Bronzen valk, 21e eeuw op marmeren sokkel, gesigneerd Wilhelm K, in goede staat 43cm.
Bronzen steigerend paard ca. 1920 met monogram (onduidelijk) en gesigneerd Farbel 35x29x10cm. Cond.: G
Bronzen haan op houten sokkel 21 eeuw gesigneerd van der Straeten, in goede staat 31cm.
Bronzen figuur, 21e eeuw gesigneerd L.Luciano,voorstellende: stijve man op stijf paard staand op marmeren sokkel 40x34x12cm. Cond:G
Oude koudbeschilderde compositie metalen adelaar ca. 1900 (of later) in goede staat 17,5x15x9cm.
Antieke 18e/19e eeuwse lood gegoten buste van der Alte Fritz, in goede staat 13cm.
Bronzen figuur door Adrie de waard (Rotterdam 1923) voorstellende twee jonge eenden, 20e eeuw in goede staat 14x19x12cm.
Grote antieke stalamp omstreeks 1920, voorstellende een smid bij lantaarn, compositiemetaal (electrisch) in goede staat 84cm
Oude bronzen figuur op marmeren sokkel, jongen met bandoneon omstreeks 1930, ongesigneerd en donker gepatineerd 21cm. Cond:G
Bronzen discuswerper, Romein op marmeren sokkel 21e eeuw ongemerkt, 27cm. Cond;G
Figuur Madonna met kind op stenen sokkel, gesigneerd S Bernardini 42. 1e helft 20e eeuw, gipsen figuur, door metaal versterkt van binnen 45cm. Cond:G
Oude bronsgegoten Boedha, 20e eeuw in goede staat 30cm. Cond:G
Bronzen figuur, gesigneerd A.Rodin, 21e eeuw variatie op de denker, op marmeren sokkel 25cm. In goede conditie.
Chinese bronzen hoogwaardigheidsbekleder 19e/20e eeuw 32cm. in goede staat
Vier antieke figuren sport,20e eeuw met marmeren sokkel, voetballer, keeper man met discus en bowling 17-32cm. Cond:G
Antiek bronzen beeldje op marmeren sokkel :oude reservist met tabakspijp(ongesigneerd) 16cm. Cond:G
Bronzen kat op marmeren voet 21e eeuw naar Botero, in goede staat 12x29x10cm.
Verguld bronzen heilig hart beeld met marmeren sokkel omstreeks 1900 (chip sokkel) verder in goede staat 37cm
Grote bronzen jachthond 2e helft 20e eeuw in goede staat 70x94x20cm
Grote natuurstenen Art Deco figuur, omstreeks 1930, voorstelling met twee bronstige edelherten, in goede staat 32x67x14cm.
Grote natuurstenen Art Deco figuur, omstreeks 1930, voorstelling met twee bronstige edelherten, in goede staat 32x67x14cm.
Antieke terracotta buste, gesigneerd Migna, G Varenbergh, nr 014/8, omstreeks 1900, mandoline gebroken, voet beschadigd, 52cm Cond:R
Brons gegoten paard met monogram E.v.W 06. In goede staat 27x27x11cm.
Antieke terracotta figuur, dame met rok omstreeks 1900, gesigneerd Nelson nr 1104(chip voet en rok) 54cm Cond:R/G
Antieke terracotta Pierrot omstreeks 1900 gesigneerd G Varenbergh 1873-1927 nr 1543, 54cm, Cond;G
Zeldzame grote bronzen lamp omstreeks 1900 voorstellende een Aziatische vrouw bij lantaarn, voet onduidelijk gesigneerd, in goede staat 63cm
Antiek bronzen heilig beeld met ivoren hoofd, handen en voeten op albasten sokkel, omstreeks 1900 door:R.Corwiziere (1vinger af) 21,5cm Cond:R/G
Groot Frans Art Deco beeld van natuursteen (breuk gemaakt) composotiemetalen figuren, knielende vrouw met twee kemphanen (handbeschilderd) omstreeks 1930 47x70x17cm. Cond:R/G
Zware antieke bronzen buste gesigneerd Rio Perde en R Millies Ruth Anaa Maria Milles 1873-1941 21,5cm Cond:G
Antieke bronzen briefverzwaarder omstreeks 1900, liggende geit, ongemerkt 12x14x3cm. Cond:G
Antieke bronzen figurengroep omstreeks 1900. E. de Labrierre 1824-1912 in goede staat 31x42x14cm
Drie antieke Duitse bronzen figuren, rokende jongen door Fehling, zingende jongen Hübald, jongen met schoolboek Hübald 8-11cm. Cond:G
Zware antiek brons gegoten ijsbeer ca 1900, monogram S.N. 16x28x11cm. Cond.: G
Groot Art Deco beeld dame met twee windhonden, diverse bronskleurige patina's, zware natuurstenenen sokkel, ivoor immitatie handen en gezicht 50x75x17cm. Cond:G
Albasten buste voorstellende de Duitse poëet Goethe, 20e eeuw, gemerkt met messing medaillon 22cm. Cond:G
Antieke bronzen figuur omstreeks 1900 voorstellende een herder met mantel, door J. Mengue, Jean Marie Mengue 1855-1949, in goede staat 26,5cm.
Negentiende eeuws bronzen figuur op marmeren voet, oudere man die brief leest, 31cm. Cond:G
Grote antieke bronzen buste omstreeks 1900, voorstellende een jongen met muts, ongesigneerd, mooie patina, in goede staat 37cm. Cond:G
Vroeg 19e eeuw bronzen beeld van een Romeinse vrouw, omstreeks 1830, 43cm in goede staat
Zeer grote antieke lamp omstreeks 1900 voorstellende een spelende vrouw onder lamp, twee kleurig gepatineerd, compositiemetaal gesigneerd Belperier(reparatie viool) 134cm Cond:G
Zeer groot natuurstenen Art Deco beeld omstreeks 1920, Venetiaanse voorstelling man in gondel bij vrouw op kade, compositiemetaal, handbeschilderd, gondel hout met messing 56x64x21cm. Cond:G
Twee antieke marmeren bustes omstreeks 1900, dames met hoofddoek, gesigneerd. A. Bijprien, in goede staat 27cm.
Grote oude bronzen figurengroep 1e helft 20e eeuw, gesigneerd Bufill, op grote zwart marmeren sokkel (chips) Romein te paard met vrouw 54x48x27cm Cond:R/G
Twee kapitale bronzen kaarskandelaren, jongen en meisje, met vergulding op marmeren voet., naar 19e eeuws voorbeeld, 20e eeuw in zeer goede staat 71cm.
Antieke bronzen figuur door S Kinsburger, Silvain, 1855-1935, getiteld: Joueur de tennis, met ivoren handen en gezicht, mooi gepatineerd, in goede staat 20cm.
Adolf Müller-Crefeld 1863-1934 Duitsland, bronzen Jugendstil figuur op marmeren sokkel, Romeinse vrouw drinkt uit kom, haarscheur en chip, Cond:R/G 43,5cm
Franse antieke bronzen figuur, voorstellende een vrouw met gitaar door R.Richard omstreeks 1900 met ivoren gezicht, en marmeren basis, 2 kleurig gepatineerd 22cm. Cond:R/G
Antieke bronzen figuur, omstreeks 1900. Een zittende dame op marmeren voet met ivoren gezicht door P.Tereszczuk, 1875-1963. 14,5cm In goede staat.