Vier delen oud Indonesisch houtsnijwerk 20e eeuw; 3x plaquettes met floraal decor, 1x houten sculptuur met vogels (stukje af) 38x10cm. en 26x14x10cm. Cond.: R-G
Vier oude beelden; 2x Indonedië, Bali (hout/been) en 2x Afrika (hout) 13-22cm.
Vijf oude compositie metalen figuren (religieus etc.), brons gepatineerd 3-9cm. Cond.: R-G
Compositie metalen figuur voorstellend een jongen. gesigneerd Piucello Napoli 20e eeuw 34cm. Cond.: G
Oud roze marmeren figuur op wit marmeren voet ca. 1930 (ongesigneerd) 15x10x7cm.
Modern beeldje van compositie metaal met brons patina op marmeren voet, monogram C.H.D. in goede staat 28cm. Cond.: G
Putti met vis, gesigneerd A. Soutin (wit kunststof) 2e helft 20e eeuw 28cm.
Oud Indonesisch houtsnijwerk, voorstellend een vrouw en man in de bosschage 20e eeuw 24x24x4cm. Cond.: G
Antieke monnik ca. 1900 in goede staat van compositie metaal 14,5cm.
Drie kleine antieke bronzen figuren; 1x Romeins figuur, 1x liggende leeuw en 1x man met handen in de zakken 4-9,5cm. Cond.: G
Moderne bronzen figuur 2e helft 20e eeuw, boek lezend meisje 6x12x5,5cm. Cond.: G
Bronzen hond op marmeren voet, gesigneerd C. Valton 2e helft 20e eeuw 26x20x13cm. Cond.: G
Oude bronzen olifanten boedha 20e eeuw in goede staat 14cm.
Oude messing boedha 2e helft 20e eeuw, gedetailleerd bewerkt in goede staat 21x13x9cm.
Bronzen figuur 19e eeuw met losse marmeren sokkel (beschadigd). Voorstellend een tekenaar, in goede originele staat 13,5x12,5x8cm.
Oude Indonesische houtgesneden figuur van man met hanen (1 snavel kapot) 20e eeuw 40cm. Cond.: R-G
Compositie metalen figuur met restvergulding ca. 1800 van vrouw met zwaan op onyx voet 9x11x7cm. Cond.: G
Abstracte bronzen figuur met 3 paardenhoofden 20e eeuw, ongesigneerd
Drie messing plated vogels 2e helft 20e eeuw; 2x grote kemphaan en 1x fazant. in goede originele staat 7-27cm.