J. H. Kaemmerer. 1894 - 1970. Landschap met boerin en was. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In goede staat.
Jan Rijlaarsdam. 1911 - 2007. Stadsgezicht Parijs met figuren. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 75 x B 55 cm. In goede staat.
Richard Reibeling. 1900 - 1970. Duitse School. Havengezicht met boten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 80 cm. In goede staat.
German Grobe. 1857 - 1938. Bomschuit in de branding met vissersvolk op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Nel Pot Fontein. 1918 - 2011 Leidschendam. Indonesische jongen met vogel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 55 cm. In goede staat.
Willem Steelink. 1856- 1928. Herder met zijn schapen in landschap. Aquarel op papier. Afmeting: H 25 x B 45 cm. In goede staat.
R. de Haan. 1943 - . Gezicht op Scheveningen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 95 cm. In goede staat.
Dick Ket. 1902 - 1940. Stilleven met gemberpot en wijnflessen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Van Noort. 21e Eeuw. Strandgezicht Zandvoort met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Henk ten Cate. 1867 - 1955. Poldergezicht met visser en windmolens. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 120 cm. In goede staat.
Henry Schouten. 1857 - 1927. Belgische School. Laat werk van deze schilder. Landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Jean Baptiste Madou. 1796 - 1877. Heer met wandelstok, kruik met glas. Verso lakstempel etc. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 19 cm. In goede staat.
Karel Frans Philippeau. 1825 - 1897. Italiaans landschap met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 40 cm. In goede staat.
Arnold Marc Gorter. Bosven met knotwilgen en eenden. Aquarel op papier. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Lucie van Dam-van Isselt. 1871 - 1949. Mensenschedel. 'Nature Morte'. Olieverf op paneel. Afmeting: H 42 x B 51 cm. In goede staat.
Groot werk van Johannes Franciscus Hoppenbrouwers. 1819 - 1866. Hollands wintergezicht met ijspret. Originele vergulde lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 57 x B 70 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 17e Eeuw. Dochter voedt gevangene (vader) in gevangenis. Restauraties. Afmeting: H 81 x B 103 cm. In redelijke staat.
Johannes Weiland. 1856 - 1909. Boeren interieur met voorlezend meisje, oude vrouw, en jonge vrouw met beker. Olieverf op linnen. Afmeting: H 66 x B 84 cm. In goede staat.
Thomas Heesakkers. 1945 - . Leerling Cornelis Le Mair. Stilleven met bloemen, fruit et cetera. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 80 cm. In goede staat.
J. Freudenberg. 1818 - 1873. Hollands wintergezicht met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 31 x B 44 cm. In goede staat.
Thomas van Leent. 1807 - 1882. Hollandse School. Interieur met figuren bij kaarslicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. Met taxatierapport € 8.000,= In goede staat.
Herman Cornelis Adolf Paradies. 1883 - 1966. Gracht Rotterdam met vele figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Herman Cornelis Adolf Paradies. 1883 - 1960. Gracht Rotterdam met vele boten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Johan Frederik Scherrewitz, 1868 - 1951. Landschap met zandpad, boer en paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 46 x B 90 cm. In goede staat.