This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

15. Januariveiling 2013

Auction on Friday, January 4, 2013 from 01:00

Completed | Default auction

Schilderij, H. Bean
Result: 30 EUR

H. Bean ca. 1930, olieverf op linnen, vaas met bloemen 50x46cm. Cond.: G

Tekening vogels
Result: 30 EUR

J.Brun of Brijn ca. 1930, pastel op papier, moedervogel met jong, 35x40cm., Cond.:G

Fischer ca. 1950
Result: 30 EUR

Fischer ca. 1950, olieverf op linnen, dorpsgezicht 40x50cm. Cond.: G

S. Pomplun
Result: 30 EUR

S. Pomplun 20e eeuw, olieverf op linnen, Egyptische voorstelling 60x80cm. Cond.: G

P. Schulz Schwieder
Result: 30 EUR

P. Schulz Schwieder, vaas met bloemen, verf laat op sommige plaatsen los 47x36cm. Cond.: M

H. Hermans, winter
Result: 30 EUR

H. Hermans (Duitse School), olieverf op paneel, wintergezicht met roeiboot 18x27cm. Cond.: G

Tonny Huizing, aquarel
Result: 30 EUR

Tonny Huizing, aquarel op papier, portret I (aankoopprijs Fl. 3.900,-) 12,5x11cm. Cond.: G

6 Gravures
Result: 25 EUR

Zes antieke Hollandse steendrukken; Amsterdam montelbaarnstoren, Edam, Amsterdam De Waag, Haarlem grote markt, Haarlem Adamsche poort, Hoorn. Steendruk op papier, 22x14cm. Cond.: G

Ets, onduidelijk
Result: 25 EUR

Onduidelijk gesigneerd, ets op papier, landschap, ca.1900, 20x14cm., Cond.:G

Schilderij met poezen
Result: 25 EUR

Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, spelende poezen 30x40cm. Cond.: G

Kunstwerk
Result: 25 EUR

Onduidelijk gesigneerd 80-er jaren, olieverf op linnen, abstracte compositie 62x50cm. Cond.: G

Tekening officier 1842 + brief
Result: 25 EUR

Bleibtreu dat. 1842, tekening op papier, tekening van een officier met daarbij een fijn geschreven liefdesbrief 22x18cm. Cond.: G

Schilderij
Result: 25 EUR

H. Leuverink 91, olieverf op paneel, vliegenzwammen 42x53cm. Cond.: G

2 Gravures, mode 19e eeuw
Result: 25 EUR

Twee gravures op papier 19e eeuw, handgekleurd. 1826 Costumes Parisiens, 1826 Costumes Allemand et Francois. 12x18 cm., Cond.:G

Herman Romijn
Result: 25 EUR

Herman Romijn ( 1892 - 1959 Arnhem), houtskool op papier, bosgezicht met pad 23x17cm. Cond.: G

Schilderij, mediterraans
Result: 25 EUR

PvB ca. 1950, olieverf op paneel, Mediterraans landschap 30x40cm. Cond.: G

Ongesigneerd stadsgezicht
Result: 25 EUR

Onduidelijk gesigneerd (E.J. Leurs, Jos Leurs?), olieverf op linnen, Hollands dorpsgezicht 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, G. Wielens
Result: 25 EUR

G. Wielens 165, olieverf op linnen, interieur met figuren 50x75cm. Cond.: G

Schilderij, boerderij
Result: 25 EUR

H. van Tonckren? ca. 1920, olieverf op linnen, boerderij bij waterkant 30x40cm. Cond.: G

Gouache, H.W. v. Meines
Result: 25 EUR

H.W. Meines 1982 ( 1967 Rotterdam - 1995), gouache op papier, landschap met korenschoven 25x15cm. Cod.: G

Litho
Result: 25 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1920, ingekleurde ets op papier, boer met paardenspan en hond 60x48cm. Cond.: G

Kleinere kaart Zutphen in lijst
Result: 25 EUR

Antieke landkaart Issak Tirion Amsterdam (1705 - 1765), ets op papier (beschadigd, scheur), Nieuwe Kaart van 't Kwartier Zutphen 38x33cm. Cond.: M

Gravure Amsterveen
Result: 25 EUR

18e Eeuwse gravure 1741, "J.C. Philips ad virumdel et fecit 1741", gravure op papier, afbeelding van de Hollandsche Veenen na 't dorp Amsterveen te zien, met de wijze van het turf maken 29x17cm. Cond....

Schilderij, Bolsward
Result: 25 EUR

Bolsward, olieverf op linnen, kerkgezicht met figuren 30x20cm. Cond.: G

Ongesigneerd, Arabische voorstelling
Result: 25 EUR

Ongesigneerd ca. 1950, olieverf op linnen, Arabische voorstelling waterpijp roken 30x40cm. Cond.: G

Modern schilderij, 80-er jaren
Result: 25 EUR

Ongesigneerd jaren 80, olieverf op paneel, moderne compositie 33x33cm. Cond.: G

C. Wentsch
Result: 25 EUR

C. Wentsch? (ca. 1920), olieverf op linnen, landschap met boerderij en bloesembomen 35x50cm. Cond.: G

Schilderij, E. Klaussen
Result: 25 EUR

E. Klaussen ca. 1930, olieverf op linnen, vaas met zonnenbloemen 50x70cm. Cond.: G

Schilderij, M.W. Visser
Result: 25 EUR

M.W. Visser, olieverf op linnen, kustgezicht met bloesemboom 40x50cm. Cond.: G

Schilderij, H. Leuverink '94
Result: 20 EUR

H. leuverink 20e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met Fayence 40x50cm. Cond.: G

Bloemstilleven
Result: 20 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, vaas met bloemen 18x12cm. Cond.: G

Diverse grafieken, aqaurellen etc.
Result: 20 EUR

Kavel met diverse grafieken, aquarellen etc.

Aquarel, A.K.
Result: 20 EUR

A.K. ca. 1920, aquarel op papier, rivierkade met boten 30x40cm. Cond.: G

A.Boer ets
Result: 20 EUR

A.Boer, ets op papier, Dom te Utrecht,kloostergang, 28x53cm., Cond.:G

Ernst Richter
Result: 20 EUR

Ernst Richter 1e helft 20e eeuw (Duitse School), olieverf op paneel, Frühlingstrasse Germisch 50x70cm. Cond.: G

Houtsnede
Result: 20 EUR

Johan Schuddeboom, houtsnede op papier, straatje in Lugano 12x22cm. Cond.: G

R. Cavallini 76
Result: 20 EUR

R.Cavallini '76, olieverf op paneel, Bloementak. 48x70cm., Cond.:G

Muzikant in sneeuw
Result: 20 EUR

Onduidelijk gesigneerd, ca. 1930, olieverf op linnen winters landschap met musicerende man. 35x25 cm., Cond.:G

Peritti Kokko '78
Result: 20 EUR

Peritti Kokko '78, aquarel op papier, havengezicht 60x45cm. Cond.: G

Paneeltje, Charles Dickens
Result: 20 EUR

Paneel 19e eeuw met een Charles Dickens achtige voorstelling (spelende kinderen), reproductie op paneel 23x19cm. Cond.: G

Ton Ancone, abstract
Result: 20 EUR

Ton Ancone (Oldenzaal, epigoon v.d. Haagse School), olieverf op paneel, abstracte compositie 26x35cm. Cond.: G

Ongesigneerd, wintergezicht
Result: 20 EUR

Ongesigneerd wintergezicht, olieverf op paneel 28x38cm. Cond.: R

Schilderij, B. Korf
Result: 20 EUR

Chris B.Korf, ca.1930, olieverf op linnen, boeren interieur met figuren. 50x60cm., Cond.:G

Map van Eyck bis Rembrandt
Result: 15 EUR

Oude map "Van Eyck bis Rembrandt zeichnungen, Verlag der Kunst Dresden", drukkunst 41x31cm. Cond.: G

Map, Kathe Kollwitz
Result: 15 EUR

Oude map van Käthe Kollwitz Bauernkrieg, Verlag der Kunst Dresden 41x31cm. Cond.: G

Aquarel bloemen 1891
Result: 15 EUR

Monogram 16/10 '91, aquarel op papier, bloementak 39x29cm. Cond.: G

Schilderij, vrouw op landweg
Result: 15 EUR

Rijke, olieverf op paneel, landschap met figuur op pad, 33x22cm., Cond.:G

Landkaart Dutschland Eisenbahn
Result: 15 EUR

Deutschland Eisenbahnnetz, wichtigsten Flussdampfschiff - stationen Häfen für Seedampfer, Adolf Gräf 56x66cm. Cond.: R

Sachsen
Result: 15 EUR

Oude landkaart "Die preussische provinz Sachsen, Erklärung Hauptstadt der Provinz Magdeburg" 47x57cm. Cond.: G

Landschap bergen en kasteel
Result: 15 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, bergachtig landschap met kasteel 42x30cm. Cond.: R

Tekening, man op stoel
Result: 15 EUR

Portret 19e eeuw, tekening op papier, 12x12cm. Cond.: G

Schelpenvisser
Result: 15 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, schelpenvisser 20x27cm. Cond.: G

W. Heidtman, landschap
Result: 10 EUR

W. Heidtman Duitse school, olieverf op linnen, Duits berglandschap 100x80cm. Cond.: G

Schilderij, Gaalman
Result: 10 EUR

Ton Gaalman, acryl op linnen, Bosgezicht bij nacht, 50x50cm., Cond.:G

2 Etsen
Result: 10 EUR

Kopergravure en ets 17e-18e eeuw; 1x gravure van man met hond bij de kust 5x5cm. en 1x ets van twee vrouwen met familiewapen en putti 4x4,5cm. Cond.: G