Ring, 333/000, met donkergroene steen. Fijne ring met een langwerpige groene steen, mist hoekje. 8x11mm. ø 56. ca 4,1 gr.
Drie tanzanietstenen, 7x9 mm, gefacetteerd met kussenslijpsel. totaal ca 7,5 crt Voorzien diverse insluitsels
Collier van chrysopraas met gouden karabijnsluiting, 585/000, fraai verlopend in kleur. ronde kralen, ø 10 mm. geknoopte lengte 45,5 cm. ca 59 gr
Gouden hanger/broche, 585/000, fijn uitgewerkt in de vorm van een insect met drie bewegende delen. 3,5x3,2cm. ca 5,0 gr. Als nieuw
Gouden staafbroche, 585/000, met ovale witte opaal. Staafbroche met jugenstil bewerking bij de ovale witte opaal, ø 7,5x9mm. ca 3,5 gr. Lengte 6 cm In goede staat.
Elegante choker zilver 925/000 met zirconia's. Choker bestaande uit staafjes met in het midden een verticale staaf, lengte 4.2 cm, met 7 zirconia's. Tussen de schakels zitten 4 zirconia's verwerkt. Le...
Mooie volle gouden, 585/000 ring, bovenaan ca. 12 mm breed. In de ring zit bovenaan een inkeping waarin een briljant geslepen diamant zit van 0.12 crt. SI/W. ø 54, ca. 9,5 gr. Nieuw
Gouden hanger, 585/000, met Meissen prselein. Rechthoekige gouden zetkast met strakke rand bezet met een rechthoekig stuk Meissen porselein, blauw beschilderd met een gouden draak. Grootte 28x14 mm. c...
Strakke massieve gouden ring, 750/000 met briljant. Een strakke ring met een, ca 4,5 mm brede doorlopende band met in het midden een witgouden ronde zetting. De steekt iets uit aan de randen. In de ze...
Gouden broche, 585/000, met pareltjes. Oude zeer fijn bewerkte broche, bestaande uit 3 bolletjes met filigrainbewerking en verfraaid met zeer kleine pareltjes. Lengte 40 mm. ca 3,2 gr
Gouden collier, 585/000, met medaillon. Fijn gourmetcollier met oud ovaal medaillon met bewerking. Veel slijtage. 30x22 mm. lengte 40 cm
Zilver vergulde ring, 925/000, met robijn en diamant. Ring met ruitvormige kop, 21x17 mm, bezet met een ovaal cabouchon geslepen robijn, ca 4,85 crt. In de geschulpte buitenrand, witgekleurd, zijn 4 k...
Zilveren roodvergulde ring, 925/000, met een grote rozet bezet met cabouchon geslepen granaten. ø rozet 29 mm. ø 56, ca 14 gr. Nieuw.
Gouden ring, 585/000, met citrien. Ring met ruitvormige gefacetteerde citrien met gouden gladde rand. ø 55 breedte 24 mm.
Zilveren ring, 925/000, met onyx, robijn en smaragd. Ring met in het midden een robijn met daaromheen 4 harten, 2 bezet met kleine onyx stenen en 2 bezet met kleine smaragden. In de band van de ring z...
Fraaie zilveren broche, 925/000, in de vorm van een mooi uitgewerkte vlinder bezet met markesiet. 30x39 mm, ca. 4,7 gr
Zilveren armband, 925/000, Esprit. Fijne schakelarmband versierd met enekel grotere schakels met als doel dubbel te dragen.
Grote ovale zilveren broche met grote bruine steen met aders. 4x7 cm
Gouden oorschroeven, 585/000, met bloedkoraal. Oorschroeven met een bloemmodel, voorzien van gravering en een bloedkoraal, ø oorschroef 12 mm. ca.3 gr.
Twee snoeren met lichte barnsteen, Rusland. Een verlopend snoer, 10-22 mm, 48 cm en een lang snoer met lichte barnsteen, 10 mm, lengte 130 mm. ca 116 gr.
Twee zilveren geldclips, strakke modellen. merk o.a. Quinn, massief uitgevoerd. lengte ca 5 cm. Nieuw
Zilveren collier gourmetmodel met 2 filigrainbollen met kwastjes. lengte 80 cm en 2 zilveren kapjes met loshangende balletjes.Totaal ca 34,5 gr.
Gouden hanger, 585/000, met barnsteen. Platte peervormige barnsteen bevestigd aan een gouden huls met hangeroog. Grootte 36x21 mm. ca. 2,2 gr. In goede staat
Gouden collier met hanger, 585/000, met parel en briljant. Een gouden venetiaans collier met een hanger in de vorm van een hart met een Mabéparel, 19x17 mm, met aan het oog van de hanger een briljant ...
Collier van zoetwaterparels met veerslot, 333/000. Collier van rozige en grijzige licht barok zoetwaterparels, 12,5-14 mm. Lengte 47 cm. ca 102 gr.
Zilveren collier en hanger, 925/000, met rozenkwarts. Zilveren slangencollier met een zilveren hanger die een rozenkranskraal, ø 12 mm, vast houdt. Grootte hanger 14x26 mm. Lengte collier 40 cm. totaa...
Oorstekers, 375/000, met amethisten. Oorknoppen met een grote hartvormig gefacetteerde amethisten, 13x11 mm, met brede gematteerde rand. 21x19 mm. ca 9,2 gr. Nieuw
Gouden fantasiering, 585/000, met slagbewerking en gediamanteerd design. breedte 11 mm, ø 53. In goede staat
Gouden broche en oorsteker, 585/000. Broche versierd met 2 gevlochten haarhangertjes en een oorsteker met spiegelchaton bezet met wit steentje. ca 3 gr. In goede staat.
Drie zilveren broches met filigrain, 835/000, een broche in de vorm van een vlinder en twee broches in de vorm van bloemen. Eén bloemetje is los. Totaal ca 41,2 gr.
Twee paar zilveren manchetknopen, 835/000. Beide modellen zijn voorzien van een lijnbewerking. Totaal ca 19 gr. Beiden goed werkend.
Twee zilveren chokers met markesiet, 835/000. Collier met ovaal opengewerkte hanger versierd met markesiet, 5 cm. En een choker met een gekruld midden gedeelte versierd met 3 hangers met parels en bez...
Fraai zilveren collier, 925/000 versierd met lapis lazuli. Collier met kralen Lapis Lazuli, ø 7 en 9 mm, tussendoor versierd met bewerkte zilveren elementen bevestigd aan een stuk vierkant palmiercoll...
Zilver vergulde oorhangers, 925/000, met robijn, saffier en smaragd. Peervormige oorhangers bevestigd aan een brisure met krulbewerkingen en een ovale cabouchon robijn, 10x8 mm, met daarboven een mar...
Zilver vergulde hanger, 925/000, met robijn, saffier en smaragd. Peervormige hanger met krulbewerkingen en een ovale cabouchon robijn, 14x10 mm, met daarboven een markies cabouchon geslepen smaragd en...
Lot met 4 zilveren armbanden bestaande uit een klein slavenbandje met gravurebewerking, ø 48x45mm, een fijne rinkelband, een brede biesmarkarmband, 10 mm, en een armband met carneolen. Totaal ca 67 gr...
Twee stukken barnsteen met ketting, melkachtige stukken barnsteen ( Rusland) een rechthoekig model, 25x28 mm, en een ovaal plat stuk 49x35 mm bevestigd aan een zilveren gourmetcollier.
Antieke ketting gemaakt van gevlochten haar versierd met 2 gouden stukken, versierd met Biedermeier gravures en bijpassende eindstukken. 585/000. Haar laat iets los. Lengte 33 cm De gouden stukjes he...
Oorhangers en ring met turkoois, 925/000. Grote zilveren oorhaken met ovale turkooissteen, 30x20mm, en een bijpassende ring met ovale turkoois, 21x31mm. ø 61. Geperst turkoois. Als nieuw.
Volle gouden ring, 585/000 met briljant, Strak model, wat recht lopend aan de bovenzijde met 2 balkjes aan de zijkant. In de railzetting zijn 5 briljanten geklemd. Totaal 0.34 crt. ø 55, ca 4,8 gr
Gouden ring 585/000, met ruwe bewerking. Ring met overlopend deel aan de bovenzijde met deels geruwde bewerking. Merk Eclat. ca 4,1 gr. ø 58 Nieuw
Solitair oorstekers GG/WG 585/000 met briljant. Oorstekers GG voorzien van een WG spiegelchaton met daarin een briljant geslepen diamant ca 0.35 crt. per stuk. ca 3.35 gr. ø oorknop 7.8 mm. De oorknop...
Brede gouden ring 585/000 met Toermalijn. Brede ring, 10 mm, met 3 toermalijn carrees omlijnd met briljanten, totaal ca 0.33ct W/VS, ca 10.6gr ø 54 Nieuw
Witgouden creolen, 750/000, rondom en zijdelings bezet met briljanten. Totaal ca 2.20ct TW/IF. De creolen zijn octogoonvormig en voorzien van een scharnier. ø 13,5 mm, ca 10.6 gr. Nieuw
Mooie granaatarmband, 3 rijen met GG 585/000 sluiting met Granaat. De 3 rijen granaten, ø 5mm, van goede kwaliteit, zijn bevestigd aan een GG ronde sluiting, ø 17 mm, in de vorm van een bloem van fili...
Collier, drie kleuren goud, 750/000. Plat fijn GG schakel met in het midden een WG of RG blokje, om-en-om. Het blokje is gematteerd. Lengte 40 cm. Breedte 2,4 mm. ca 4,5 gr
Parelsieradenset bestaande uit een paar gouden oorknoppen, 585/000, met zoetwaterparel en een briljant en een armband en collier met 5 gedraaide rijen met grillige zoetwaterparels en een double veeroo...
Verlopend collier van ronde bloedkoralen, 5,5-6,2 mm, bevestigd aan een gouden sluiting, ovaal model met bewerking. Lengte 43 cm. ca 22 gr.