M. de Jongere. 1912 - 1977. Havengezicht Rotterdam. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Duitse School. Circa 1900. Zusters lezen liefdesbrief. Olieverf op linnen. Afmeting: H 27 x B 35 cm. In goede staat.
C. Verschuur. 1888 - 1966. Landarbeiders aan het hooien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 45 cm. In goede staat.
L.G. Melis. Hollandse School. 1935 - 1958. 50-er Jaren tennisspeler. Pastel op papier. Afmeting: H 93 x B 63 cm. In goede staat.
Ton Schulten. Nr. 127/180. Zonovergoten coulissenlandschap 1999. Lithografie op papier. Afmeting: H 62 x B 41 cm. In goede staat.
Cornelis Jan Mension. 1882 - 1950. Portret van een collie hond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Theophile de Bock. 1851 - 1904. Bosgezicht met beek. Pastel op papier. Afmeting: H 28 x B 22 cm. In goede staat.
Charles Dankmeijer. 1861 - 1923. Kasteel Cannenburg in Vaassen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18,5 x B 23 cm. In goede staat.
Ron Meilof. 1953 - 2016. Eenden familie aan de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Jan te Wierik. 1954 - 2002 Haaksbergen. Figuratieve fantasie voorstelling. Acyrl op papier. Afmeting: H 13 x B 16 cm. In goede staat.
Henry Schouten. 1857 - 1927. Belgische School. Twee jachthonden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
W.J. Pasman. 1905 - 1984. Boerderij met boer, boerin en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Jacob ven Rossum. 1881 - 1963. Boerderij met waterput en bloemenpracht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Fedor van Kregten. 1871 - 1937. Portret van een heer met hoed. Olieverf op linnen. Afmeting: H 101 x B 71 cm. In goede staat.
Maya Wildevuur. 1944 - 2023. Wilde bloemen, klaprozenveld. Acryl op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
D.H.W. Filarski. 1885 - 1964. Kleurrijk bosgezicht. Olieverf op linnen. Craquelé. Afmeting: H 35 x B 45 cm. In redelijke staat.
Monogram V.D.S.B. Hollandse School. 19e Eeuw. Mogelijk jeugdwerk van de Sande Bakhuyzen. Landschap met figuren en vee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 39 cm. In redelijk/goede staat.
Everhardus Koster. 1817 - 1892. Zeilboten op kalme zee met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 37 cm. In goede staat.
Paul Schouten. 1860 - 1922. Belgische School. Landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 47 x B 61 cm. In goede staat.
18e Eeuws Spaans schilderij Santi Cristina. Portret. Oudere restauratie. Afmeting: H 85 x B 63 cm. In redelijk/goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Twee rustende paarden op strand. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
W.H. Sjerp. Circa 1880. Hollandse School. Riviergezicht met zeilboten en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 41 x B 57 cm. In goede staat.
Jan te Wierik. 14/200. 1954 - 2002. Abstracte voorstelling. Litho op papier. Afmeting: H 67 x B 57 cm. In goede staat.
Antoon Kruysen. 1898 - 1977. Vaas met zonnebloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.