd op basement van marmer/onyx. Afmeting: 32 x 30 x 15,5 cm. In goede staat.
Grote moderne bronzen sculptuur op zwart marmeren sokkel. Gesigneerd Eido 2/15. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 58 x 22 x 10 cm. In goede staat.
Bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Spirit of extasy. Rolls Royce. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Groot bronzen figuur op zwart marmeren basement. Twee patrijzen. 20e Eeuw. Ongemerkt. Afmeting: 30 x 37 x 18 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd bronzen figuur. 20e Eeuw. Arabier met dolk en geweer. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Circa 1920. Mannelijke atleet. Geplaatst op een marmeren basement. Mist iets in de hand. Afmeting: H 36 cm. In redelijke staat.
Twee 18e eeuwse houtgestoken gepolychromeerde religieuze Barok figuren met vergulding op consoles. Afmeting: H 32 - 33 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Lezende vrouw op tuinbank. Circa 1915. Afmeting: 12 x 11 x 7 cm. In goede staat.
Chinese bronzen steenbok op zwart marmeren basement. Afmeting: 23 x 29 x 11 cm. In goede staat.
Bronzen Botero-achtige kat. Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 23 x 14 x 15 cm. In goede staat.
19e Eeuwse vergulde bronzen kaarskandelaar met putti. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
Bronzen Art Deco figuur. Drie steenbokken op rotsen. Door C. Daris. Circa 1930. Afmeting: 26 x 29 x 6 cm. In goede staat.
Moderne bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. Hand voor gezicht. 21e Eeuw. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Grote bronzen Art Deco-stijl katachtige op zwart marmeren basement. Naar Francois Pompon. 21e Eeuw. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Twee grote Chinese bronzen tempelwachters op houten console. Eerste helft 20e eeuw, of ouder. Afmeting: H 53 - 54 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil bronzen lampenvoet met marmeren basement. Vrouw bij waterkant in badpak. Circa 1915. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse bronzen boekensteunen met signatuur. Circa 1900. Afmeting: 17 - 18 cm. In goede staat.
G.V. Vaerenbergh. 1873 - 1927. België. Circa 1900. Antieke terracotta damesbuste. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Meisje met vogel. Naar oud voorbeeld. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Art Deco-stijl bronzen neushoorn op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 21 x 31 x 13 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen buste door Spilliaert. Boeren meisje. Circa 1900. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.
Bronzen damesfiguur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Twee bronzen boekensteunen met zwart marmeren basement. Zittende beren. 21e Eeuw. Afmeting: 24 x 17 x 13 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Slapende dame. Tweede helft 20 eeuw. Afmeting: 15 x 25 x 10 cm. In goede staat.
Russische-stijl bronzen soldaat naar oud voorbeeld. Echter 21e eeuw. Op zwart marmeren basement. Afmeting: 25 cm. Kyrillisch gesigneerd. In goede staat.
Twee bronzen figuren. Bestaande uit: Eén groot Afrikaans figuur + hond die frisbee pakt. Gemonteerd op houten sokkel. Afmeting: 44 - 48 cm. In goede staat.
Chinees bronzen gegoten paard in Tang Dynasty-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 36 x 40 x 15 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Circa 1900. Jongen met pet en sigaret. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Antiek Chinees houtgestoken gepolychomeerd figuur. Boeddha op sokkel met slang en schildpad. 18e - 19e Eeuw. Wormbeval. Afmeting: H 24 cm. In redelijk/goede staat.
Bronzen buste van een Afrikaanse vrouw. 20e Eeuw. Gemerkt J.J.S. en A.M.A. Afmeting: 28 x 20 x 6,5 cm. In goede staat.
Ch. Maillard. 1876 - 1973. Was met gipsen buste van Notre Dame de Lourdes. Afmeting: 24 x 21 x 11 cm. In goede staat.
Bronzen paard op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 24 x 30 x 11 cm. In goede staat.
Grote bronzen eend op zwart marmeren basement. Naar Francois Pompon. 21e Eeuw. Afmeting: 37 x 33 x 18 cm. In goede staat.
Erotisch bronzen figuur met zwart marmeren basement. Erotische vrouw op kussen. Gesigneerd A.J. Dalou. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur op marmeren basement. Getiteld: Wander Vogel. Door Akt. Ges. Gladenbeck Berlin. Circa 1920. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Oosterse Houtgesneden leguaan. 20e Eeuw. Mooie kwaliteit. Afmeting: 40 x 22 x 12 cm. In goede staat.
Antiek compositie metalen figuur. Visser met vangnet. Circa 1900. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Bronzen uil naar Pablo Picasso. 21e Eeuw. Afmeting: 18,5 cm. In goede staat.
Bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. Hand bij gezicht. 21e Eeuw. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Bronzen konijn op zwart marmeren basement. Naar Francois Pompon. 21e Eeuw. Afmeting: 25 x 22 x 14 cm. In goede staat.
Antiek verguld bronzen beeld. Officier op zwart marmeren basement. Waarschijnlijk Alter Fritz. Afmeting: H 13,5 cm. In goede staat.
Bronzen erotische Vrouwe Justitia op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Bronskleurige gepatineerde Art Deco discuswerper op marmeren basement. Circa 1930. Afmeting: 24 x 15 x 7 cm. In goede staat.
Grote antieke vergulde bronzen Louis Seize-stijl wandkandelaar. Drie-lichts. Circa 1870. Afmeting: 54 x 42 x 17 cm. In goede staat.
Barok-stijl bronzen kandelaar op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
19e Eeuws notenhout gestoken religieus beeld. Armen missen. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws notenhout gestoken figuur met restvergulding. Romein. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
Twee bronzen figuren, waarvan één gemonogrammeerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 13 - 23 cm. In goede staat.
Grote antieke messing gegraveerde Jugendstil wandschaal met floraal/libelle decor. Door A. Pelletier. Circa 1900. Afmeting: Ø 45 cm. In goede staat.
Antieke messing gegraveerde Jugendstil wandapplique. Kraai in landschap met molen decor. Door A. Pelletier. Circa 1900. Afmeting: 36 x 25 cm. In goede staat.
Bronzen beeld. Brons gieters. Circa 1930. Afmeting: 11,5 x 20 x 7 cm. In goede staat.
Grote Afrikaanse zachthouten gestoken pijprokende figuur met schelpen. 20e Eeuw. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Drie antieke metalen figuren. Onder andere: één maal putti van compositie metaal, één maal brons, iets afgebroken. Afmeting: H 11 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Bronzen plaquette. Circa 1900. Jongen lijmt plakkaat op schutting. Tate pour le chiens en avis chienperdu. Afmeting: 17 x 10 x 6 cm. In goede staat.
Groot oud Jugendstil-stijl bronzen figuur. Naakte vrouw met vogel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 55 x 55 x 28 cm. In goede staat.
Grote vernikkelde bronzen boeddha. 21e Eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Groot antiek albasten figuur. Lezend meisje. Voet gelijmd, tenen beschadigd. Circa 1880. Gesigneerd C. Vicari. 1846 - 1913. Afmeting: H 42 cm. In redelijke staat.
Antiek bronzen buste. Gesigneerd Derre La Fonderie de Paris. Man met capuchon. Afmeting: 19 x 19 x 10 cm. In goede staat.
Twee antieke bronskleurige compositie metalen figuren. Circa 1920. Boeren man en vrouw. Afmeting: 34 - 35 cm. In goede staat.
Oud bronzen figuur op marmeren basement. Krijger met speer. Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse Art Deco pierrots op albasten basement. Compositie metaal. Circa 1920. Afmeting: 12 x 12 x 8 cm. In goede staat.
Zeer groot 18e eeuws kerkelijk houtgestoken figuur op console met polychromie. Deels gerestaureerd. Afmeting: H 166 cm. In goede staat.
Zilver plated kegelspeler op houten basement. 20e Eeuw. Afmeting: 19 x 15 x 11 cm. In goede staat.
Antiek compositie metalen melkmeisje op zwart marmeren basement. Circa 1920. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Antieke Romeinse bronzen discuswerper. Circa 1920. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Tibet. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Gesigneerd antiek bronzen figuur op zwart marmeren basement. Jongen met zwaard. Circa 1910. Door G. Jaeger. Gotthilf Jaeger, 1871 - 1933. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws eikenhouten gestoken Heilig figuur. Zuid Europese landen. Afmeting: H 79 cm. In goede staat.
Groot gipsen Jugendstil-stijl borstbeeld. Meisje met paardenstaart. Gesigneerd R. Aurili. 20e Eeuw. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
Drie antieke compositie metalen figuren. Circa 1900. Bestaande uit: Set van twee figuren, goed. Kind bij bron, breuk arm. Afmeting: 18 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke bronzen beeldengroep. Twee teckels bij boomstam. Circa 1900. Afmeting: 7 x 10 x 9 cm. In goede staat.