Herman Brood 13/200 (Zwolle 1946 - 2001 Amsterdam), litho op papier, item Collect Killer 27x22cm. Cond.: G
J.J.H. van Leeuwen, olieverf op paneel, Hollands strandgezicht met figuren 30x40cm. Cond.: G
J.J.H. van Leeuwen, olieverf op paneel, Hollands strandgezicht met figuren 20x25cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw (Duitse School), olieverf op paneel, bergdorp met rivier en figuren bij avond 30,5x23,5cm. Cond.: G
Ongesigneerd 18e eeuw, olieverf op paneel, 3 figuren in een bos 25x22cm. Cond.: G
G. Hawelkes (of Hamelkes) 19e eeuw (Duitse School), olieverf op linnen, bergachtig landschap met vele figuren 35x30cm. Cond.: G
Ongesigneerd 18e eeuw, olieverf op paneel, vrouw met druiven 13x20cm. Cond.: G
Italiaanse School 19e eeuw, olieverf op paneel, bergdorp met rivier, boten en figuren 32x22cm. Cond.: G
Italiaans landschap 19e eeuw, olieverf op paneel, bergdorp met rivier en figuren 32x22cm. Cond.: G
A. Rasmussen (Noorwegen of Zweden), olieverf op linnen, impressionistisch landschap 31,5x19cm. Cond.: R
Schilderij v. de Meer, olieverf op linnen, landschap met paard en veulen 50x70cm. Cond.: G
Hongaarse School (Zolr?) ca. 1900, olieverf op papier, marktvrouw met vele figuren op de achtergrond 17x13cm. Cond.: G
Theo Hoogers ca. 1940, olieverf op linnen, herder met komende schapen 40x60cm. Cond.: G
Adrianus Marinus Geyp ( 1855 Middelburg - 1926 Den Haag), olieverf op linnen, Hollands landschap met vissers bij een sloot en koeien bij een molen. 50x70cm. Cond.: G