Sabin nr 43/50 Israel, landschap met figuren, lithografie op papier 50x34cm. Cond:G
A. Trefftz (Duitse school) landschap met wandelaar naar dorp, olieverf op papier, 40x30cm. Cond:G
Richard Heintz 1871-1929 Belgische school, pseudoniem Maximilien Hadelin, riviergezicht in de zomer, olieverf op linnen 56x71cm. Cond;G
A.M. Gorter 1866-1933 koeien langs een beek, tekening op papier 21x16cm.
N. Hoogland 1984 landschap met zandpad olieverf op paneel 35x30cm Cond:G
Leo Stracke 1851-1923 besneeuwd landschap met molen olieverf op paneel 19x14cm Cond:G
Gerard Diepeveen Enschede, musicale voorstelling, olieverf op linnen 40x50cm Cond:G
Monogram E.W.'55 (verso Els Weise) vaas met bloemen, olieverf op paneel 12,5x17,5cm Cond:G
G.D Labots 1869-1959 Rotterdam, landschap met bebouwde velden, olieverf op linnen 40x50cm Cond:G
Sören Vibery (Zweden) polderlandschap met figuren, olieverf op paneel 45x16cm Cond:G
Indonesische school, Sujatno Koempoel, omstreeks 1930, vissersboten met figuren in de haven van Saraboya, olieverf op linnen 40x30cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw Oosters riviergezicht, olieverf op linnen 36x45cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw Oosters dorpsgezicht met Arabische figuren, olieverf op linnen 51x42cm Cond:G