H. Bean ca. 1930, olieverf op linnen, vaas met bloemen 50x46cm. Cond.: G
J.Brun of Brijn ca. 1930, pastel op papier, moedervogel met jong, 35x40cm., Cond.:G
Fischer ca. 1950, olieverf op linnen, dorpsgezicht 40x50cm. Cond.: G
S. Pomplun 20e eeuw, olieverf op linnen, Egyptische voorstelling 60x80cm. Cond.: G
P. Schulz Schwieder, vaas met bloemen, verf laat op sommige plaatsen los 47x36cm. Cond.: M
H. Hermans (Duitse School), olieverf op paneel, wintergezicht met roeiboot 18x27cm. Cond.: G
Tonny Huizing, aquarel op papier, portret I (aankoopprijs Fl. 3.900,-) 12,5x11cm. Cond.: G
Zes antieke Hollandse steendrukken; Amsterdam montelbaarnstoren, Edam, Amsterdam De Waag, Haarlem grote markt, Haarlem Adamsche poort, Hoorn. Steendruk op papier, 22x14cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, ets op papier, landschap, ca.1900, 20x14cm., Cond.:G
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, spelende poezen 30x40cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 80-er jaren, olieverf op linnen, abstracte compositie 62x50cm. Cond.: G
Bleibtreu dat. 1842, tekening op papier, tekening van een officier met daarbij een fijn geschreven liefdesbrief 22x18cm. Cond.: G
Twee gravures op papier 19e eeuw, handgekleurd. 1826 Costumes Parisiens, 1826 Costumes Allemand et Francois. 12x18 cm., Cond.:G
Herman Romijn ( 1892 - 1959 Arnhem), houtskool op papier, bosgezicht met pad 23x17cm. Cond.: G
PvB ca. 1950, olieverf op paneel, Mediterraans landschap 30x40cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd (E.J. Leurs, Jos Leurs?), olieverf op linnen, Hollands dorpsgezicht 30x40cm. Cond.: G
G. Wielens 165, olieverf op linnen, interieur met figuren 50x75cm. Cond.: G
H. van Tonckren? ca. 1920, olieverf op linnen, boerderij bij waterkant 30x40cm. Cond.: G
H.W. Meines 1982 ( 1967 Rotterdam - 1995), gouache op papier, landschap met korenschoven 25x15cm. Cod.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1920, ingekleurde ets op papier, boer met paardenspan en hond 60x48cm. Cond.: G
Antieke landkaart Issak Tirion Amsterdam (1705 - 1765), ets op papier (beschadigd, scheur), Nieuwe Kaart van 't Kwartier Zutphen 38x33cm. Cond.: M
18e Eeuwse gravure 1741, "J.C. Philips ad virumdel et fecit 1741", gravure op papier, afbeelding van de Hollandsche Veenen na 't dorp Amsterveen te zien, met de wijze van het turf maken 29x17cm. Cond....
Bolsward, olieverf op linnen, kerkgezicht met figuren 30x20cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1950, olieverf op linnen, Arabische voorstelling waterpijp roken 30x40cm. Cond.: G
Ongesigneerd jaren 80, olieverf op paneel, moderne compositie 33x33cm. Cond.: G
C. Wentsch? (ca. 1920), olieverf op linnen, landschap met boerderij en bloesembomen 35x50cm. Cond.: G
E. Klaussen ca. 1930, olieverf op linnen, vaas met zonnenbloemen 50x70cm. Cond.: G
M.W. Visser, olieverf op linnen, kustgezicht met bloesemboom 40x50cm. Cond.: G
H. leuverink 20e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met Fayence 40x50cm. Cond.: G
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, vaas met bloemen 18x12cm. Cond.: G
A.K. ca. 1920, aquarel op papier, rivierkade met boten 30x40cm. Cond.: G
Ernst Richter 1e helft 20e eeuw (Duitse School), olieverf op paneel, Frühlingstrasse Germisch 50x70cm. Cond.: G
Johan Schuddeboom, houtsnede op papier, straatje in Lugano 12x22cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, ca. 1930, olieverf op linnen winters landschap met musicerende man. 35x25 cm., Cond.:G
Peritti Kokko '78, aquarel op papier, havengezicht 60x45cm. Cond.: G
Paneel 19e eeuw met een Charles Dickens achtige voorstelling (spelende kinderen), reproductie op paneel 23x19cm. Cond.: G
Ton Ancone (Oldenzaal, epigoon v.d. Haagse School), olieverf op paneel, abstracte compositie 26x35cm. Cond.: G
Ongesigneerd wintergezicht, olieverf op paneel 28x38cm. Cond.: R
Chris B.Korf, ca.1930, olieverf op linnen, boeren interieur met figuren. 50x60cm., Cond.:G
Oude map "Van Eyck bis Rembrandt zeichnungen, Verlag der Kunst Dresden", drukkunst 41x31cm. Cond.: G
Oude map van Käthe Kollwitz Bauernkrieg, Verlag der Kunst Dresden 41x31cm. Cond.: G
Monogram 16/10 '91, aquarel op papier, bloementak 39x29cm. Cond.: G
Rijke, olieverf op paneel, landschap met figuur op pad, 33x22cm., Cond.:G
Deutschland Eisenbahnnetz, wichtigsten Flussdampfschiff - stationen Häfen für Seedampfer, Adolf Gräf 56x66cm. Cond.: R
Oude landkaart "Die preussische provinz Sachsen, Erklärung Hauptstadt der Provinz Magdeburg" 47x57cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, bergachtig landschap met kasteel 42x30cm. Cond.: R
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, schelpenvisser 20x27cm. Cond.: G
W. Heidtman Duitse school, olieverf op linnen, Duits berglandschap 100x80cm. Cond.: G
Ton Gaalman, acryl op linnen, Bosgezicht bij nacht, 50x50cm., Cond.:G