Peter Keil. 1942, Berlijn. Duitse School. Twee figuren met sigaret. Olieverf op paneel. Afmeting: 29 x 35 cm. In goede staat.
Peter Keil. 1942, Berlijn. Duitse School. Twee figuren met sigaret. Olieverf op paneel. Afmeting: 35 x 27 cm. In goede staat.
J.G. Vogel. Hollands landschap met boerderij en bruggetje. Aquarel op papier. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Keith Haring. 1958 - 1990. Untitled. Published te Neues Publishing Company. Screenprint op papier. Afmeting: 75,9 x 57,8 cm. In goede staat.
R. Hinze. 20e Eeuw. Duitse School. Drie paarden aan het grazen. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 35 cm. In goede staat.
Frans Beckers. 1898 - 1983. Rustende koe. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Monogram J.S. Circa 1940. Liggend vrouwelijk naakt. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 95 cm. In goede staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Jongen speelt accordeon. Aquarel op papier. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Ganzen en koe in weiland. Aquarel op papier. Afmeting: 50 x 36 cm. In goede staat.
Restsignatuur. Circa 1900. Ezelspan met eenden. Olieverf op paneel. Afmeting: 32 x 24 cm. In goede staat.
H.A. Willenborg. Circa 1900. Boerenvrouw met rieten mand. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 37 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Russische School. 19e Eeuw. Heren portret. Tekening op papier. Afmeting: 32 x 23 cm. In goede staat.
F. Trümper. 2002. Enschede. Zangvogel op tak. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 25 cm. In goede staat.
Henk Reerink. Hengelo. Watermolen Haaksbergen. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
S. Altman. 20e Eeuw. 17e Eeuwse taveerne met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Gesigneerd. W. Bouguereau. 19e Eeuw. Dans les bois. Aquarel op papier. Afmeting: 12 x 24 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Eerste helft 20e eeuw. Landschap met drie eenden. Olieverf op paneel. Afmeting: 21 x 15 cm. In goede staat.
G. Bauve? Circa 1900. Boeren interieur met kinderen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
A. Bonnhorst. Circa 1880. Duitse School. Bomschuiten op strand met vissersvolk. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 65 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Erotische danseres. Pastel op papier. Afmeting: 39 x 30 cm. In goede staat.
Van Heel 1885. Portret met drie kinderen met bal en bloem. Olieverf op linnen. Afmeting: 58 x 43 cm. In matige toestand.
Oud miniatuur portret in geëmailleerde messing omlijsting. Naar Reynolds. 20e Eeuw. Afmeting: 10 x 8 cm ø. In goede staat.
Schouten? Circa 1930. Landschap met boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: 47 x 68 cm. In goede staat.
Monogram W.M. 19e Eeuw. Hollands romantisch landschap met trapgevelhuis en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 33 x 33 cm. In goede staat.
Guy Olivier. 2007. 1964 - . Twee dames op stap. 'Morgen zien we wel'. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Map met diverse werken. Onder andere: Rembrandt radierungen, map Steinlen, 19e eeuws Japans aquarel, T. Hoytema, Willem v.d. Berg, Arend Hendriks, Gilblas tijdschriften, Kathe Kollwitz, etsen, lithogr...
J. Gusen? 1922. Boerin aan het koeien melken. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 35 cm. In goede staat.
J.H. Verbeek. Circa 1920. Bomschuiten op Noordzee bij Zandvoort. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
J. Jelgershuis Fecit. 1770 - 1836. Fries interieur bidden voor eten. Aquarel op papier. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
G. Post-Greve. 1913 - 1990. Antieke platbodems. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
D. Ocker. 1882 - 1958. Damesportret. Olieverf op papier. Afmeting: 60 x 75 cm. In goede staat.
Viervelden ikoon. Met linksonder St. Joris te paard. Rechtsonder St. Demetrius. Linksboven St. Michael. Rechtsboven martelaar/soldaat. Met zilveren rizza van 12-lotig zilver, B.W.G. Gedateerd onder Mi...
Gesigneerd. J.J.H. van Leeuwen. 20e Eeuw. Marktgezicht met figuren bij schilderijen. Olieverf op linnen. Afmeting: 36 x 25 cm. In goede staat.
Herman Bogman. 1890 - 1975. Glazen vaas met bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
M. de Jongere. 1912 - 1978. Hollands poldergezicht met windmolen. Aquarel op papier. Afmeting: 57 x 27 cm. In goede staat.
Jan Engel. 20e Eeuw. Kalf. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Lot diverse interessante werken van Paul Dom, 1885 - 1978 + Piet v.d. Hem, 1885 - 1961. Onder andere: Affiches, houtsnedes, etsen Paul Dom + Piet v.d. Hem, 20x affiches. De Nieuwe Amsterdammer. Affich...
J. Strahn. Duitse School. 1904 - 1997. Schaapsherder met schapen op dijk. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Jo Strahn. Duitse School. 1904 - 1997. Koeien in weiland. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
M. de Gallard. 1921 - 2007. Glazen vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 49 x 73 cm. In goede staat.
R. Beunk Fecit. 19e Eeuw. Hollandse ijspret. Olieverf op linnen. Afmeting: 57 x 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1920. Winters havengezicht met paardenkarren en stoomboot. Olieverf op linnen. Afmeting: 102 x 60 cm. In goede staat.
Herman Vreedenburgh 1911. 1887 - 1956. Stilleven met koperen bak, kruik en bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 46 x 28 cm. In goede staat.
Fedor van Kregten. 1871 - 1937. Boer bij kalf. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Jan Cossaar. 1874 - 1966. Figuren bij een kerk. Olieverf op linnen. Afmeting: 26 x 30 cm. In goede staat.
R. Craeyvanger. 1866. 1812 - 1880. Interieur met figuren, kinderen met vishengel. Aquarel op papier. Afmeting: 18 x 26 cm. In goede staat.
Fritz Rehm. 1871 - 1928. Marktvrouw met groentes. Olieverf op paneel. Afmeting: 42 x 33 cm. In goede staat.
Jan Mankes. 1889 - 1920. Handgesigneerd. Melkende boerin. Houtsnede op papier. Afmeting: 21 x 16 cm. In goede staat.
Litho Keith Haring. Nadruk. Figuren compositie. Litho op papier. Afmeting: 90 x 90 cm. In goede staat.
Vijf maal bladmuziek met voorpagina's lithografie Willy Sluyter. Circa 1930. Afmeting: 28 x 35 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf maal bladmuziek met voorpagina's lithografie Willy Sluyter. Circa 1930. Afmeting: 28 x 35 cm. In redelijk/goede staat.
Onduidelijk. Jan ....?..... Circa 1900. Vrouwelijk naakt. Mooie lijst !! Pastel op papier. Afmeting: 23 x 33 cm. In goede staat.
F. Lindberg. Circa 1900. Groot werk. Duitse School. Fjord met huis en boot. Olieverf op linnen. Afmeting: 130 x 80 cm. In goede staat.
J.W. Schouten. 19e Eeuw. 18e Eeuws interieur met figuur. Olieverf op paneel. Afmeting: 39 x 52 cm. In redelijk/goede staat.
Gerard Mensink. '56. Hattem. Boerenhuis. Olieverf op paneel. Afmeting: 65 x 42 cm. In goede staat.
German Grobe. 1857 - 1938. Schepen bij havenmonding. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Marie Cornett? Circa 1900. Portret dame met hoed. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 14 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Aap aan ketting. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 20 cm. In goede staat.
Jacoba Ritsema. 1876 - 1961. Larense School. Achterhof met boerin. Eén restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: 73 x 55 cm. In goede staat.
Hendrikus Alexander van Ingen. 1846 - 1920. Twee koeien in weiland. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Frits Maris. 1873 - 1935. Twee kippen en haan. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 24 cm. In goede staat.
Carl Deiker 1926. 1879 - 1958. Duitse School. Auerhaan met hennen in de sneeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 110 cm. In goede staat.
Jan Mankes. Handgesigneerd. 1889 - 1920. Kraai. Houtsnede op papier. Afmeting: 18 - 24 cm. In goede staat.
H.J. Wijngaard. 1922 - 2012. IJsselgezicht bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.
Miniatuur schildering. 19e Eeuw. Elegante dame. Aquarel op papier. Afmeting: 9,5 x 6,5 cm. In goede staat.
Twee maal Yang Saudia. 1979. Arabier met valk + Arabische vrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967. Sneeuwruimen op het van Heekplein. Circa 1917. Olieverf op paneel. Afmeting: 34 x 24 cm. In goede staat.
H.J. van Wijngaard. 1922 - 2012. Riviergezicht IJssel bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: 120 x 80 cm. In goede staat.
Herman Bogman Jr. 1890 - 1975. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 41 x 47 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Dame met kanten kraag. Olieverf op linnen. Bedoekt. Afmeting: 70 x 90 cm. In redelijk/goede staat.
Ongesigneerd. 17e - 18e Eeuw. Isaac zegent Jacob. Olieverf op linnen. Restauraties. Afmeting: 91 x 69 cm. In redelijke staat.
Gesigneerd J. Melcher. 1878. Zuid-Duits interieur met figuren. Houtskool op papier. Afmeting: 57 x 74 cm. In goede staat.
Eisman Semenowsky Paris. 1857 - 1911. Dame met dienblad in duinen. Pastel op papier. Afmeting: 43,5 x 31,7 cm. In goede staat.
W. Hambüchen. Duitse School. 1869 - 1939. Bomschuit op strand met vissersvolk. Olieverf op paneel. Afmeting: 47 x 28 cm. In goede staat.
Salvador Dali. Demart pro arte 1990. 'Paard'. Tweede helft 20e eeuw. Zijdedruk. in prachtige moderne lijst .Afmeting: 76 x 80 cm. In goede staat.
Haagse School. Twee koeien bij bomen. Olieverf op linnen. Afmeting: 17 x 14,5 cm. In goede staat.
H.A. Trigt. Hendrink Albert. 1829 - 1899. 19e Eeuwse Hollandse familie Steuerwald (verso). Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 54 cm. In goede staat.
Hermanus Charles Bosman. 1861 - 1921. Paardenkar met stro en landarbeiders. Olieverf op linnen. Afmeting: 51 x 29 cm. In goede staat.
Hollandse School. 19e Eeuw. Hollandse scheepvaart bij kalme zee. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 69 cm. In redelijke staat.
Ongesigneerd? 19e Eeuw. Duitse School. Berglandschap met vakwerkhuizen en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 71 cm. In redelijke staat.
G.J. van Overbeek. 1882 - 1947. Zomers havengezicht Rotterdam met paardenkarren op kade. Olieverf op linnen. Afmeting: 48 x 33 cm. In goede staat.
Govert van Emmerik. 1808 - 1882. Stoomschip en zeilboot in storm bij havenhoofd. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 75 cm. In goede staat.
Lot diverse interessante werken van Paul Dom, 1885 - 1978. Zeldzaam op de kunstmarkt. Onder andere: Aquarel strandgezicht, aquarellen, gouache, etsen etc.. Afmeting: circa 26 x 44 cm. In redelijk/go...
H.E. Rademaker. 1862. 1820 - 1885. Hollands panoramisch landschap met figuur. Behoeft restauratie. Olieverf op paneel. Afmeting: 45 x 59 cm. In redelijke staat.
Henk Schuring, Enschede. 1928 - 1984. Abstracte kleurrijke compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Sientje Mesdag van Houten. 1884. 1834 - 1909. Stilleven met pompoen en roemer. Restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
Willem Vester. 1824 - 1895. Hollands landschap met koeien. Bijschilderingen. Olieverf op paneel. Afmeting: 48 x 29 cm. In redelijk/goede staat.
Henk Dekker. 1897 - 1974. Zeilschepen in de ochtendnevel. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 100 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Rotterdams havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.
Joh. Strohmayer. 1844. Duitse School. 19e Eeuw. Mespilus Germanica en Vitis Vinivera. Gouache op papier. Afmeting; 39 x 49 cm. In goede staat.
Bois? Onduidelijk. 19e Eeuw. Groot werk. Hollandse platbodems op volle zee met figuren. Gerestaureerd en gedoubleerd. Afmeting: 110 x 150 cm. In redelijk/goede staat.
Henry Schouten. Belgische School. 1857 - 1927. Stieren op draf met hond. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 60 cm. In goede staat.
C. Verschuur. 1888 - 1966. Paardenstal met figuur. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 60 cm. In goede staat.
Casparus Morel. 1798 - 1861. Zeegezicht met Hollandse schepen. Olieverf op paneel. Afmeting: 26,5 x 34,7 cm. In goede staat.
L. Buchner. Circa 1880. Duitse School. Zuid-Duits interieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 59 x 78 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Rotterdams havengezicht. Op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.