Will Kalshoven. 1907 - 1966. Vaas met anemonen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.
J. Benneke. Circa 1930. Landschap Giethoorn met houten brug. Scheurtje. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In redelijke staat.
K. Räder. 2001. Nr. 1/5. Abstract figuratieve voorstelling. Litho op papier. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Mark Brusse, '90. Nr. 112/150. 1937 - . Volcano Bowl. Litho op papier. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.
B. Medema. 1891 - 1982. Poldergezicht met punter en boerderij. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Indonesië/Bali. 20e Eeuw. Optocht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 20 cm. In goede staat.
H. Frauenfelder. Landschap met boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Johan Haanstra, 1953 FR. 1914 - 1991. Antieke windmolen. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 21,5 x B 28 cm. In goede staat.
H.F. ter Beek. Glazen vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Stilleven met fruit, insecten, vogels et cetera. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 36 cm. In goede staat.
Harry van Zemeren, 1986. Amazone te paard. Pastel op papier. Afmeting: H 35 x B 41 cm. In goede staat.
Thio Siao Tjin. 1970. Bandung, Indonesia. Bosgezicht met waterval. Voorzien van Chinese signatuur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 36 cm. In goede staat.
Hogerwaard. 20e Eeuw. Boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In redelijke staat.
Johanna van Wisse. Hollandse School. Visser met baard. Aquarel op papier. Afmeting: H 37 x B 29 cm. In goede staat.
Agnes van den Brandeler, 1994. 1918 - 2002. Vrouw met hoed bij raam. Ets op papier. Afmeting: H 46 x B 30 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Dame met pen en griffel. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 40 x B 25,5 cm. In goede staat.
P. van Kempen. 20e Eeuw. Hollands interieur met rokende visser. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.
Drie werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Abstracte composities. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 22 x B 14 cm. In goede staat.
Drie werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Abstracte composities. Potlood op papier. Afmeting: H 21,5 x B 10 cm. In goede staat.
Drie antiek Chinese panda schilderijen op zijde. Handgeschilder + gesigneerd. Gouache op zijde. Afmeting: H 30 x B 35 cm. In goede staat.
J.H.P. van Hoppe. Hollandse School. Dorpsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 35 cm. In goede staat.
Agnes van den Brandeler, 1994. 1818 - 2002. Man met stropdas. Ets op papier. Afmeting: H 40 x B 29 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse gravure 'du Port et des Chantiers du Havre'. Deels handingekleurd. Scheepsbouw. Gravure op papier. Afmeting: H 30 x B 41 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Stilleven met appels. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24x B 34 cm. In goede staat.
J.A. Mondt. 1859 - 1941. Stilleven met beeld, bord kandelaar et cetera. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 29,5 cm. In goede staat.
H.C. van Mourik. 1877 - 1944. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 33 x B 38 cm. In goede staat.
H.C. van Mourik. 1877 - 1944. Stilleven met uien en kruik. Olieverf op linnen. Afmeting: H 56 x B 50 cm. In goede staat.
Albert Buikema. 1949 - 1994. Jazz ballet danseres. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1980. Duitse School. Edele heer in bierkelder. Olieverf op linnen. Afmeting; H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Rolf Weijburg. Nr. 1/10. Titel: Encounters West. Kleurenets op papier. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Dolf Zwerver. 1932 - 2010. Nr.: 229/250. Figuren in tuin. Lithografie op papier. Afmeting: H 45 x B 60 cm. In goede staat.
Gesigneerde Chinese lithografie. Jongeling met waterbuffels op landweg. Litho op papier. Afmeting: H 39,5 x B 59 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Eenden. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 67 cm. In goede staat.
Antoon Markus, 1945. 1870 - 1955. Landschap met boerderij. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 20 x B 30 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Hollandse School. Landschap met boerderij. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 17 x B 25 cm. In goede staat.
Fernandelaas. 1945 - . Herten. Acryl op linnen. Afmeting: H 100 x B 150 cm. In goede staat.
Willem Frederik Beers. 1928. Moderne figuren voorstelling. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 50 x B 50 cm. In goede staat.
Monogram (linksboven). Circa 1920. Vrouw in klederdracht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In redelijk/goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Gemberpot met rozen. Pastel op papier. Afmeting: H 40 x B 40 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Franse School. 19e Eeuw. Boerin met garen. Aquarel op papier. Afmeting: H 33 x B 21 cm. In goede staat.
Ronald Frijling. 1917 - 1997. Bosrand met plasgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Ronald Frijling. 1917 - 1997. Wintergezicht met paardenkar en bosarbeiders. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Tilly Moes. 1899 - 1979. Vaas met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Tweede helft 20e eeuw. Boerderij bij nacht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Drie werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. 3x Figuratief abstract. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 53 x B 31 cm. In goede staat.
Jan Toorop. 1858 - 1928. Lithografie op papier. Portret Guusje van Lede. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.
Toegeschreven aan Raoul Hijnckes. 1893 - 1973. Stilleven met vogel. Gemengde techniek op papier. Herkomst koop bij de kunstenaar. Afmeting: H 21 x B 36 cm. In goede staat.
A. Musiv. 20e Eeuw. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 32 cm. In goede staat.