This website uses cookies

31. Januariveiling 2017

Auction on Friday, January 13, 2017 from 17:00

Completed | Default auction

F. Krippendorf 1464
F. Krippendorf
Starting price 60 EUR
Sold
Hans Wunderlich Duitse school 1474
Hans Wunderlich Duitse school

Result:

70 EUR

Duitse Gravure 1489
Duitse Gravure
Starting price 60 EUR
Sold
2 Aquarellen 1493
2 Aquarellen

Result:

275 EUR

Schilderij, G.D. Labots 1604
Schilderij, G.D. Labots
Starting price 60 EUR
Schilderij molen met ophaalbrug 1309
Schilderij molen met ophaalbrug
Starting price 65 EUR
Sold
Stadsgezicht met figuren 1315
Stadsgezicht met figuren

Result:

50 EUR

Sold
Eenden op meer 1318
Eenden op meer

Result:

65 EUR

Stilleven Zack Simmons 1322
Stilleven Zack Simmons
Starting price 65 EUR
Sold
A. Houlstad, Noorwegen 1169
A. Houlstad, Noorwegen

Result:

70 EUR

Sold
Aquarel, Maya Wildevuur 1174
Aquarel, Maya Wildevuur

Result:

70 EUR

Sold
Aquarel, Maya Wildevuur 1175
Aquarel, Maya Wildevuur

Result:

70 EUR

Sold
Onduidelijk gesigneerd, opvliegende eenden 1252
Onduidelijk gesigneerd, opvliegende eenden

Result:

60 EUR

Portret Duitse school M.O 1281
Portret Duitse school M.O
Starting price 70 EUR
2 landschappen 19e eeuw 1289
2 landschappen 19e eeuw
Starting price 70 EUR
Sold
Schilderij liggend vrouwelijk naakt 1304
Schilderij liggend vrouwelijk naakt

Result:

70 EUR

2 19e eeuwse Franse gravures 1366
2 19e eeuwse Franse gravures
Starting price 70 EUR
Sold
3 antieke Franse gravures 1368
3 antieke Franse gravures

Result:

60 EUR

Sold
2 Litho's Otto Herbert Hajek , Gisela Weinman 1453
2 Litho's Otto Herbert Hajek , Gisela Weinman

Result:

70 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw 1463
Ongesigneerd 19e eeuw
Starting price 70 EUR
Sold
Eendjes, onduidelijk gesigneerd 1259
Eendjes, onduidelijk gesigneerd

Result:

60 EUR

G. Schmidt jachtschildering 1294
G. Schmidt jachtschildering
Starting price 75 EUR
Twee Perzische gouaches 1298
Twee Perzische gouaches
Starting price 75 EUR
Sold
Germans (pseudoniem v. Meta Puckebaum) 1302
Germans (pseudoniem v. Meta Puckebaum)

Result:

85 EUR

Sold
S. Seidel, bloemstilleven 1376
S. Seidel, bloemstilleven

Result:

75 EUR

Sold
J. Veerman, kinderen op het strand 1377
J. Veerman, kinderen op het strand

Result:

95 EUR

Sold
Schilderij, boerderij 1411
Schilderij, boerderij

Result:

200 EUR

Francine, strandgezicht 1441
Francine, strandgezicht
Starting price 75 EUR
Sold
A.M. Gorter, tekening, koeien aan sloot 1536
A.M. Gorter, tekening, koeien aan sloot

Result:

135 EUR

Schilderij, Leo Stracke 1601
Schilderij, Leo Stracke
Starting price 75 EUR
Sold
Ton Schulten 1076
Ton Schulten

Result:

100 EUR

Sold
C. Cornelisz, asperges 1110
C. Cornelisz, asperges

Result:

70 EUR

Sold
H. Ripatta?, Oosterse dames 1130
H. Ripatta?, Oosterse dames

Result:

100 EUR

Knut Norman, Zweden 1136
Knut Norman, Zweden
Starting price 80 EUR
Sold
J. van Kregten 1140
J. van Kregten

Result:

110 EUR

Sold
C. Cornelisz, peren 1214
C. Cornelisz, peren

Result:

80 EUR

Antieke Franse gravure Ravenet 1236
Antieke Franse gravure Ravenet
Starting price 80 EUR
2 werken 19e eeuw 1239
2 werken 19e eeuw
Starting price 80 EUR
Sold
3 aquarellen omstreeks 1800 1240
3 aquarellen omstreeks 1800

Result:

80 EUR

3x aquatinta omstreeks 1800 1241
3x aquatinta omstreeks 1800
Starting price 80 EUR
Sold
Schilderij, H.H. Ros 1248
Schilderij, H.H. Ros

Result:

80 EUR

Sold
Schilderij, H.H. Ros 1249
Schilderij, H.H. Ros

Result:

90 EUR

Sold
B. Salviati 1253
B. Salviati

Result:

50 EUR

Sold
Schilderij, J.R. Ruys 1255
Schilderij, J.R. Ruys

Result:

80 EUR

Sold
Wintergezicht, monogram 1258
Wintergezicht, monogram

Result:

80 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1900 1263
Ongesigneerd omstreeks 1900
Starting price 80 EUR
Twee Japanse houtsnedes 1265
Twee Japanse houtsnedes
Starting price 80 EUR
Sold
A. Höppner stilleven 1268
A. Höppner stilleven

Result:

80 EUR

Sold
Lansdschap C.Y Mension 1269
Lansdschap C.Y Mension

Result:

70 EUR

Sold
Onduid. gesigigneerd, gitarist 1270
Onduid. gesigigneerd, gitarist

Result:

70 EUR

Sold
Stadsgezicht naar C. Springer 1273
Stadsgezicht naar C. Springer

Result:

90 EUR

E. Bröcken 1274
E. Bröcken
Starting price 80 EUR
Hera '68 1275
Hera '68
Starting price 80 EUR
M. Christoph, vrouw aan waterkant 1280
M. Christoph, vrouw aan waterkant
Starting price 80 EUR
Sold
W. v. Oort, plassenlandschap 1287
W. v. Oort, plassenlandschap

Result:

80 EUR

Sold
Haamstra, stadsgezicht 1288
Haamstra, stadsgezicht

Result:

75 EUR

Onduidelijk 19e eeuw 1290
Onduidelijk 19e eeuw
Starting price 80 EUR
Sold
R. Berends 1306
R. Berends

Result:

60 EUR

Sold
C. Cornelisz, aardbeien 1307
C. Cornelisz, aardbeien

Result:

70 EUR

Sold
C. Cornelisz, fruit 1308
C. Cornelisz, fruit

Result:

70 EUR

Sold
Kampf 1316
Kampf

Result:

60 EUR

Sold
Ongesigneerd, stilleven 1325
Ongesigneerd, stilleven

Result:

80 EUR

Sold
K. Hofer 1328
K. Hofer

Result:

80 EUR

Sold
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw 1335
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw

Result:

80 EUR

Sold
Onduidelijk gesigneerd 1336
Onduidelijk gesigneerd

Result:

80 EUR

Sold
Otto Rohkamm, 2 krijttekeningen 1341
Otto Rohkamm, 2 krijttekeningen

Result:

60 EUR

5 antieke gravures Naumann 1343
5 antieke gravures Naumann
Starting price 80 EUR
D. Rüdiger, wintergezicht 1344
D. Rüdiger, wintergezicht
Starting price 80 EUR
Sold
2x monogram, naar Spitzweg, omstreeks 1900 1362
2x monogram, naar Spitzweg, omstreeks 1900

Result:

70 EUR

Sold
2 antieke Franse gravures 1370
2 antieke Franse gravures

Result:

60 EUR

Sold
Onduidelijk gesigneerd, koeien bij meer 1381
Onduidelijk gesigneerd, koeien bij meer

Result:

80 EUR

Sold
E. Böhm 1389
E. Böhm

Result:

70 EUR

Sold
Ton Ancone, Paasberg de Lutte 1398
Ton Ancone, Paasberg de Lutte

Result:

80 EUR

Sold
Wilhelm Mosblech 1409
Wilhelm Mosblech

Result:

80 EUR

Sold
J.Klein 1920 1414
J.Klein 1920

Result:

80 EUR

Onduidelijk gesigneerd, Parijs 1424
Onduidelijk gesigneerd, Parijs
Starting price 80 EUR
4 etsen 18e/19e eeuw 1427
4 etsen 18e/19e eeuw
Starting price 80 EUR
M. Höpflinger Landschap, Luneburg 1431
M. Höpflinger Landschap, Luneburg
Starting price 80 EUR
Sold
5 Antieke landkaarten 1445
5 Antieke landkaarten

Result:

110 EUR

3 antieke landkaarten 1447
3 antieke landkaarten
Starting price 80 EUR
Ongesigneerd Duitse school 1471
Ongesigneerd Duitse school
Starting price 80 EUR
Sold
 K. Neuss 1472
K. Neuss

Result:

80 EUR

Sold
Herenportret M.O 1473
Herenportret M.O

Result:

80 EUR

Sold
Tine Bergsma, stilleven 1492
Tine Bergsma, stilleven

Result:

170 EUR

Sold
Schilderij, ongesigneerd 19e eeuw 1234
Schilderij, ongesigneerd 19e eeuw

Result:

90 EUR

Sold
Schilderij Rudi Kohl 1246
Schilderij Rudi Kohl

Result:

120 EUR

Sold
Schilderij, Menzel 1312
Schilderij, Menzel

Result:

90 EUR

Sold
Julius P.Junghanns, paardenkar 1314
Julius P.Junghanns, paardenkar

Result:

90 EUR

Sold
W.C. Staring, Karel de Stoute 1329
W.C. Staring, Karel de Stoute

Result:

110 EUR

Sold
A.J. Groenwegen, Rotterdamse haven 1470
A.J. Groenwegen, Rotterdamse haven

Result:

100 EUR

Sold
Aquarel Ids Wiersma 1041
Aquarel Ids Wiersma

Result:

225 EUR

A. Rörstrand 1081
A. Rörstrand
Starting price 100 EUR
Portret Duitse school M.O 1101
Portret Duitse school M.O
Starting price 100 EUR
Stilleven Duitse school M.O 1102
Stilleven Duitse school M.O
Starting price 100 EUR
Sold
C. Cornelisz, kersen (groot) 1109
C. Cornelisz, kersen (groot)

Result:

110 EUR

Sold
Ongesigneerd, 19e eeuw 1115
Ongesigneerd, 19e eeuw

Result:

100 EUR