Antieke houtgesneden monnik met ivoren gezicht en handen, gesigneerd G. Dobbelair 1936 in goede staat, 35cm.
Albasten figuur ca. 1900 van danseres op zuil in goede staat (1 chip) 31,5cm.
Modern bronzen paard op zwart marmeren voet 21e eeuw, gesigneerd Dali in goede staat 33x18x9cm. Cond.: G
Oud bronzen figuur op marmeren voet, buste van een man met hoed, gesigneerd Hofer in goede staat 15x14x8,5cm.
Oud bronzen jongensportret met hoed en marmeren voet ca. 1930-1950 ongesigneerd 37x20x20cm. Cond.: G
Erotische bronzen figuur op zwart marmeren sokkel, voorstellend een naakte vrouw in badkuip 21e eeuw 18x32x19cm. Cond.: G
Moderne bronzen figuur van een mansportret 21e eeuw op zwart marmeren voet 39cm.
Oud bronzen figuur, voorstellend een circusact met hond en hoepel 2e helft 20e eeuw in goede staat, gesigneerd L. Steiner, H.: 38cm. Cond.: G
Terracotta vrouw ca. 1900 met bronskleurige patina in goede staat 42cm.
Groot bronzen beeld, voorstellend een verliefd paar, gesigneerd Berille Guan op losse houten voet (draaisokkel) H.: 57cm. Cond.: G
Moderne bronzen dikke dame 21e eeuw op marmeren voet in goede staat 38x20x15cm.
Bronzen haan ca. 1900, onduidelijk gesigneerd in goede staat 14,5x10x5cm.
Notenhout gesneden 17e eeuws mariabeeld. Vingers af, verder in goede staat 23cm.
Twee 18e-19e eeuwse Chinese bronzen boedha-hoofden 4,5-6cm. Cond.: G
Oude Chinese bronzen figuur, voorstellend een grote rat met muizen op geldstukken 20e eeuw 6x8,5x6,5cm. Cond.: G
Moderne bronzen figuur op marmeren voet 21e eeuw, voorstellend een naakte dame 42cm. Cond.: G