Wolfgang Gäfgen nr 38/95 1936 Duitse school titel le Manteau 72x53cm. Lithografie op papier.
M. Höpflinger, omstreeks 1930 Duitse school landschap Lüneburger heide, olieverf op linnen 80x120cm. Cond;G
Schilderij heilige Sava met gelovigen, 19e eeuw, olieverf op linnen 70x55cm. Cond:G
Rebo 19e eeuw(miniaturist) jager met jachthond, olieverf op paneel, 33x21cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd Hollandse school, bloembollenveld met dorp, olieverf op linnen 24x30cm. Cond:G