Marjon de Wit, gouache op papier, vaas met bloemen 42x57cm. Cond.: G
Oud ikoon 20e eeuw (naar ouder voorbeeld), handbeschilderd en ingekerfd 27,5x24,5x2cm. Cond.: G
Monogram '92 (M.H. 92?), olieverf op linnen, abstracte compositie 90x88cm. Cond.: G
Twee ongesigneerde zijde-schilderijen 20e eeuw, 2 paarden (1x goed en 1x beschadigd) 100x74cm. Cond.: R-G
Pit van Loo (Winsum 1905 - 1991 Haren, nabloei Groninger ploeg), olieverf op paneel, spaarvarken met klavertjes vijf 60x80cm. Cond.: G
G. Wedepohl ca. 1900 (Duitse School), ets op papier, Wilehlm Hein Fahn, lezende man op kasteelmuur 6,5x11cm. Cond.: G
Monogram R.M. '50 (Ro Mogendorff?), olieverf op linnen, vaas met wilde bloemen 100x80cm. Cond.: G