This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

Find

2x Imari bord Ø 22 cm.
Starting price 150 EUR

Twee 18e eeuws Chinees porseleinen Imari borden met tuin/vogel/goud decor. Hectagonaal. Enkele chip. Afmeting: Ø 22 cm.In redelijk/goede staat.

Kang Xi vaas
Starting price 650 EUR

2x Chinees kang xi bord Ø 22,8 cm.
Starting price 300 EUR

Twee 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen kang xi borden met tobacco leaf decor. Beide borden minimale chip. Afmeting: Ø 22,8 cm. In goede staat.

2x Chinese drakenschotel Ø 20 cm.
Starting price 200 EUR

Twee diepe Chinees porseleinen draken-borden met dubbele blauwe bodemring. 19e Eeuw. Afmeting: H 6 x Ø 20 cm. In goede staat.

Twee Kang Xi borden Ø 24 cm.
Starting price 400 EUR

Twee antiek Chinees porseleinen kang xi borden met pioenrozen decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 24 cm. In goede staat.

Aziatische zilveren pronkbokaal
Starting price 150 EUR

Zeldzame antiek Chinees/Japanse zilveren gemberpot met filigrain florale bewerking, geplaatst op 3 poten. De gemberpot is voorzien van een losse zilveren binnenbeker. De buitenkant is voorzien van flo...

Lot capucijne (11x)
Starting price 250 EUR

Lot 18e - 19e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit 5x kop + 6x schotel. Perzik/floraal decor. Twee schotels goed. Vier schotels haarlijn. Drie kopjes goed. Twee kopjes, één haarlijn, één chip. Afmet...

6x Kang Xi schotel
Starting price 200 EUR

Chinese vaas, H 38 cm.
Starting price 600 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/draken/goud decor. Bodemmerk. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Stel Wucai potten
Starting price 400 EUR

7x Bibelot vaasjes
Starting price 150 EUR

Lot met zeven antiek Chinees porseleinen bibelot vaasjes. Eén vaas met chip. Afmeting: H 4 - 9 cm. In goede staat.

Chinese penselenvaas Ø 23,8 cm.
Starting price 800 EUR

Chinees porseleinen penselenvaas met rondom figuren in berglandschap decor. Afmeting: H 16 x Ø 22,8 cm. In goede staat.

17e Eeuwse Chinese trekpot Ø 22 cm.
Starting price 4.500 EUR

Zeer grote 17e eeuws Chinees porseleinen trekpot met zilveren montuur en floraal decor. Afmeting: 28 x Ø 22 cm. In goede staat.

Ruby back plate (bird)
Starting price 500 EUR

Chinees porseleinen ruby back bord met Familie Rose decor/tuin met vogel decor. Afmeting: Ø 13,9 cm. In goede staat.

Zeldzame Japanse bronzen meiji vaas, H 32,3 cm.
Starting price 2.500 EUR

Zeldzame Japanse bronzen meiji vaas met vleermuizen, dierenkoppen, messing + zilver + vergulde inleg. Floraal met libelle + verso wijsheer in landschap. Bijzondere kwaliteit. Afmeting: H 32,3 cm. In z...

4x Chinees bord Ø 26 cm.
Starting price 300 EUR

Vier 18e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal/goud decor. Haarlijnen + chips. Eén bord gelijmd. Afmeting: Ø 26 cm. In redelijke staat.

4x Chinees bord Ø 22,5 cm.
Starting price 120 EUR

Vier 18e eeuwse Chinese porseleinen diepe borden met tuin decor. Drie borden goed. Eén bord chip. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.

Stel Wanli schalen
Starting price 400 EUR

Stel Familie Verte borden
Starting price 250 EUR

Chinese blue powder bowl Ø 26,7 cm.
Starting price 180 EUR

Grote 18e eeuws Chinees porseleinen powder blue kom met floraal/goud decor. Eén haarlijn. Afmeting: Ø 26,7 cm. In redelijk/goede staat.

5x Chinese blue powder dekselkommen
Starting price 300 EUR

Vijf 18e eeuws Chinees porseleinen blue powder deksel-kommen met floraal/goud decor. Haarlijnen + chips. Afmeting: Ø 14,2 cm. In redelijke staat.

Chinese vaas met draak, H 16,3 cm.
Starting price 150 EUR

Chinees porseleinen vaas met floraal/goud/draak decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 16,3 cm. In goede staat.

3x Kantonese dekseldoos
Starting price 225 EUR

Drie 19e eeuws ronde Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose dekseldozen met figuren/dieren/floraal en goud decor. Afmeting: 5 - 12,5 cm. In goede staat.