This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

Find

van Dongen, Hollands poldergezicht
Starting price 90 EUR

Van Dongen. 20e Eeuw. Hollands poldergezicht met windmolen en visser. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

K. Räder, Abstract
Starting price 50 EUR

K. Räder. 2001. Nr. 1/5. Abstract figuratieve voorstelling. Litho op papier. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

J.A. Mondt, Stilleven
Starting price 80 EUR

J.A. Mondt. 1859 - 1941. Stilleven met beeld, bord kandelaar et cetera. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 29,5 cm. In goede staat.

Hogerwaard, Boerderij
Starting price 60 EUR

Hogerwaard. 20e Eeuw. Boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In redelijke staat.

M. Brusse, Volcano Bowl
Starting price 50 EUR

Mark Brusse, '90. Nr. 112/150. 1937 - . Volcano Bowl. Litho op papier. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.

Antieke gouache, Engels gardist in parade-uniform
Starting price 80 EUR

Antieke gouache. Circa 1920. Engelse gardist in parade-uniform te paard. Gouache op schilderskarton. Afmeting: H 19 x B 14 cm. In goede staat.

2x Antieke kopergravure
Starting price 80 EUR

Twee 18e eeuwse handingekleurde kopergravures door Joh. Rud. Füssli. Duitsland. 1709 - 1793. Neujahrsblatt v.d. Geselschaft der Constablern und Feuerwerker Zürich 1745. Gravures op papier. Afmeting: ...

Duitse School, Jongen met hond
Starting price 120 EUR

Duitse School. Circa 1900. Jongen met hond en kreeft Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 13 cm. In redelijke staat.

Onduidelijk gesigneerd, Platbodem in sloot
Starting price 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Hollandse School. Platbodem in sloot bij huizen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

2x J.A. Smit, (JAS), Mokum Red/Bellona
Starting price 40 EUR

2x J.A. Smit. (JAS). 1945 - 2002. Lithografie op papier. 1x Mokum Red, nr. 221/250. 1x A. Bellona, nr. 174/250. Afmeting: H 31 x B 30 cm. In goede staat.

H.F. ter Beek, Glazen vaas met bloemen
Starting price 60 EUR

H.F. ter Beek. Glazen vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

B.H. Bolink, Twentse boerderij in landschap
Starting price 100 EUR

Bert Henri Bolink. 1876 - 1950. Twentse boerderij in landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.

Josien Brenneker, Printed Art no. 5
Starting price 60 EUR

Josien Brenneker, '89. Nr. 81/250. 1950 - . Litho op papier. Originele map met beschrijving. Afmeting: H 79 x B 59,5 cm. In goede staat.

Betsy van Gelderen - Dom, Bloemstilleven
Starting price 100 EUR

Betsy van Gelderen - Dom. 1885 - 1936. Bloemstilleven, vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 76 x B 64 cm. In goede staat.

Soeyono, Indonesisch landschap
Starting price 80 EUR

Soeyono. Indonesische School. Indonesisch landschap met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.

J. Klein, Poldergezicht
Starting price 60 EUR

J. Klein. Hollandse School. Poldergezicht met opvliegende eenden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Miniatuur beschildering
Starting price 60 EUR

2x antieke miniatuur beschildering + bijbehorend boek.

H.E. Roodenburg, Boerderij met kapel
Starting price 60 EUR

H.E. Roodenburg, '66. Boerderij met kapel. Aquarel op papier. Afmeting: H 33 x B 50 cm. In goede staat.

G. Clausen, Dames portret
Starting price 80 EUR

Georg Clausen, 1938. 1852 - 1944. Duitse School. Dames portret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.

A. Durand-Rosé, Interieur met figuren
Starting price 100 EUR

A. Durand-Rosé. 1887 - 1962 Parijs. Interieur met figuren. Houtskool op papier. Afmeting: H 32 x B 50 cm. In goede staat.

Antiek Duits meisjesportret, 1900
Starting price 40 EUR

Antiek Duits meisjesportret. Circa 1900. Met verso 'wie dit meisje is'. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 39 cm. In goede staat.

Cjab, Portret Beethoven
Starting price 80 EUR

Gesigneerd Djab. Portret Beethoven. Olieverf op linnen. Marouflé. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 44,5 x B 35 cm. In goede staat.

Ongesign., Vrouw met demonen
Starting price 80 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Vrouw met demonen. Aquarel op papier. Afmeting: H 68 x B 50 cm. In goede staat.

Monogram J.G.S., Vissersdorp in de duinen
Starting price 60 EUR

Monogram J.G.S. Hollandse School. Circa 1900. Vissersdorp in de duinen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 23 x B 20 cm. In goede staat.