C. Verschuur. 1888 - 1966. Landarbeiders aan het hooien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 45 cm. In goede staat.
Maya Wildevuur. 1944 - 2023. Wilde bloemen, klaprozenveld. Acryl op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Twee rustende paarden op strand. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
W.H. Sjerp. Circa 1880. Hollandse School. Riviergezicht met zeilboten en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 41 x B 57 cm. In goede staat.
Jan van Vucht Tijssen. Circa 1930 . 't Kolkje te Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Joseph Schakewits. 1848 - 1913. Dames staan model voor schilder in bos. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 55 cm. In goede staat.
Anton Kattenbeld. 1891 - 1956. Havengezicht Dordrecht? Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
A.M. Woudstra. 21e Eeuw. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 31 x B 46 cm. In goede staat.
Zank/Gericke. Hans Zank + Willi Gericke. Duitse School. Bloemstilleven. Aquarel op papier. Afmeting: H 50 x B 37 cm. In goede staat.
G. Gort. Hollandse School. Circa 1900. Hollands wintergezicht met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 49 cm. In goede staat.
Klaas Bernink, 1979 Glanerbrug. Epreuve d'artiste. 1913 - 1996. Twentse boerderij in de winter. Litho op papier. Afmeting: H 42 x B 62 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse potloodtekening met driemasters 1882. J.J.W. de Me. Potlood op papier. Afmeting: H 45 x B 53 cm. In goede staat.
Antiek religieus schilderij. Circa 1800. Jonge Jezus Christus preekt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 83 x B 89 cm. In goede staat.
Gautier. 20e Eeuw. Franse School. Moulin Rouge Can Can danseres. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 35 x B 25 cm. In goede staat.
Onduidelijk. 19e Eeuw. Berglandschap met huizen en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 36,5 cm. In goede staat.
P. Vlerick. 1923 - 1999. Abstracte voorstelling. Aquarel op papier. Afmeting: H 28,5 x B 38,5 cm. In goede staat.
S. Lugtenberg. Hollandse School. 20e Eeuw. Larens interieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
J. Francos. 21e Eeuw. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 34 x B 44 cm. In goede staat.
Franse School. 19e Eeuw. Landschap in Barbizon-stijl. Landschap met boerderij en vee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 29 cm. In goede staat.
M. Ottee. Pseudoniem van de schilder Arnout van Gilst, 1898 - 1982. Boerderij met boer en geit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
17 Gravures op papier. Onder meer; handen + voeten studie. 16e - 17e Eeuw. Afmeting: 21 x 31,5 cm. In redelijk/goede staat.
Agnes van den Brandeler. 1918 - 2002. Stilleven met olielampen en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 66 x B 53 cm. In goede staat.
Monogram A.G. Circa 1900. Franse School. Dorpsgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 47 cm. In goede staat.
Pol Dom. 1885 - 1978. Portret jonge dame. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x B 60 cm. In goede staat.