Antiek bronzen figurengroep door Theodore Gechter. 1796 - 1844. Gevecht tussen Osmaan en kruisridder. Afmeting: 40 x 34,5 x 19 cm. In goede staat.
Zéér grote bronzen wandplaquette Jan and Joel Martel met afbeelding van muzikanten in art deco-stijl. Gewicht is circa 50 kg.!! Afmeting: 120 x 60 x 6 cm. In goede staat.
Antiek bronzen stier door Isodore Jules Bonheur. 1827 - 1901. Met prachtige patina. In zeer goede staat. Afmeting: 60 x 20 x 40 cm.
Emmanuel Villanis. 1858 - 1914. Bronzen buste Saïda. Met gietstempel Societe des bronzes Paris. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.
Bronzen beeld. C. Marioton. 1844 - 1919. Frankrijk. Dame met tamboerijn. Gietstempel Slot decouville Fondeur Paris. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Bronzen tijger, voorzien van monogram. 20e - 21e Eeuw. Afmeting: 24 x 49 x 21 cm. In goede staat.
Zéér grote, 18e eeuwse, houtgesneden barok putti op vergulde console. Gepolychromeerd. Deel vergulde guirlande mist, verder in goede staat. Afmeting: 100 x 40 x 53 cm.
Antiek bronzen beeld. Ongesigneerd. Circa 1900. Twee vechtende jaguars. Afmeting: 27 x 52 x 30 cm. In goede staat.
Antieke Franse piedestal met figuur. Circa 1900. Korinthische marmeren zuil met dame en roos + spiegel. Compositie metaal. Afmeting: H 103 cm. In goede staat.
Antiek bronzen beeld. Frankrijk. Circa 1900. Getiteld: Clére. Jongen springt over boomstam. Afmeting: 49 cm. In goede staat.
Antieke bronzen tijger. Gesigneerd R. Maison. Circa 1900. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Bronzen danseres op marmeren basement. Door Duray. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.
Groot Maria beeld met kindje Jezus. Gips, gepolychromeerd. Afmeting: H 153 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen damesbuste door V. Bruyneer Paris. Circa 1900. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
2x Weens brons. Circa 1900. 1x Kameel met figuur en kar. 1x Perzisch kleed. Afmeting: .............. In goede staat.
Antieke messing tazza met Weense bronzen vogels en kandelaar. Met polychromie. Eén vogel mist pootjes. Afmeting: 18 x 25 x 16 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Weens bronzen figuur met kameel op Perzisch kleed. Circa 1900. Gemerkt Austria. Met originele polychromie. Afmeting: 6 x 13,5 x 7 cm. In goede staat.
Antiek Weens bronzen figuur. Circa 1900. Tapijtverkoper. Met polychromie. Gemerkt Bergmann. Afmeting: 8 cm. In goede staat.
Terracotta figuur, Amedeo Gennarelli. 1881 - 1993. Knielend vrouwelijk naakt. Geplaatst op mahoniehouten basement. Afmeting: 32 x 30 x 20 cm. In goede staat.
Antiek Weens bronzen kameel met ruiter. Circa 1900. Met polychromie. Gemerkt K.K. Afmeting: 11 cm. In goede staat.
Antiek 19e eeuws compositie metalen figuur. Griekse dame met muziekinstrument. Op piedestal. Afmeting: H 71 cm. In goede staat.
19e Eeuws bronzen buste op marmeren basement. Edele heer met hoed. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur door Julius Paul Schmidt Felling, 1835 - 1920. Voorzien van gietstempel. Smid met aambeeld, geplaatst op marmeren sokkel. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Zeer groot Indonesisch/Balinees hardhouten gesneden figuur. Traditionele danser + danseres. 20e Eeuw. Afmeting: H 135 cm. In goede staat.
Twee grote Franse antieke August Moreau vazen. Jugendstil. Met lissen/vogels/vlinders/libelle decor. Zeer zware metalen uitvoering. Regulé gietstempels. Afmeting: H 44 cm. Minimale beschadigingen. In ...
Bronzen art deco figuur op marmeren basement. Border collies. Circa 1920. Afmeting: 21 x 27 x 13 cm. In goede staat.
Antiek marmeren buste van een jonge dame, door Gustave van Vaerenbergh. 1873 - 1927. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Antiek bronzen buste op onyx basement. Frankrijk. Circa 1900. Damesbuste. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Twee antieke art deco metalen boekensteunen met marmer en eekhoorns. Circa 1920. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Antieke tafellamp met glasblazer, 'Souffleur de Verre par rousseau'. Frankrijk. Compositie metaal. Circa 1900. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Groot Maria beeld van terracotta met polychromie. 19e Eeuw. Afmeting: H 101 cm. In goede staat.
Groot gipsen beeld van Heilige Antonius met kindje Jezus. Originele polychromie. Afmeting: H 86 cm. In goede staat.
Groot (zittend) Maria beeld met kindje Jezus. 19e Eeuw. Originele polychromie. Afmeting: H 72 cm. In goede staat.
Groot Chinees bronzen beeld van man met korf. Circa 1900. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Zware, grote bronzen meeuw op marmeren sokkel. Gesigneerd Lorino. 20e Eeuw. Afmeting: 55 x 60 x 24 cm. In goede staat.
Bronzen pelikaan op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Antieke Franse figurengroep op zwart marmeren basement. Sternen (zeevogels). Door J. Loriot. (Regulé). Art Deco. Circa 1920. Afmeting: 47 x 76 x 44 cm. In goede staat.
Groot figuur van brons, dame met vaandelstok. 20e Eeuw. Afmeting: 58 cm. In goede staat.
Antiek compositie metalen figuur met draaibare wereldbol. Frankrijk. Circa 1900. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Naakte dame op rots. Gesigneerd Rossi. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 58 x 64 x 22 cm. In goede staat.