Carl Eugen Mulertt. 1869 - 1963. Vissersboot met vissers op Katwijkse strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 73 cm. In goede staat.
Jan Mankes. 1889 - 1920. Kraai met insect. Houtsnede op papier. Afmeting: H 15 x B 13 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Duitse School. Circa 1920. Windhond op Perzisch kleed. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
David J. Bles. 1821 - 1899. Figuren-studie met potlood, 1846. In bladgouden lijst. Tekening op papier. Afmeting: H 21 x B 27 cm. In goede staat.
Jan van Delden ca 1930 Rotterdams havengezicht met vrachtschepen, olieverf op linnen 50x70 cm in goede staat.
Herman Jozef Wijngaard 1922-2012. Ijsselgezicht met koeien langs de oever. olieverf op linnen. 80x120 cm in goede staat.
Hein Kever. 1854 - 1922. Boer zoekt sprokkelhout. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 33 x B 29 cm. In redelijk/goede staat.
J. van Leeuwen van Oudewater. 1890 - 1972. Stadspoort met figuren in de sneeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
H. Bleeker. 19e Eeuw. Koeien in zonlicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 46 cm. In goede staat.
A. Karssen. 1945 - 2019. Binnenhalen van een bomschuit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 36 x B 50 cm. In goede staat.
H.M. Horix 1845-1923 Zeeuwse meisjes op bruggetje bij sloot met jongen en eendjes. olieverf op linnen (craqule) 68x50 cm in goede staat.
Schilderij draagt signatuur H schouten ca 1900 jachthonden bij edelhert olieverf op linnen met goudkleurige barok lijst. 80x100 in goede staat.
Gerhard Morgenstjerne Munthe. 1914. 1875 - 1927. Bomschuiten met visser op het strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 57 x B 65 cm. In goede staat.
Steendruk/reproduktie van studie-tekening van Jacques de Gheyn(II) 1604 eing 19e eeuws Verso etiket Christies nr. 17065245. Afmeting: H 37 x B 27 cm. In goede staat.
Jan Mankes. 1889 - 1920. Kraai. Houtsnede op papier. Afmeting: H 21 x B 26 cm. In goede staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967. Enschede. Twents Los Huus met vee en figuren bij haardplaats. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967. Enschede. Geit aan de lijn. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30,5 x B 40,5 cm. In goede staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967. Enschede. Enschedese horlogemaker 'de oude Eijsink met tabakspijp'. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.
H.A. Jaarsma 1881-1970 zeilboten op zee bij avond 1939 olieverf op paneel. 65x100 cm in goede staat
Cor Noltee 1903-1967 Boerderij langs zandpad met een boer. Olieverf op linnen 60x80 cm in goede staat.
Nicolaas Steffelaar. 1852 - 1918. Boerenvrouw voert kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 47 x B 36 cm. In goede staat.
W. van Smorenburg. 1878 - 1918. Pendant. Twee Hollandse plasgezichten met figuren. Circa 1900. Olieverf op paneel. Afmeting: H 11 x B 15 cm. In goede staat.
J. Lawrence Fecit 1829. Engelse School. Schotse man met kilt. Olieverf op linnen. Diverse beschadigingen. Afmeting: H 68 x B 55 cm. In matige staat.
Jan holtrop. 1917 - 1995.Boeren bij paard en wagen graan aan het oogsten. Olieverf op linnen. Afmeting: 51x 81 cm. In goede staat.
Gerhard Arij Ludwig Morgenstjerne Munthe. 1914. 1875 - 1927. Platbodem in vaart met figuur in landschap met windmolen en vee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 22 cm. In goede staat.
Henrie Jacques Baurce 1826-1899 vissersvrouwen op strand die de vangst sorteren olieverf op linnen 50x70 cm in goede staat.
Jacob H. Maris. 1837 - 1899. Haagse School. Riviergezicht met rietsnijder in boot. Bedoekt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 51 x B 35 cm. In goede staat.
Erich Lermer. 1924 - 2008. Duitse School. Kosmische Prägung. Olieverf op paneel. Afmeting: H 100 x B 75 cm. In goede staat.
Edouard Houbolt, 1935. 1885 - 1954. Religieuze voorstelling met figuren bij kaarslicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 124 x 180 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollands kerkinterieur met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 16 cm. In goede staat.
Anton Dirckx. 1878 - 1927. Rotterdams havengezicht. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 25 x B 30 cm. In goede staat.
Gesigneerd J.H. Maris, Portret Sijtje Morris. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 48 x B 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 17e Eeuw ? Landschap met vos, kat en haan. Gedoubleerd. Olieverf op linnen. Afmeting: H 76 x B 103 cm. In redelijke staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Hond met twee puppy's. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17 x B 13 cm. In goede staat.
Simon Kramer. 1940 - 2015. Stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 46 cm. In goede staat.
Van Noort. 21e Eeuw. Strandgezicht. Holland. Zandvoort. Figuren op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 60 cm. In goede staat.
Van Noort. 21e Eeuw. Strandgezicht. Holland. Zandvoort. Figuren op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 60 cm. In goede staat.
Barend Brouwer. 1872 - 1936. Gezicht op kasteel met zandpad. Craquele. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.
Martinus Nefkens. 1806 - 1941. Schaapsherder met schapen en hond bij schaapskooi. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Gerard van Lerven. 1885 - 1966. Zeilboot bij knotwilg in de sneeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Toegeschreven aan S.R. v. de Berg. 1940. 1913 - 1998. Bosgezicht met ven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 37 x B 47 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Figuren bij marskramer. Olieverf op paneel. Verso geparketteerd. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In redelijke staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Interieur met schildersezel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 20,5 cm. In goede staat.
Wallasse Ting. 1929 - 2010. Vrouw met bloemen. Lithografie op papier. Afmeting: H 45x B 60 cm. In goede staat.
Roy Lichtenstein 1975x723-1977 met watermerk certificate plate signed offset print. Twee naakte vrouwen op bed,. Lithografie op papier 75x50 cm in goede staat.
Hans Molenaar. 1914 - 1989. Stadsgezicht Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Gerrit Pieter Verschuur, 1857. 1830 - 1891. Landschap met huis, ruiter en vele figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 39 x B 27 cm. In goede staat.
A.J. Groenewegen. 1874 - 1963. Landschap met Drentse boerderijen, kippen en figuren in de verte. Afmeting: H 25 x B 31 cm. In goede staat.