Zilveren brandewijnkom met twee greepjes en gelobde bak met op de bodem druiven etende vogel, 835/000 12x13x3cm., ca. 75gr.
Kristallen flacon met Engels zilveren dop (925/000) 18xø3,5cm. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren pillendoosje met filigrain bewerkte deksel, 835/000 Grootkeur, Jaarletter: E:1864, MT.: Willem Lobensteijn, Schoonhoven, 5.5x5.5x1.5cm., Ca. 39gr.
Sterling zilveren barok-kandelaartje op 4 poten, 925/000, ca. 119gr., 7x7x11.5cm., Cond.:U
Twaalf oestervorken, met zilveren heft in Neo Rococo stijl. Meesterteken Ravinet dÉnfert, Parijs. ca 1900. In luxe etui van de firma Anthony te Antwerpen.
Oude blauwglazen vaas met plated overlay en floraal decor ca. 1960. In goede staat 29,5xø9cm.