Zilveren gondel, 800/000, miniatuur, gemaakt uit filligrain. Met 2 gondeliers. 11x1x2cm ca 16,6 gr. Cond.:G
Twaalf vlaks geslepen kristallen zalfpotje 4cm met 925/000 zilveren deksel MT.: Crisford & Norris, Birmingham jl.: P 1939
Zilveren 800/000 miniatuur schildpaddoosje met te openen schild 3,5x2,5 16 gram Cond:G
Zilveren 925/000 miniatuur 5 lichts kandelaar gemerkt KUHN 4cm Cond:G
Zilveren 800/000 vingerhoed met fraaie driehoekjes, en ster op punt, gladde onderrand voorzien van oud belastingkeur 6 gram Cond:G
Zilveren theezeefje met lekbak, 835/000. Theezeef met floraal bewerkte rand en lekbak op krulpootjes. 15x7x3.5cm. Ca. 58gr.
Hollands bewerkt kristallen mosterdpotje met zilveren deksel, 835/000, voorzien van parelrand. ø 4.3x10cm., Cond.:G
Zilveren servetstandaard met gecontourneerde randen en voorzien van oud Nederlands belastingteken 15 gr 4x4,5cm Cond:G
Zilveren 835/000 miniatuur kooltjes strijkijzer met te openen bovenkast 3x3cm 22 gram Cond:G
Zilveren 835/000 miniatuur hoge schoen met spijkerzool 3,5x2cm 15 gram Cond:G
Zilveren 835/000 cakevork met fraaie tweezijdige bewerkte steel Mt Bijkerk Steenwijk 20e eeuws 16,5cm 18 gram Cond:G
Taartschep met zilveren heft, 800/000. Fraaie Duitse taartschep met floraal bewerkt heft en gefreesd schepgedeelte. 28x6cm.
Verzilverd opengewerkt draadmandje met 2 handgreepjes 20x12,5cm Cond:G