Groot Frans compositie metalen figuur ca. 1880 met roodmarmeren voet. Gesigneerd August Moreau in zeer goede staat 70x33x29cm.
Bronsje van een jongen met hoed en rugzak 19e eeuw. Deel van een groter figuur H.: 7cm. Cond.: G
Twee compositie metalen figuren van man met hoorn en luisterende vrouw met korf. Bronskleurig gepatineerd en in goede staat 40-43cm.
Negen oude miniaturen van brons, gierijzer en tin uit een verzameling in goede staat 4,5x17cm.
J.M. Lambeaux (Joseph Marie Thomas Lambeaux 1852 - 1908), bronzen figuur met vrouwelijke erotische voorstelling (mooie originele patina) 7x11x5cm. Cond.: G
Twee metalen figuren ca. 1900 (met gietstempel Parijs), voorstellend meisjes op stoel (1 stukje van stoel is weg) 30-34cm. Cond.: R-G
Terracotta kunstwerk, voorstellend twee handen. Gesigneerd Incka Klinckhard 1922 Amsterdam H.: 21cm. Cond.: G
Gietijzeren gegoten beeld van een jachthond ca. 1900 in goede staat 16x30x7cm.
Decoratieve bronzen knielende dikkere vrouw 21e eeuw gemonteerd op marmeren voet, moderne vormgeving 20x29x17cm. Cond.: G
Bronzen plaquette ontworpen door Chris van der Hoef ( 1875 - 1933) te dateren 1924. Met opschrift "Annie van Ees, Boefje" (toneelstuk naar roman van M.J. Brusse o.a. in het museum Rotterdam) 6,1x4,1cm...
Oude Oosterse bronzen boedha figuur 20e eeuw in goede staat 21cm.
Twee bronzen danseressen 20e eeuw, gesigneerd GL. JR. Cohinet in goede staat H.: 46cm.
Twee 19e eeuwse vuurvergulde figuren op notenhouten sokkel ca. 1850; 1x zaaier (hoedje beschadigd, breuk) en 1x boerenvrouw met groente en kip (compositie metaal) 32cm. Cond.: R-G
Bronzen/verzilverde 19e eeuws beeld van Geomer met ivoren handen en gezicht, voorstellend een nachtwaker of mijnwerker in goede originele staat 37cm.
Art Deco figuur ca. 1920 op ovaal zwart marmeren voet, voorstellend 2 tortelduiven. Gemaakt van compositie metaal 25x15x10cm. Cond.: G
Bronzen buste ca. 1900, ongesigneerd en zonder sokkel 18x15x8cm. Cond.: G
Oud Frans gesigneerd bronzen beeld op marmeren voet ca. 1920, gesigneerd Cartinet, voorstellend een jongenman. Voet is los van het beeld 31cm. Cond.: R-G
Twee antieke dierenfiguren; 1x vergulde bronzen leeuw 19e eeuw en 1x jachthond ca. 1900 van compositie metaal 4-8cm. Cond.: G
Decoratief bronzen hangbuikzwijn op zwart marmeren voet 21e eeuw in goede staat 16x26x14cm.
Bronzen figuur, gesigneerd A. Maubach (adolphe Maubach), voorstellend een violiste met hoed. Gemonteerd op zwart marmeren voet met mooie patina en in goede staat 44,5cm.
Bronzen figuur 2e helft 20e eeuw, gesigneerd Calinet. Voorstellend een halfnaakte dame in goede staat 41,5cm.
Twee decoratieve bronzen boekensteunen 21e eeuw, gesigneerd Francois Pompon met marmeren voet 24x17x10cm. Cond.: G