Antieke Hollandse bijbel, Staten Generaal. Door Paulus Aertzn van Ravenstein. 17e Eeuw. Band gerestaureerd en verdere restauraties. Oude waterschade. Afmeting: 40 x 25 x 9 cm. In matige staat.
17e Eeuwse Hollandse bijbel. Door Jacobus Savry 1657. Historien der Fromer Martelaren. Vol met antieke gravures. Betreft marteling. Interessant!. Afmeting: 10 x 21 x 32 cm. In redelijk/goede staat.
Antiquarisch Duits boek. Marine Wörterbuch von Kiel zum Flaggenknopf. Door Eckardt und Messtorff, Hamburg 1908. Band iets beschadigd. Afmeting: 6,5 x 29 x 23 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude/antieke beschilderde Chinese rollen met tekst + signaturen. Bestaande uit: Berglandschap met figuren + Landschap bamboeboom. Afmeting: 104 x 39 cm + 75 x 35 cm. Aquarellen op papier. In rede...
Acht maal diverse oude Oosterse figuren. 20e Eeuw. Onder andere: Natuursteen, jade, brons, hout etc. Afmeting: 4 - 8 cm. In redelijk/goede staat.
Oude/antieke rozenkwarts beer. China. 20e Eeuw. Afmeting: 7 cm. In goede staat.
Twee maal oud China. 20e Eeuw. Bestaande uit: Jade boot + Schilderij van natuursteen, parelmoer etc. Afmeting: 24,5 - 37 cm. In goede staat.
Twee gelimiteerde handbeschilderde geëmailleerde theekannen in cassette. Charlotte di Vita Collections London. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 8 x 10,5 x 6 cm / 8 x 13 x 5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinese bronzen wierookbrander in pompoenvorm. Eén oortje los erbij. Afmeting: 9 x 7,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Grote oude Japanse lakwerk dekseldoos met goud decor en messing vogel. 20e Eeuw. Afmeting: 14 x 34 x 25 cm. In redelijk/goede staat.
Moderne keramieken design tafellamp met messing. 21e Eeuw. Houteffect. Afmeting: 76 cm. In goede staat.
Moderne Adagio Seveso design aluminium hanglamp. Enkele lichte beschadigingen. Afmeting: 45 x 35 cm ø. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse tafellamp met edelman. Circa 1890. Afmeting: H 70 cm. In goede staat.
Antieke opaline glazen handbeschilderde (floraal) tafellamp. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 42 x 16 cm ø. In goede staat.
Antieke Jugendstil tafellamp. Circa 1915. Compositie metaal. Bronskleurige patina. Houten voet. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Antiek Hollands blikken beschilderd dienblad met florale en landschap decor. Afmeting: 28 x 54 cm. In goede staat.
Antieke Empire-stijl messing lamp. Circa 1900. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
Vier oude miniatuur portretten. Deels geschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 19 cm. In goede staat.
19e Eeuwse grote koper genagelde aker met handgrepen. Afmeting: 36 x 45 cm ø. In goede staat.
Antieke vier-delige gietijzeren geëmailleerde haardset in de vorm van een ridder. Circa 1900. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse notenhouten theestoof met koperen binnenbak. Louis Seize. Afmeting: 24 x 36 x 27 cm. In goede staat.
Twee oude messing haardsets. 20e Eeuw. Afmeting: 57 - 75 cm. In goede staat.
Vroege Hollandse koperen met messing kraantjeskan. 18e Eeuw. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Antieke Duitse tinnen tabak dekseldoos. Met bodemmerken. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 18 x 15 x 10 cm. In goede staat.
Twee maal oud/antiek tin. Bestaande uit: Grote klepkan 1776, knop los erbij. Melkkan (maat). Afmeting: 16 - 30 cm. In redelijke staat.
Drie maal 18e eeuwse tinnen kannen. Onder andere: eikeltjeskan en twee maten. Afmeting: 16 - 25 cm. In goede staat.
Vroege 19e eeuwse Hollandse handbeschilderde kraantjeskan. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Twee maal 18e eeuws tin. Bestaande uit: Eikeltjes klepkan + Theebus. Afmeting: 10 - 27 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse lepelrekken met tinnen paplepels. Gemerkt. Afmeting: 45 - 51 cm. In goede staat.
Doosje met tien antieke Duitse beschilderde tin figuren. Nr. 1319 Preussen Kürassiere im Angriff 1870-1871. Circa 1930. Afmeting: 12,5 x 8,5 x 2 cm. In goede staat.
Antiek pierrot kostuum. Circa 1900. Deels vergaan, alleen als decoratie te gebruiken. Afmeting: 120 cm. In matige toestand.
Antieke eikenhouten gestoken Friese schooltas + houten schuifdoos. Anno 1865. Afmeting: 30 - 44 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Friese kerfsnede eikenhouten mangelplank. Afmeting: 69 cm. In goede staat.
Oude Italiaanse vergulde houtgestoken lamp met engel. Naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.
Twee antieke weegschalen met drie gewichten sets. Eén maal laboranten weegschaal, Marius Utrecht, notenhout met zwart marmeren basement, circa 1900, chips. Eén maal levensmiddelen weegschaal, gietijze...
Vier maal antiek gereedschap. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Bijl, hakmes, ratten kanon, spanval. Afmeting: 17 - 34 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse bijbel Staten Generaal te Haarlem door J. Enschede en Zoonen 1782. Afmeting: 24 x 28 x 24 cm. In redelijke staat.
Antieke Jugendstil Majolica hangpetroleumlamp met florale decors. Circa 1910. Afmeting: circa 60 x 30 cm ø. In goede staat.
Twee antieke figuren. Circa 1890. Eén maal grote lampenvoet Ivanhoe + kaarskandelaar, reparatie arm. Afmeting: 42 - 57 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen tafellampen met putti. Circa 1920. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke bronzen tafelbellen. Renaissance-stijl. Met figuren decor. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 22 cm. In goede staat.
Twee maal Hollands Art Deco koperwerk. Circa 1925. Twee schalen Amsterdamse School. Eén wandkandelaar, W.G. Bannink-Haarlem. Afmeting: 24 - 27 cm. In goede staat.
Antieke Russische bronzen cloisonne triptychon ikoon. Afmeting: 18 x 30,5 x 0,5 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen briefopeners. Circa 1900. Eén maal Jugendstil, floraal met kevers en lakstempel aan heft + Historisme met draak. Afmeting: 23 - 26 cm. In goede staat.
19e Eeuwse ovale kopergeslagen plaquette met bachussen. Door K. Bartholomai 1894. Houten omlijsting. Afmeting: 41 x 48 cm. In goede staat.
Grote antieke koperen schelhoorn. 19e Eeuw of ouder. Met onduidelijke gravures. Afmeting: 135 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse bronzen triptychon ikoon met heiligen. Neo Gotisch of ouder. Afmeting: 32 x 26 x 1 cm. In goede staat.
Antieke handbeschilderde grenenhouten kist met florale decors. Circa 1900. Afmeting: 25 x 40 x 30 cm. In goede staat.
Oude Japanse kopergeslagen sieradenkist met slot en jade snijstuk. 20e Eeuw. Afmeting: 12 x 23 x 17 cm. In goede staat.
19e Eeuwse palissanderhouten theekist met twee vakken met deksels en parelmoeren slotplaat. Afmeting: 10 x 20 x 11 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse wortelnoten theekist. Vogelaugen furnier. Barok vormgeving. Afmeting: 20 x 30 x 16 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse vergulde messing kaarskandelaren met putti en wit Carrara marmer. Circa 1850. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Twee antieke Amsterdamse bronzen kaarskandelaren met leeuwen. Circa 1900. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Antieke bronzen vijzel en bronzen rokkandelaar. Renaissance-stijl. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 12 - 27 cm. In goede staat.
Twee decoratieve messing kandelaren met putti en keramiek. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Twee decoratieve oude bewerkte bronzen kaarskandelaren. 21e Eeuw. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Twee antieke Jugendstil kaarskandelaren met zwart marmeren basement. Circa 1910. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Twee antieke messing Empire-stijl lampenvoeten. Circa 1900. Afmeting: H 33,5 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse messing Neo-Gotische kerkelijke kandelaar. Afmeting: H 70 cm. In goede staat.
Grote antieke 6-lichts bronzen kaarskandelaar met bewerkt octagonaal basement. Afmeting: H 43 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Oosterse messing wierookbrander en grote brons gegoten aap. Afmeting: 15 - 21 cm. In goede staat.
Mooie antieke Japanse cloisonne vaas met florale decor en houten sokkel. Bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: 18,5 x 7,5 cm ø. In goede staat.
Oude/antieke Chinese houtgestoken ruyi stok met abrikoos. Afmeting: L 32 cm. In goede staat.
Oude Tibetaanse plated bewerkte gebedsrol met schrift en turkooisen en hoorn. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Oude Chinese bronzen wierookbrander + glazen theepot met cloisonne. Wierookbrander bodemmerk. Afmeting: 12 - 18 cm. In goede staat.
Twee kleine messing Jugendstil-stijl fotolijsten. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 16 cm. In goede staat.
Twee vuurvergulde 19e eeuwse bronzen Empire wandkandelaren met pauwen. Eén professionele restauratie. Afmeting: 22 x 25 x 8 cm. In goede staat.
Oude vijf-armige tinnen kaarskandelaar. Naar oud voorbeeld. 21e Eeuw. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Twee antieke kopergeslagen Art Deco vazen. Circa 1920. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Duits metalen Jugendstil clipbord. Circa 1915. Fabrik Technische Gummiwaren und Schlauchweberei Mechanische Treibriemen Fabrik. Afmeting: 19 x 11 x 1 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse messing theelicht met theekan. Naar ontwerp Jan Eissenloeffel. Circa 1920. Afmeting: 21 x 19 x 12 cm. In goede staat.
Twee antieke plated stijgbeugels. Gesigneerd Eberle. Met gravures. Afmeting: 14 x 2 x 9 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten houtgesneden Schwarzwalder boekensteun met fazant en vos. Oortjes beschadigd. Afmeting: 11 x 30 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote 19e eeuwse vergulde messing kerkelijke neogotische kaarskandelaren met draken. Afmeting: H 74 cm. In goede staat.
Twee bronzen Empire-stijl wandkandelaren met putti. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
19e Eeuwse kinderwagen op hoge wielen met bladvering, porseleinen grip, vlechtwerk en bruin leren kap. Afmeting: 137 x 50 x 110 cm. In goede staat.
Antiek Engels vernikkeld scheepskompas. Eerste helft 20e eeuw. London + NTH Shields. B. 4950. Oxydatie. Afmeting: 24 x 25 x 20 cm ø. In redelijke staat.
Antieke Weense koud beschilderde tafellamp met Arabier onder palm. Circa 1900. Compositie metaal. Onderrand beschadigd. Afmeting: H 30 cm. In matige staat.
Engelse mahoniehouten staande barometer met messing. Naar oud voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: 104 cm. In goede staat.
Empire likeurkelder met vier originele vergulde karaffen en tablet. Fineerschades. Glas goed. Afmeting: 25 x 22 x 18 cm. In goede staat.
Twee antieke handbeschilderde porseleinen lampenvoeten met messing. Circa 1900. Eén lamp gebarsten. Afmeting: 37 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse messing graanmaat. Met unger/evenaartje (weegschaal), vijf gewichten en strijkstok. Afmeting 13 x 6,5 cm ø. In goede staat.
Antieke Duitse historisme gietijzeren bijzettafel met florale ranken. Circa 1880. Afmeting: 78 x 27 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse messing Napoleon III, Louis Seize-stijl kroonluchter. Verguld en groen gepatineerd. Afmeting: 90 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse schildpad dekseldoos op bolpoten. Zeldzaam. Eén lichte beschadiging. Afmeting: 19 x 21 x 25 cm. In zeer goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse bronzen drie-lichts kaarskandelaren in Renaissance-stijl. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Groot antiek museaal spandoek 1898. Wilhelminia Je Maintiendrai. Met guirlandes en medailles. Afmeting: 80 cm x 7 mtr. In goede staat.
Grote antieke marmeren tafellamp met bronzen monturen, onder andere adelaarskoppen. Circa 1900. Afmeting: 65 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws Heilig kruis met groot massief bronzen Corpus Christi en Inri. Afmeting: 84 x 42 x 11 cm. In goede staat.
Twee maal 18e - 19e eeuwse notenhouten gesneden putti. Afmeting: circa 35 x 33 x 18 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten likeurkelder met zes karaffen en twee glazen. Eén karaf hals gelijmd. Verder in goede staat. Afmeting: 26 x 27 x 19 cm. In goede staat.
Antieke Japanse lakdoos met goud decor. Circa 1900. Met binnenin tien verdeelschalen en vier beschilderde dekseldozen met figuren decors. Afmeting: 13 x 31 x 27 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse houtgestoken vergulde console met kariatiden. Beschadigingen. Afmeting: 36 x 46 x 31 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Zwitserse speeldoos met diverse melodieën en drie bellen. Eén tandje van kam afgebroken. Verder in goede staat. Afmeting: 23 x 47 x 27 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 17e eeuwse Duitse ijzeren geldkist met originele polychromie, slot en sleutel. Bevestigingspunten slot zitten los, moet worden gerepareerd. Afmeting: 42 x 72 x 46 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke 19e eeuwse Engelse wandspeeldoos. Gemerkt Star Silver Depot London. Notenhout met bandintarsia en lithografie + zes speelplaten. Kroon mist. Afmeting: 56 x 43 x 24 cm. In goede staat.