Van Dongen. 20e Eeuw. Hollands poldergezicht met windmolen en visser. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
K. Räder. 2001. Nr. 1/5. Abstract figuratieve voorstelling. Litho op papier. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
J.A. Mondt. 1859 - 1941. Stilleven met beeld, bord kandelaar et cetera. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 29,5 cm. In goede staat.
Hogerwaard. 20e Eeuw. Boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In redelijke staat.
Mark Brusse, '90. Nr. 112/150. 1937 - . Volcano Bowl. Litho op papier. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.
Antieke gouache. Circa 1920. Engelse gardist in parade-uniform te paard. Gouache op schilderskarton. Afmeting: H 19 x B 14 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse handingekleurde kopergravures door Joh. Rud. Füssli. Duitsland. 1709 - 1793. Neujahrsblatt v.d. Geselschaft der Constablern und Feuerwerker Zürich 1745. Gravures op papier. Afmeting: ...
Duitse School. Circa 1900. Jongen met hond en kreeft Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 13 cm. In redelijke staat.
Onduidelijk gesigneerd. Hollandse School. Platbodem in sloot bij huizen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
2x J.A. Smit. (JAS). 1945 - 2002. Lithografie op papier. 1x Mokum Red, nr. 221/250. 1x A. Bellona, nr. 174/250. Afmeting: H 31 x B 30 cm. In goede staat.
H.F. ter Beek. Glazen vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Bert Henri Bolink. 1876 - 1950. Twentse boerderij in landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.
Josien Brenneker, '89. Nr. 81/250. 1950 - . Litho op papier. Originele map met beschrijving. Afmeting: H 79 x B 59,5 cm. In goede staat.
Betsy van Gelderen - Dom. 1885 - 1936. Bloemstilleven, vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 76 x B 64 cm. In goede staat.
Soeyono. Indonesische School. Indonesisch landschap met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.
J. Klein. Hollandse School. Poldergezicht met opvliegende eenden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
2x antieke miniatuur beschildering + bijbehorend boek.
H.E. Roodenburg, '66. Boerderij met kapel. Aquarel op papier. Afmeting: H 33 x B 50 cm. In goede staat.
Georg Clausen, 1938. 1852 - 1944. Duitse School. Dames portret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.
A. Durand-Rosé. 1887 - 1962 Parijs. Interieur met figuren. Houtskool op papier. Afmeting: H 32 x B 50 cm. In goede staat.
Antiek Duits meisjesportret. Circa 1900. Met verso 'wie dit meisje is'. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 39 cm. In goede staat.
Gesigneerd Djab. Portret Beethoven. Olieverf op linnen. Marouflé. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 44,5 x B 35 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Vrouw met demonen. Aquarel op papier. Afmeting: H 68 x B 50 cm. In goede staat.
Monogram J.G.S. Hollandse School. Circa 1900. Vissersdorp in de duinen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 23 x B 20 cm. In goede staat.