Vijf plated schalen, 4 ovale schalen met parelrand en ajourbewerkt , 27x21x8 cm, en een floraal bewerkte schaal met geschulpte rand, 30x26x11 cm.
Fraai geslepen kristallen 12-vlaks bonbonschaal met diverse slijpsels en geschulpte rand, voorzien van gladde zilveren (835/000) hengsel, MR: D. Burger Haarlem anno 1994 Cond.: G
Antiek Engels zilveren 5-delige reisnecessaire in etui, 925/000, MT: Walker & hall Sheffield, L.: 9,5-11,5cm. Cond.: G
Geslepen kristallen bonbonniere met fraai floraal geëtst slijpwerk en zilveren (835/000) voet, MT: Gebr. Roosmalen Utrecht, 14x9,5cm.
Mooi verfijnd zilveren bakje met florale bewerking en parelrand op 3 klauwpootjes met leeuwekoppen, 835/000, MT: BW van Eldrik Zutphen, JL: X 1932. Tevens een klontjestang met roosversiering Antico, 8...
Twee zilveren miniaturen 835/000: 1x Jugendstil fotolijstje en 1x miniatuur van een nachtwaker, totaal ca: 22gr.
Zilveren houder met 6 olijf/zuurprikkers, versierd met roosmotieven, MT: F.W.H. Chavanu Eindhoven, ca. 60gr. 6x10,5cm.
Porseleinen parfumflesje met zilveren behuizing en onedel stopje, flesje voorzien van rozenbeschildering Cond.: G
Drie brillen: 1x zilveren klapbrilletje met scharnier in Art Deco stijl (835/000), 1x bril met GG(500/000) neusstuk met double en 1x bril met stalen montuur Cond.: R
Etui met zilveren tafelcijfers (compleet) 835/000, Cond.: G
Ovaal zilveren djokja zilveren houder op voet met hamerslag en gedreven florale afbeedling voorzien van 12 zilveren cocktailprikkers met bloemknop, totaal ca. 52gr.
Plated bestek, gemerkt VSF.90, gedecoreerd met lauwerkrans, bestaande uit: 12x messen groot, 12x, lepels groot, 12x vorken groot, 12x messen klein, 12x vorken klein en 12x lepels klein.
Twee delen met zilver: 1x strak elegant borrelglaasje Art Deco, 835/000, MT: Gerritsen en van Kempen Zeist, 4,5x8cm. en 1x elegant smal vaasje versierd met parelrand 6x13cm. (beide met kleinkeur)
Zilveren (835/000) miniatuur bloemen-kruiwagen met fraai versieringen, Nederlands gekeurd anno 1904, 3x8cm.
Antiek Hollands zilveren borstelset met handspiegel, 925/000 grootkeur, jaarletter H: 1917, MT: Dirk en Isaak Vos & Schoorl Haarlem (spiegel: ø13cm. L.: 24,5cm.) Cond.: U
Twee Engelse sterling zilveren tafelstrooiers, tapstoelopend model en een vaasmodel, 925/000, samen ca. 58gr., 7-8cm., Cond.: R (vaasmodel behoeft reparatie)
Geslepen kristallen cocktailshaker voorzien van plated montuur met bajonetsluiting en ronde dop (onbekende merken) 23cm.
Fraaie zilveren taartschep met getorste steel en knop, 835/000, MT: Fa. Jac. Gelderblom en Zoon Schoonhoven, JL: I: 1968, ca. 38gr. 5,5x20cm. Cond.: U
Oude glazen fruitschaal met zilver-overlay, floraal decor en geschulpte rand ø30cm. Cond.: G
Kristallen kaasstolp , olijfslijpsel met Hollands zilveren dop 835/000 18xø12cm. (kleine chips)
Hollands zilveren roomkannetje met zilveren greep en handgegraveerde medaillons. 835/000 grootkeur, MT: J.M. van Kempen & Zonen Voorschoten, ca. 123gr. 7,5xø7,5cm. Cond.: U
Zilveren (835/000) spinnewiel met beweegbare voetplank en vliegwiel, Nederlands gekeurd, 6cm.
Twee flacons met zilver: 1x parfumflesje met zilveren dopje en zilveren cartouches en 1x Engels parfumflesje met zilveren schroefdop en stopje (925/000) Ca. 6cm. Cond.: G
Divers oud en antiek plated o.a: lakstempel, lepels, servetringen, aanstekers, bestek, schaal etc. 17x33x29cm. Cond.: G
Vier zilveren gebruiksvoorwerpen: 1x lipstickhouder zeskantig met bewerking 4,6cm. 1x langwerpige naaldenkoker met geribbelde bewerking 7,2cm., 1x bladwijzer met boerin en 1x theezeef met benen heft (...
Antieke portemonnee met zilveren beugel (empire) met zwart velours tasje. De beugel heeft een fijne rand met bloembewerking en een rand met ribbelbewerking 835/000, MT: A.Gz Jacob Hooiman, jaarletter ...
Oude Delfts blauwe bonbonschaal ca. 1930 met zilveren hengsel in goede staat 15xø17cm.
Geribbelde taps toelopende kristallen bloemenvaas voorzien van een zilveren (800/000) bovenrand, 19xø5,5cm.
Fraaie zilveren bowllepel met lange getorste steel en Biedermeier bewerking. De bak is voorzien van een tuit, 835/000, MT: AC Kooiman Schoonhoven, JL: K 1894, ca. 52gr., 27x6cm.
Zilveren roomlepel waarvan steel met bewerking en bekroond met een mensenhoofd, de bak is voorzien van gravure in de vorm van een medaillon, MT: onleesbaar, ca. 29gr. 12x3,7cm. Cond.: G
Twee zilveren sauslepels 835/000, 1x klein lepeltje met gekroonde steel en Biedermeier bewerking, MT: Evert van geelen Schoonhoven, JL: B 1861 en 1x sauslepel met ovale schuitvormige bak bewerkt met d...
Hollands zilveren slacouvert met benen bak en vork model puntfilet, MT: Fa. van Kempen, 835/000, 23cm. Cond.: G
Vijf delen zilver: 1x antiek Hollands zilveren strooilepel, MT: Hendrik van der ree, Jaarletter I: 1843, 835/000, ca. 31gr. (behoeft reparatie), 1x zilveren zuurvorkje met schuifmechaniek 835/000, ca....
Engelse kristallen flacon met zilveren kraag 925/000, 14x4,5x4,5cm. Cond.: G
Kavel zilver met 9 theelepels en 1 suikerlepel met deels getorste steel en florale bewerking in doos, 835/000, Hollands klein keur ca. 83gr. Cond.: G
Twee delen Hollands zilver: 1x zilveren suikerschep met florale gravure en deels getorste steel, 835/000, MT: Anthonie en Jacobuc Johannes Driesen, kleinkeur Schoonhoven ca. 1900, H.: 12cm. en 1x room...
Twee delen zilver: 1x zilveren theezeef met Hollandse afbeelding 835/000, MT: Zaandlandse zilverensmederij Amsterdan, jaarletter X: 1957, 13x7cm. en 1x ovaal zilveren asbak met florale rand en engelen...
Kavel van 5 zilveren lepels: 3x Hollands zilveren suikerscheppen 835/000, 1x Hollands zilveren zuurlepeltje met florale bewerking en 1x Frans lepeltje met de Arc d'Triomphe (2 lepels behoeven reparati...
Twee delen zilver: 1x fraaie Delfts blauwe voorraadbus met zilveren deksel voorzien van "J" (belastingteken voor ongewaarborgde Nederlandse zilverwerken) 11x8cm. en 1x zilveren roomlepel met filetrand...
Geslepen kristallen glas met diamant- en amandelslijpsel voorzien van zilveren (835/000) voet met parelrand. Toegeschreven aan Mr. J.F. Beukers - Edam/Haarlem 1891 - 1892, 13xø6cm.
Vier zilveren lepels: 2x Duitse koffielepels 800/000 met gravure "Düsseldorf" van een echtpaar en florale bewerking, 1x Hollandse theelepel 835/000 met een apostel, MT: J.P. Niekerk Schoonhoven en 1x ...
Vijf delen oud plated 20e eeuw: 2x kaarskandelaar, 1x sigarendoos, 1x lepeldoos en 1x aansteker 8-18cm. Cond.: G
Knijpschaar met veermechaniek en zilveren heften plus Hollands zilveren suikerschep. Knijpschaar gemaakt in Voorschoten ca. 1e helft 1900, suikerschep 835/000, begin 1900 MT.: Johannes Gerritsen, Amst...
Divers zilver: theezeef, suikerschep, theelepel en mosterdschepje, ca. 59gr. (samen) Cond.: G
Drie flacons met zilver o.a: 1x Engels kristallen parfumflacon met zilveren kraag en 1x kristallen potje met 925/000 zilveren dopje 5-11,5cm. Cond.: G